Skip to content

Jak zduplikować stronę lub plik w programie Word?

10 de listopad de 2022

Słowo to bardzo przydatne i ważne narzędzie. Głównie dla tych osób, które często korzystają z tego programu, do realizacji wszelkiego rodzaju tekstów. Z tego powodu uważa się za konieczne, aby móc zduplikować plik lub dokumenty Word a tym samym zapewnić, że praca nie zostanie utracona.

W związku z tym Microsoft Word stał się tendencja a jego stosowanie staje się coraz częstsze z każdym dniem.

Jeśli należysz do grona setek osób korzystających z tego doskonałego narzędzia tekstowego, z pewnością ten post Cię zainteresuje. Ponieważ cię nauczymy jak łatwo powielić plik tekstowy.

Co to jest Microsoft Word?

słowo to program specjalnie zaprojektowany do realizacji dokumentów tekstów. Jest zawarty w pakiecie Microsoft Office.

Uważa się, że jest to bardzo kompletny program; ponieważ mają szereg spektakularnych cech i funkcji. które pozwalają użytkownikowi zmodyfikuj format według twojego gustu.

Funkcje słów

 • Początek: W tej opcji możesz dodać rozmiar czcionki i czcionkę. Podobnie możesz dodać pogrubienie, kursywę, podkreślenie, przekreślenie. Efekty tekstowe, kolor czcionki; winiety, numeracja, wyrównania i inne funkcje.
 • Wstawić: Ta funkcja umożliwia użytkownikowi wstawianie tabel, linków, komentarzy, nagłówka i stopki. Między innymi.
 • Projekt: Ta funkcja udostępnia motywy, kolory, zestawy stylów, czcionki, znaki wodne, kolory i obramowania stron. Możesz także dodawać efekty do swoich tekstów.
 • Zaopatrzenie: Ta funkcja dotyczy marginesów, wcięcia, odstępu, rozmiaru i kolumn stron i tekstów.
 • Odniesienie: Przez odniesienie możesz wstawiać przypisy, spisy treści. A także cytaty bibliograficzne, tabele autorytetów, a nawet inteligentne wyszukiwanie.

Inne opcje programu

 • Głos: Ta ważna funkcja umożliwia czytanie tekstu na głos, a każde słowo jest podświetlone.
 • Idiom: Za pomocą tej funkcji możesz przetłumaczyć treść na inny język. Możesz także wybrać język autokorekty.
 • Powiększenie: Inną jego funkcją jest możliwość powiększania lub pomniejszania treści tekstów.

Teraz, zgodnie z wyżej wymienionymi cechami, Microsoft Word Jest to doskonałe narzędzie, które służy do tworzenia każdego rodzaju Plik, Archiwum. Niezależnie od tego, czy jego celem jest akademicki, profesjonalny, kreatywnypośród innych.

Dlaczego ważne jest zduplikowanie pliku Word?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Ten program spełnia szereg funkcji do pisania ważnych tekstówJest to również jeden z najczęściej używanych dzisiaj. Ponieważ większość ludzi woli używać tej metody do wykonywania swojej pracy.

Na tej podstawie należy zauważyć, że większość użytkowników uważa to za konieczne i przydatne zapisz kopię zapasową który obsługuje każdy z tekstów. W ten sposób mogą zabezpieczyć swoje informacje i nie stracić ich z jakiegokolwiek powodu.

Są jednak osoby, które z jakiegoś powodu nadal nie wiedzą, jak to zrobić zrób duplikat. W konsekwencji może to zaszkodzić utracie dokumentów elektronicznych; z powodu błędu w momencie zapisywania lub z samego systemu.

Jak zrobić duplikat słowa?

zrobić kopia lub duplikat Wordaokazuje się naprawdę prosta. A najlepsze jest to, że nie trzeba pobierać żadnej aplikacji. ponieważ ten sam program ma możliwość wykonania tego procesu.

Kroki są następujące:

 • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie dokumentu, który chcesz zduplikować.
 • Przejdź do funkcji Plik, Archiwum i poszukaj w menu opcji zapisu.
 • Następnie kliknij Zapisz jako. Automatycznie otworzy się okno, w którym możesz wybrać lokalizację, w której chcesz zapisać kopię dokumentu.
 • Wybierz folder, w którym chcesz zapisz zduplikowany plik.
 • Na koniec kliknij opcję ratować.

Na koniec chcielibyśmy wiedzieć Czy uważasz, że tworzenie kopii zapasowych plików Worda jest przydatne? Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram