Skip to content

Jak zdobyć „Zrzuty” Nowego Świata, aby odblokować transmisje z oglądania skórek?

25 de październik de 2021

New World to gra stworzona przez Amazon Game Studios i niedawno wydana. Który cieszy się ogromną popularnością wśród graczy MMO.

Dlatego chcemy przekazać Ci wszystkie informacje, o których musisz wiedzieć jak zdobyć „zrzuty” z Nowego Świata, aby odblokować skórki, oglądając transmisje, Nie przegap tego!

Z którym streamerem mogę otrzymać nagrody z Nowego Świata?

Na Twitchu możesz zobaczyć dowolnego streamera, który ma włączone dropy na swoim koncie, jednak najbardziej widzianym przez wszystkich jest Fextralife; Możesz także zobaczyć kanały: Revenant, Shroud, Asmongold, ProfessorBroman i StreamerHouse, żeby wymienić tylko kilka kont, które dają ci możliwość zdobycia dropów.

Zawsze dobrze jest widzieć, jak streamer przekazuje ważne informacje o grze, to tak, jakby mieć podstawowy przewodnik i świetne porady, a jednocześnie cieszyć się dobrą transmisją.

Jakie nagrody można zdobyć, oglądając transmisje na Twitchu?

Nagrody, które otrzymujesz za oglądanie transmisji Twich, są różne, Warto wiedzieć, która broń jest najlepsza w grze, aby jak najlepiej wykorzystać nadarzające się okazje.

Powinieneś także wiedzieć, jakie są rangi w grze, abyś wiedział, jak możesz się rozwijać, w jaki sposób te nagrody pomagają ci i dzięki temu być lepszym graczem, w pełni znając wartość swoich dropów. Następnie wspominamy, czym są te nagrody.

Tarcze

Są to pierwsze przedmioty na liście odblokowywania, w zależności od misji możesz wygrać małą lub dużą.

Toporek i włócznia

Bronie rangi S i A są niesamowite, topór jest idealny do walki w zwarciu, w połączeniu z włócznią może dać bardzo potężne debuffy.

Rapier i łuk

To idealne połączenie, łuk pozwala na atak z dystansu, podczas gdy rapier zwiększa efekt krwawienia.

Miecz i tarcza

Są całkowicie podstawowymi elementami każdego rodzaju walki, Poza tym można je łączyć z innymi elementami poprawiającymi obronę gracza.

Lodowa rękawica i muszkiet

Muszkiet musi być zarezerwowane na specjalne chwile ze względu na jego moc podczas ataku, a lodowa rękawica zapewnia regenerację oprócz regeneracji many.

Laski (leczenie i ogień)

Bronie fundamentalne dla ich darów uzdrawiania, Ważne jest, jeśli jesteś w drużynie, aby mieć healera, a drugi ze względu na oferowany przez niego zestaw DPS na odległość.

Topór wojenny i młot bojowy

Młot bojowy oferuje umiejętności tankowania, zadając wysokie obrażenia, a topór ma kontrolę tłumu, która zadaje obrażenia wielu wrogom jednocześnie.

W jaki sposób możesz połączyć swoje konto New World z kontem Twitch?

Po tym, jak Twoje konto Twitch pamiętasz, aby zachować swój status online, teraz musisz połączyć je z kontem Steam, jest to bardzo łatwe; na stronie Nowego Świata znajdź sekcję o nazwie „Twitch Drops w Nowym Świecie”.

Zaloguj się do Twitcha, pamiętaj, że musi to być to samo konto, którego używasz do oglądania streamu New World; następnie połącz swoje konto Steam, jest to całkowicie bezpieczne, więc nie ma się czym martwić.

Na koniec wybierz opcję „aktywuj zrzuty Twitcha w Nowym Świecie”, i będziesz mógł zobaczyć postęp swoich zrzutów.

Gdzie możesz zobaczyć postępy swoich zrzutów podczas oglądania Twitcha?

Gdy jesteś na platformie Twitch podczas oglądania transmisji, możesz sprawdzić postęp swojego zrzutu; Wystarczy kliknąć zdjęcie profilowe, a pod „Zrzutami” pojawi się procent postępu.

jak połączyć swój nowy świat i konto twitch

Gdy osiągnie 100%, pojawi się powiadomienie informujące, że możesz zgłosić roszczenie, po tym pojawi się w twoim ekwipunku, który możesz przejrzeć w dowolnym momencie.

Do kiedy możesz otrzymać te nagrody, oglądając transmisje na Twitchu?

Na stronie publikują misje dostępne dla Twitch dropów, pojawiają się również daty, w których musisz zgromadzić godziny oglądanych transmisji.

Na oficjalnej stronie opublikowano tylko dwie: misję Verdant Trapper, która nie jest już dostępna, oraz otrzymasz również zestaw skórek na broń Creeper; W tej misji musisz obejrzeć 10 godzin transmisji, aby uzyskać dostęp do zrzutów, które będą aktywne od 29 września do 12 października 2021 roku.

dołącz do naszego kanału telegram