Skip to content

Jak zdobyć więcej tokenów legend w Apex Legends i innych monetach?

16 de luty de 2022

Gry wideo zawsze były jednymi z najlepszych kreacji rozrywkowych dla ludzi, poprzez ewolucję zostały zintegrowane z różnymi urządzeniami elektronicznymi. Jednym z nich są komputery PC i za ich pośrednictwem można grać online. Należy jednak zauważyć, że obecnie możemy znaleźć darmowe platformy do gier o wysokiej jakości, jaką oferuje Apex Legends.

Platforma ta oferuje darmową grę, która charakteryzuje się przynależnością do gatunku Battle Royale. Aby się nim cieszyć, musisz pobrać Apex Legends ze swojej głównej platformy. Ta gra daje swoim użytkownikom możliwość generowania wirtualnych tokenów i monet. W tym artykule dowiemy się, jak zdobyć tokeny legendy i inne rodzaj monet w grze Apex Legends.

Jakie rodzaje walut istnieją w Apex Legends?

W ramach platformy Apex Legends istnieje kilka rodzaje generowanych monet w trakcie gry, aby móc kupować rzeczy znajdujące się w sklepie z grą. W ramach opcji zdobycia monet możesz również poprawić kod zamrażający lub niepowodzenie postępu za pomocą następujących monet dostępnych w Apex Legends.

Monety Apex

Monety Apex, są jednymi z głównych w grze. Są uważane za waluty premium w grze, są kupowane za prawdziwe pieniądze. Za ich pośrednictwem możesz kupić pakiety Apex, czyli przedmioty znalezione w sklepie z bitwami Apex Legends. Ceny tych monet w chwili obecnej rozkładają się następująco:

  • Za 9,99 euro: 1000 monet Apex.
  • Za 19,99 euro: 2000 monet Apex ze 150 dodatkami.
  • Za 29,99 euro: 4000 monet Apex z 250 dodatkami.
  • Za 59,99 euro: 6000 monet Apex z 700 dodatkami.
  • Za 99,99 euro: 10 000 monet Apex z 1500 dodatkami.

produkcja metali

Metale produkcyjne należą do innych grupa monet wchodzących w skład gry Legendy Apex. Służą do tworzenia określonych przedmiotów kosmetycznych, zwłaszcza legend, broni i ich skórek oraz innych różnych rzeczy.

metale do tworzenia w legendarnych legendach

żetony legend

Tokeny legend są zdobywane w miarę zdobywania kolejnych poziomów w grze. Im więcej grasz, tym więcej istnieje możliwość wygenerowania tokenów legendy, aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu gracza. Te żetony mają być używane w sklepie bojowym i można odblokować ekskluzywne kolory fizycznego wyglądu legendarnej broni lub zdobyć nowe legendy.

Jaki jest najlepszy sposób na wydanie moich Tokenów Legend?

Biorąc pod uwagę, że tokeny legend są zdobywane poprzez grę w grze, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że możesz zgłosić oszusta w Apex Legends, aby je zdobyć. Za każdym razem, gdy zostanie rozegrany, będziesz mógł wypłacić ostateczną nagrodę, w zależności od rozegranej gry i jej zakończenia. Oznacza to, że jeśli zostałeś wyeliminowany bardzo szybko, nagroda nie wystarczy.

Teraz, jeśli Twój wynik plasuje się w pierwszej dziesiątce lub w pierwszej szóstce nagroda, o którą możesz się ubiegać, będzie bardziej hojna. Nagrodę tę można zobaczyć w postaci XP, które będzie zwiększać poziom. W ten sposób otrzymasz 600 tokenów Legends, a także pakiet Apex.

Należy zauważyć, że te żetony legend zostaną zamontowane, aby można było z nich korzystać w sklepie według uznania gracza. Pakiet Apex, znajduje się składa się z różnych mieszanek metali rzemieślniczych, skórki broni, emotki, skórki graczy i wiele innych rzeczy. Są to zazwyczaj tylko kosmetyki, które nie wpłyną na nic ważnego w grze.

Jakie postacie mogę odblokować za pomocą tokenów legend?

Za każdym razem, gdy grasz i awansujesz, możesz odblokować tokeny legendy, które pomogą nam odblokować postacie znajdujące się na platformie Apex Legends. Ponadto w przypadku, gdy jakiś inny gracz nam przeszkadza, możemy uciszyć towarzyszy w Apex Legends, aby: najlepsza koncentracja na wyższy poziom.

W ten sam sposób należy zauważyć, że znaki, które można pobrać za pośrednictwem zdobyte żetony legend podczas rozgrywek są następujące:

odblokuj postacie za pomocą tokenów legend w legendach wierzchołków

  • Caustic: tę postać z Apex Legends można kupić od początku gry. Jest najłatwiejszy do zdobycia.
  • Mirage: Podobnie jak poprzedni, można go zdobyć przy wyjściu z gry.
  • Octane: Aby użyć tej postaci, można ją kupić od sezonu 1.
  • Wattson: do kupienia od sezonu 2.
  • Crypto: To jedna z ulubionych postaci, którą można zdobyć od sezonu 3.

Ważne jest, aby to podkreślić zmiana postaci w grze Apex Legends bezpośrednio pomoże ulepszyć sposoby gry, umiejętności i doświadczenie w tym zakresie

dołącz do naszego kanału telegram