Skip to content

Jak zdobyć stypendium w Axie Infinity – Graj za darmo i wygrywaj pieniądze?

26 de sierpień de 2021

Axie Infinity to gra wideo, w której można zarabiać na graniu, jej pochodzenie wywodzi się z 2017 roku, Sky Mavis i Trung Thanh Nguyen docenili sukces kryptowalut i stworzyli własną grę opartą na walucie CryptoKitties, zbliżonej do stylu Pokémon. To w tym roku 2021 Axie Infinity osiągnęła swój największy sukces, ponieważ wiele osób postrzega tę grę online jako wyjście z dna zarobione pieniądze z własnego domu.

Do wejdź do gry, musisz kupić trzy stwory lub Axies, co oznacza wysoki koszt dla tych z nas, którzy nie mają takiej kwoty, jednak istnieje sposób na wejście do tej gry Axie Infinity bez inwestowania.

Co to jest stypendium dla Axie Infinity?

Stypendium w Axie Infinity oznacza, że ​​będziesz mógł grać bez konieczności początkowej inwestycji, której wymaga gra, która wyniesie około 600 $ na osobę i łącznie 1800 $, ponieważ do gry potrzebne są trzy. Ten początkowa inwestycja jest naprawdę wysoka i nie jest dostępna dla wszystkichW takich przypadkach stypendium byłoby idealną opcją na grę za darmo.

Poprzez stypendium inny gracz wypożycza ci swoje osie, dzięki czemu możesz zarobić SLP bez inwestowania. Mogą to zrobić, zrezygnować ze swoich osi, ponieważ są tacy, którzy podnoszą swoje osie, aby rozdawać stypendia, więc więcej osób dołączy do gry i jest to coś, co im odpowiada, ponieważ gra będzie lepiej znana. Pomagają Ci grać bez płacenia, dzięki czemu możesz zacząć uzyskać procent zysku i oni też będą mieli swój procent.

Tak działają stypendia, powiedzmy, że jesteś zwycięzcą stypendium dla Axie Infinity, osoba posiadająca stypendium lub Axie przypisuje Ci konto, które jest ich własnością i trzema Axie, z którymi będziesz grać, od tego momentu będzie mógł grać, czy to przygodą, na arenie i zacząć generować SLP, z którego będą pochodzić zyski.

Te SLP, które nabyłeś, pozostaną na przypisanym Ci koncie, a zgodnie z umową, którą obaj zawarli, zyski zostaną rozdzielone. Stypendia osiągają swój limit i po upływie tego czasu postacie i konto są zwracane właścicielowi i mogą zostać przekazane innym użytkownikom, którzy uczestniczą w programie stypendialnym dla Axie Infinity. Ale w tamtym czasie najbezpieczniejszą rzeczą jest to zarobiłeś dobry zysk, aby ponownie zainwestować, ale tym razem będzie to własne konto. Jeśli otrzymasz stypendium od Axie Infinity, upewnij się, że wygrałeś jak najwięcej gier.

Zdobądź stypendium na grę w Axie Infinity

Czy stypendium wiąże się z jakimiś kosztami?

Stypendia to dobra opcja dla tych, którzy nie mają pieniędzy na start, są bezpłatne, ale tak musisz spełnić szereg wymagań. Jeden z nich i powiedziałbym, że główny jest taki nie możesz mieć dwóch kont na tym samym urządzeniuJeśli to zrobisz, ryzykujesz, że konto zostanie zablokowane, a zarówno Twoje osie, jak i te, które uzyskałeś dzięki stypendium, zostaną zablokowane.

A to powoduje, że zostajesz usunięty z programu stypendialnego Axie Infinity, a jeśli masz należną SLP, nic nie dostaniesz, więc upewnij się, że nie zignorujesz tego wymogu.

Jakie jest najlepsze miejsce na darmowe stypendia?

Jeśli szukasz stypendiów Axie Infinity w Internecie, zobaczysz, że są wiele witryn oferujących tę opcję. Jeśli chcesz zdecydować się na stypendium Axie Infinity, musisz wziąć pod uwagę, że musisz szukać osób o dobrej reputacji, ponieważ umowy nie są dokumentami prawnymi, które zobowiązują drugą osobę do wypełnienia swojej części, a my analizować, pozostajesz w ich rękach.

Przeanalizuj, czy to, co oferują dla zysku, jest rzeczywiście odpowiednie do tego, w co zamierzasz zainwestować, w Twoim przypadku byłby to czas, wysiłek i przygotowanie do uzyskania SLP. Ale jest druga strona medalu, jeśli marża jest zbyt wysoka, aby była prawdziwa, najprawdopodobniej jest to znak, że coś jest nie tak. Więc bądź mądry, szukając witryn oferujących bezpłatne stypendia.

Gry, w których można wygrać pieniądze, są na porządku dziennym, pojawiają się gry takie jak Axie Infinity, które nagradzają swoich graczy kryptowalutami, wystarczy wyszukać i rozpocząć przygodę.