Skip to content

Jak zdobyć pakiet w Apex Legends? – Najlepsze nagrody

10 de luty de 2022

Gra wideo Apex Legends została wydana jako jedna z największych obietnic w 2019 roku, osiągając wówczas wielką akceptację i stając się jedną z najlepszych dzisiejszych strzelanek. Jeśli w pewnym momencie pojawi się lag, nie martw się, zmień serwer i Ping of Apex Legends, aby wygładzić lag i rozwiązać ten problem.

Apex Legends to gra z gatunku Battle Royale, czyli podobna do swoich odpowiedników, takich jak PUBG, Free Fire i Call of Duty (który niedawno dodał ten tryb gry). Dostępne na PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, Android i iOS; pozwala kilku graczom łączyć się online, aby przeprowadzać gry.

Co możesz otrzymać, otrzymując pakiet Apex?

Sama gra znajduje się na oficjalnej stronie pobierania Apex Legends, na urządzenia stacjonarne, w przypadku urządzeń mobilnych jest dostępna odpowiednio w Play Store lub App Store.

Pakiety Apex Legends są łupem które można zdobyć w grze i które zawierają wiele obiektów dla graczy, a dokładniej materiały do ​​budowy masek i legendarne zestawy do dostosowywania awatarów.

Chociaż w nabywanych paczkach nie ma konkretnego przedmiotu, ponieważ jest to losowe i jest kwestią szczęścia, są one dostarczane z małą ochroną, dzięki czemu mają większą szanse na zdobycie legendarnego przedmiotu.

Jaka jest cena paczek w Apex Legends?

Aby kupić normalne pakiety, należy to zrobić za pomocą 100 monet Apex, które będą kosztować 1 USD. Jest darmowa droga, która polega na awansowaniu na kolejne poziomy, a sama gra da nam w sumie 45 pakietów. Innym sposobem jest zapłacenie za jedną z dwóch przepustek bojowych, normalna przepustka bojowa kosztuje 10 USD, aby kupić 980 monet Apex, co stanowi koszt przepustki; karnet premium, musisz go kupić za 2800 Apex Coins, czyli 28 USD.

możesz kupić pakiety apex Legends i podnieść swój poziom

Jak zdobyć paczki w tej grze?

Istnieje kilka legalnych sposobów, aby zdobądź pakiet w grzeChociaż wszystkie trzy metody są legalne, są też sposoby nieetyczne i w tym przypadku możesz zgłosić gracza, który oszukuje w Apex Legends.

Kontynuując legalne alternatywy, pierwsza jest najbardziej podstawowa i prosta, czyli płacenie za grę prawdziwych pieniędzy, a nie kupowanie 100 monet Apex; drugi sposób jest darmowy, ale oczywiście musimy spełnić wymagania, wyższy poziom, czyli od poziomu 1 do poziomu 100, gracz będzie mógł otrzymać łącznie 45 pakietów.

Trzecia opcja to płacenie prawdziwymi pieniędzmi, ale zamiast kupować pakiet bezpośrednio, robi się to kupując słynny Battle Pass lub Battle Pass, kupując normalny, który kosztuje 980 Apex Coins lub premium za 2800 Apex Coins. Oprócz otrzymania samego pakietu, wraz z przepustką otrzymamy również znacznie więcej nagród, jeśli wykonamy jakieś zadania.

Po ostatniej aktualizacji gracze zarejestrowani w sezonie 2 otrzymają 5 dodatkowych darmowych pakietów, co da im łącznie 50 darmowych pakietów Apex Legends.

Kupowanie pakietów

Możesz kupić pakiety za prawdziwe pieniądze, płacąc za zwykłą lub premium subskrypcję Battle Pass (nie ma znaczenia, która) lub płacąc bezpośrednio za pakiet. W poprzednim rozdziale wymieniliśmy już ceny w każdym przypadku.

zdobywanie kolejnych poziomów

Druga metoda to poświęcenie kilku godzin na rozgrywkę, dzięki czemu otrzymujemy pakiety w miarę wchodzenia na kolejne poziomy. Ze względu na małe prawdopodobieństwo zawarte w paczkach, niektórzy gracze wolą je zdobyć za darmo i przeznaczając pieniądze na określone pozycje.

Możesz wybrać opcję wyciszenia moich kolegów z drużyny w Apex Legends, jeśli gra staje się bardzo frustrująca, a twój zespół zamiast współpracować, co sprawia, że ​​​​„trolujesz”. Innym problemem, który może pojawić się podczas grania w grę, jest lag., ale jak wspomnieliśmy wcześniej, nie ma się czym martwić.

Niektóre zalecenia, aby szybko awansować i szybko zdobyć pakiety Apex Legends to: zdobądź jak najwięcej zabójstw, unikaj śmierci jak najmniej razy, utrzymuj dobry KDA (zabij/śmierć/assy), graj w grupie, zrób wszystko, aby wygrać gry i przez przypadek musisz zagrać przeciwko graczowi MVP z poprzedniej gry, zabij go, ponieważ da ci świetną nagrodę exp.

awansuj na wyższy poziom w legendach apex i zdobądź więcej paczek

Skąd wiedzieć, ile pakietów udało Ci się zdobyć w Apex Legends?

Otrzymanie 45 paczek plus dodatkowe 5, jeśli zapisałeś się z sezonu 2, może spowodować, że stracisz rachubę. ile paczek Apex Legends otworzyłeś; istnieje jednak sposób na śledzenie. Ponadto, każda określona liczba otwartych paczek gwarantuje ci odłamki, aby kupić relikwie w sklepie.

Powinieneś wejdz do Apex Legends tracker i tam podajesz informacje, o które poproszą, na wypadek, gdyby twoje konto zostało połączone z Twitch Prime, jeszcze lepiej. Po wejściu wprowadź poziom każdego sezonu i te, które pominąłeś, po prostu pozostaw je puste; spowoduje to zwrócenie wszystkich informacji o każdym z otwartych pakietów.

dołącz do naszego kanału telegram