Skip to content

Jak zdobyć numery WhatsApp na czacie?

15 de lipiec de 2022

bez czego byśmy zrobili WhatsApp? Jedna z najczęściej używanych aplikacji na całym świecie, dzięki której możemy rozmawiać z dużą liczbą osób, chociaż oczywiście aby to osiągnąć, konieczne jest posiadanie liczby tych osób, to jest jak dodanie kogoś do sieci społecznościowej, tylko Ty potrzebujesz mieć numer telefonu. W ten sposób możesz poznawać ludzi przez WhatsApp, alejak uzyskać liczby??

Historia mówi sama za siebie i WhatsApp tworzyć historię. Była to jedyna aplikacja, która zmusiła nas do zaprzestania używania SMS na zawsze to aplikacja, która sprawia, że ​​przestajemy korzystać z tradycyjnych połączeń. Jest to aplikacja, do której wszyscy firmy telefoniczne zaczęli nienawidzić i dla których wielu, wielu wyeliminowało swoje „nieograniczone” plany dla swoich klientów.

WhatsApp jest tym, czym jest, jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie, aplikacją do przesyłania wiadomości, która jest bez wątpienia najczęściej używana i dzisiaj chcemy Ci powiedzieć jak zdobyć numery WhatsApp na czacie

Myśląc o najlepszych aplikacjach na świecie, a przynajmniej najpopularniejszych, ponieważ mierzenie, które są najlepsze, wiąże się z wieloma czynnikami różnicującymi, stwierdzamy, że WhatsApp prawdopodobnie znajduje się na szczycie listy większości użytkowników. Rzeczywiście należy zauważyć w tym sensie, że mówimy nie tylko o najpopularniejszym komunikatorze na świecie, ale także aplikacji, którą miliardy ludzi zainstalowały dziś na swoich smartfonach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że na pewno znajdziesz w sieci ogromną liczbę samouczków i wszelkiego rodzaju informacji związanych z WhatsApp, chociaż wiele z nich to nic innego jak sztuczki i oszustwa, w których duża liczba użytkownicy upadają. W tym konkretnym artykule naszym pomysłem jest pokazanie dziś jednej z najlepszych sztuczek WhatsApp, konkretnie ten, który pozwoli Ci uzyskać wirtualne numery dla WhatsApp 2017, aby zweryfikować i zainstalować WhatsApp na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Jedną z zalet tej metody uzyskania darmowych wirtualnych numerów WhatsApp, którą pokażemy, jest to, że nie trzeba instalować żadnej aplikacji ani programu na urządzeniu mobilnym, ale wystarczy wejść na stronę internetową, która ma wszystko, co ty potrzebuję. Rzeczywiście, zanim przejdziesz do innych szczegółów, musisz: uzyskać dostęp do następującej strony z przeglądarki komputera lub bezpośrednio z urządzenia z systemem Android, po prostu klikając ten link.

Numer WhatsApp do czatu

Oczywiście musisz pamiętać, że dodawanie nieznanych osób do WhatsApp może być mieczem obosiecznym, ale ponieważ aplikacja pozwala blokować, ukryj zdjęcie profilowe, ostatnie połączenie i inne rzeczy To też nie koniec świata. Pomysł w zasadzie jest taki, że dzięki temu możesz poznać więcej ludzi i poznać nowych przyjaciół, a może coś innego.Dlaczego nie?

Uzyskaj numery WhatsApp

Właściwie WhatsApp nie został stworzony specjalnie po to, by spotykać ludzi, ideą aplikacji jest to, że w szybki, elastyczny i przede wszystkim ekonomiczny sposób utrzymujemy kontakt z ludźmi, których kochamy, z naszymi znajomymi, a nie tak bardzo jak aplikacja do poznawania nowych ludzi, do tego byłyby już aplikacje takie jak Badoo lub Tinder, aby podać kilka przykładów.

Podobnie i korzystając z faktu, że wspominam o tych dwóch zastosowaniach, kiedy robisz mieszankę trzech, możesz zdobądź numery WhatsApp Bez większego wysiłku.

Mówię bez większego wysiłku, ponieważ musisz wziąć pod uwagę, że dziewczyny lub chłopcy, których spotykasz na Badoo, Tinder lub jakimkolwiek portalu społecznościowym, aby poznawać ludzi, są bardziej predysponowani do tego, aby poznawać ludzi, więc po krótkiej rozmowie możesz zapytaj o numer WhatsApp od tej osoby i ewentualnie możesz ją ci przekazać.

Możesz użyć klasycznej wymówki, że powiadomienia nie docierają do Ciebie dobrze i dlatego nie możesz szybko odpowiedzieć, że jeśli WhatsApp Cię przekaże, możesz prowadzić bardziej płynną rozmowę. czego używasz badoo z komputera i że wychodzisz na chwilę, jeśli WhatsApp cię przekaże, aby kontynuować rozmowę itp.

W skrócie dzięki tym aplikacjom, a nawet ogromnej ilości czatów online, które istnieją dzisiaj możemy uzyskać sporą ilość numerów telefonów dość zróżnicowane, aby móc mieć dziewczyny, z którymi czatuj przez WhatsApp.

Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowane. zdobądź numery WhatsAppto kwestia małej pogawędki i pamiętaj, że jeśli sposób mówienia ci służył i trafiał we właściwy punkt, używaj go dalej i dostosuj do dziewczyny, z którą musisz porozmawiać, aby kontynuować uzyskiwanie numerów telefonów WhatsApp, na razie jest to jedyny sposób na uzyskanie numerów, nie jest tak, że istnieje jakiś katalog, w którym wymienione są ładne dziewczyny, aby umówić się na randki lub porozmawiać przez aplikację, prawda? Daj spokój, to nie jest takie skomplikowane.

Numery wirtualne dla WhatsApp

Po wejściu na stronę, na którą Cię wysłaliśmy, musisz kliknąć opcję „Wypróbuj za darmo”, która znajduje się w prawej górnej części ekranu, a zobaczysz, że sam system pokazuje Ci dwa możliwe metody rejestracji. Pierwszy z nich wiąże się z szybką rejestracją, którą możemy zrobić przez Facebooka, a drugi z tradycyjną metodą, w której musimy umieścić każdą z naszych danych. Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz zamiar wybrać drugą opcję, powinieneś o tym wiedzieć musisz podać poprawny adres e-mail, ponieważ tam otrzymasz kod potwierdzający konto.

Po potwierdzeniu wszystkich swoich danych musisz podać Login, aby wejść do systemu za ich pomocą. Kiedy jesteś w tej sekcji, musisz kliknąć opcję „Tekst i połączenia online”, gdzie zobaczysz, że system, aby kontynuować, prosi o podanie konkretnego numeru kierunkowego. Musisz dodać numer kierunkowy, który faktycznie pochodzi ze Stanów Zjednoczonych lub Kanady. W rzeczywistości nie jest to drobny szczegół, ponieważ jeśli nie dodasz kodu z tych krajów, nie pozwoli ci to zarejestrować numeru wirtualnego. Na przykład Kanada to 539.

Po wprowadzeniu numeru wirtualnego automatycznie uzyskasz dostęp do numeru telefonu, który zapewni Ci ten sam system. Wystarczy skopiować numer telefonu, który został wyświetlony na stronie, a następnie otworzyć WhatsApp i rozpocząć proces instalacji, który zajmuje tylko kilka sekund. Zobaczysz, że w ramach procesu instalacji poprosi Cię o podanie numeru telefonu, aby otrzymać kod weryfikacyjny WhatsApp, i musisz wkleić ten dostarczony przez system. Aby dotarł, musisz wybrać opcję, która wskazuje, że chcesz otrzymać kod weryfikacyjny SMS-em, odrzucając pozostałe.

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków wystarczy poczekać kilka minut, otrzymasz SMS w zasobniku wiadomości na stronie, a nie na urządzeniu mobilnym. Podobnie, jeśli wybierzesz opcję połączenia, prawdopodobnie otrzymasz wiadomość dźwiękową z kodem weryfikacyjnym. W obu przypadkach ważne jest to, że będziesz mieć możliwość uzyskania darmowych numerów wirtualnych dla WhatsApp 2017, których szukałeśa zatem zacznij używać swojego konta w komunikatorze.

Darmowy wirtualny numer dla WhatsApp, czy to możliwe?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w tym sensie, jest poszukanie darmowego numeru wirtualnego korzystającego z tej aplikacji Wirtualna karta SIM, którą możesz pobrać absolutnie bez problemu za pośrednictwem tego całkowicie bezpiecznego łącza, które udostępniamy w sklepie Google Play. Prawda jest taka, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji, jakie możesz znaleźć w tym segmencie, chociaż w ten sam sposób zobaczysz, że są też inne, które możesz rozważyć. To zależy od Ciebie.

Zaczynając mówić o tej aplikacji, musimy zaznaczyć, że ma naprawdę ciekawą ocenę, 3,7 punktu na 5, w ramach Sklepu Google Play. Zasadniczo jest to aplikacja opracowana specjalnie, aby umożliwić korzystanie z bezpłatnego wirtualnego numeru z WhatsApp, jeden z najatrakcyjniejszych kurierów na całej planecie. Poza tym, co zostało wspomniane, musisz wiedzieć, że będziesz mógł korzystać z tej aplikacji na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android.

Wielu będzie chciało poznać więcej szczegółów na temat tej aplikacji i tak samo, jak wspomnieliśmy o poprzednich elementach, musimy później podkreślić, że dzięki niej, masz możliwość bezpłatnego dostępu do numeru ze Stanów Zjednoczonych przez 5 dni, aby korzystać z WhatsApp. Rzeczywiście, jest to możliwość korzystania z darmowego wirtualnego numeru przez 5 dni, chociaż po tych dniach próbnych musisz mieć świadomość, że będziesz musiał zacząć płacić, więc miej to na uwadze.

W szczególności, jeśli chcesz otrzymać darmowy wirtualny numer dla WhatsApp 2017, jesteśmy w obecności jednej z najlepszych aplikacji, jakie możemy dziś znaleźć, jednej naprawdę dobrze zrealizowanej, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego urządzenia. Jak zawsze mówimy, jeśli masz jakiekolwiek pytania, zalecamy pozostawienie nam serii komentarzy w tym artykule, abyśmy mogli udzielić Ci pomocy na temat wirtualnej karty SIM lub dowolnej innej aplikacji w tym segmencie.

Tworzenie konta WhatsApp z wirtualnym numerem

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków jesteśmy znacznie bliżej możliwości korzystania z konta WhatsApp z wirtualnym numerem, chociaż musimy podać dodatkowe informacje kontaktowe, jak widać. Wypełniamy je wszystkie z wyjątkiem identyfikatora agenta, podczas gdy w stanie wybieramy Nowy Jork za pomocą kodu pocztowego 10203dając Sprawdzając, akceptując i wreszcie Kontynuuj.

W tym momencie będziemy mogli wejść na nasze konto, po komunikacie, który zapyta nas, czy jesteśmy nowicjuszem na stronie, i nie tylko będziemy musieli powiedzieć, żeby to zignorował, ale nawet pominąć procedurę. Na następnej stronie możemy znaleźć opcję Odbieraj połączenia, które wybierzemy, a przy wejściu zobaczymy, że istnieje alternatywa „Darmowy numer telefonu”ze wszystkimi liczbami, z których możemy skorzystać.