Skip to content

Jak zdobyć darmowe kredyty w Lovoo | Uzyskaj Lovoo Premium za darmo

29 de lipiec de 2021

Lovoo to platforma, której głównym celem jest: poznawać ludzi, nawiązywać przyjaźnie, znaleźć partnera lub po prostu miło spędzić czas z nowymi przyjaciółmi. Jest dostępny dla systemów Windows, Android i iOS. Tutaj porozmawiamy o tym, dlaczego i jak powinieneś z niego korzystać.

Dlaczego powinienem używać Lovoo jako aplikacji randkowej?

Jak już powiedzieliśmy, Lovoo to aplikacja, w której możesz poznawać ludzi, nawiązywać znajomości lub flirtować, ta platforma ma elegancki i nowoczesny design, z bardzo łatwym w użyciu interfejsem, dzięki czemu każdy, kto nie zna platformy takiej jak ta, może uzyskać dostęp i korzystać ze wszystkich oferowanych przez nią funkcji.

Twoja rejestracja jest dość szybka i ma już sporą liczbę osób zarejestrowanych kto będzie dostępny, aby być Twoimi przyszłymi kontaktami, gdy zaznajomisz się z tą siecią. Ponadto posiada tryb subskrypcji Premium, który oferuje całkiem atrakcyjne funkcje za naprawdę niską cenę.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, gdy korzystasz z platformy takiej jak Lovoo, aby znaleźć partnera, upewniasz się, że znajdziesz profil osoby, której naprawdę szukasz, z zainteresowaniami, które chciałbyś, aby ta osoba miała, dzięki jego system powinowactwa, gdzie Możesz skonfigurować filtry tak, aby tylko profile osób, które Cię interesują, mogły Cię znaleźć. W ten sam sposób możesz szczegółowo opisać własny profil i tym samym pokazać Cię osobom, które szukają kogoś takiego jak Ty i mogą Cię znaleźć.

Czy można korzystać z Lovoo bez posiadania kredytów?

Jeśli to możliwe, jednak jego użycie jest dość ograniczone, na przykład bez abonamentu Możesz pisać tylko do jednej osoby dziennie, poprzez komunikaty, które platforma nazywa „Lodołamaczami”, z których należy bardzo dobrze korzystać, aby nie wydawać ich na osoby, które nie podzielają z Tobą żadnych zainteresowań. Ponadto nie będziesz w stanie ustawić się w dobrym miejscu na mecze meczowe i zmniejszą się Twoje szanse na spotkanie z osobami, które mogą stać się możliwą randką, jednak będziesz mieć dostęp do wszystkich podstawowych funkcji platformy .

Jaka jest najlepsza metoda zarabiania kredytów na Lovoo?

W Lovoo jest naprawdę kilka sposobów na zarabianie kredytów za darmo, pierwszy sposób jest automatyczny i bardzo prosty, a to znaczy, że każdego dnia, po zalogowaniu się na platformę, otrzymasz 5 kredytów za darmo, będzie to działać tylko co 24 godzin, więc za zalogowanie się otrzymasz tylko 5 kredytów dziennie, ale Jeśli wejdziesz codziennie, w krótkim czasie uzbierasz kilka kredytów.

Jest sekcja, w której platforma może dać Ci do 50 kredytów w ciągu jednego dnia. Aby się do nich zakwalifikować, musisz zalogować się na swoje konto Lovoo i przejść do Boxxy, tutaj otrzymasz mały dzienny prezent i losowo możesz zostać zwycięzcą tych 50 kredytów, wystarczy spróbować każdego dnia, wchodząc do tej sekcji Boxxy .

jak zarobić darmowe kredyty w lovoo

Masz również możliwość zarabiania kredytów, oglądając filmy sugerowane przez platformę i testując aplikacje promowane przez Lovoo, te aplikacje i strony są dostępne po wejściu w ustawienia profilu Lovoo, przejdź do sekcji „Kredyty” i opcji „Zdobądź darmowe kredyty”. Zostaniesz przekierowany na oficjalną platformę gier i filmów, aby Lovoo mogło zasilić Twoje konto określoną ilością kredytów w zależności od tego, czy wypróbujesz jedną aplikację, czy inną, a także w zależności od czasu trwania oglądanych filmów.

Gry, które wypróbujesz, dadzą ci nagrody tylko przy pierwszym zainstalowaniu ich na telefonie komórkowym i musisz zalogować się do każdej pobranej aplikacji, aby przetestować, jeśli pobierzesz aplikację, a następnie usuniesz ją z zamiarem ponownego pobrania, aby zarobić więcej kredytów , platforma to wykryje i nie przyzna ci żadnej nagrodywięc upewnij się, że wiesz, jak działa Lovoo, aby nie tracić czasu na te działania.