Skip to content

Jak zarejestrować się i zalogować do Deezer z mojego komputera, iOS lub Androida — krok po kroku

4 de marzec de 2022

Czy pasjonujesz się muzyką? Czy chciałbyś zabrać wszystkie swoje ulubione piosenki, gdziekolwiek chcesz? W takim razie musisz wiedzieć, że możesz to zrobić dzięki Deezer, bajecznej aplikacji, która pozwoli Ci pobrać tysiące piosenek a co najważniejsze, za darmo. Ponadto, jeśli jesteś jedną z tych osób, które martwią się zużyciem danych podczas słuchania muzyki, nie powinieneś się martwić, ponieważ aplikacja ma połączenie 4G.

Z tych wszystkich powodów dzisiaj chcemy podzielić się z Wami prawidłowym sposobem rejestracji i logowania się odpowiednio na tej platformie muzycznej, abyś mógł cieszyć się ulubionymi melodiami od momentu aplikacji ma obszerną bibliotekę więc nie ma ograniczeń podczas pobierania utworów. Podobnie, możliwe jest tworzenie folderów lub list odtwarzania w celu organizowania gatunków muzycznych, które lubisz najbardziej.

Instrukcje bezpłatnej rejestracji w Deezer

Ważne jest, aby wiedzieć, że tę procedurę można wykonać z komputer, iOS lub Android nie ma problemu i tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić z każdego z nich. Teraz zaczniemy to robić z komputera, w tym celu musisz uzyskać dostęp do preferowanej przeglądarki i umieścić oficjalną stronę Deezer.

Po wejściu zobaczysz w centralnej części opcję natychmiastowego zarejestrowania tego, co możesz zrobić przez Facebooka, jeśli nie masz jeszcze konta musisz to otworzyć aby nie prosili o wypełnienie formularzy ani nic, po prostu kliknij akceptuj i to wszystko.

Jeśli chcesz zarejestrować się przez Google+, wystarczy kliknąć przycisk z napisem Google i tutaj wpiszesz swój adres e-mail który musi pochodzić z Gmaila, a następnie klikniesz Dalej. Jeśli natomiast chcesz zarejestrować się za pośrednictwem formularzy, musisz podać wszystkie swoje dane, takie jak e-mail, hasło, nazwa użytkownika, wiek i inne.

Jeśli chcesz zarejestrować się przez iOS lub Androida, najlepiej bezpośrednio pobierz aplikację Deezerponieważ ta usługa przesyłania strumieniowego ma swoją własną aplikację, również na tej samej oficjalnej stronie znajdziesz sekcję, która zawiera ekskluzywne linki do każdej marki posiadanego urządzenia mobilnego, czy to między innymi iPhone, iPod, BlackBerry.

Kroki, aby zalogować się do Deezer z komputera

Teraz, po pomyślnym utworzeniu konta, musisz wiedzieć, w jaki sposób: zaloguj się do platformy muzycznej. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do przeglądarki i wejść na oficjalną stronę witryny, więc musisz przejść na górę ekranu i znaleźć opcję Połącz na przyciskach.

jak zalogować się do deezera, aby słuchać piosenek przez słuchawki

Następnie strona przekieruje Cię do formularza, w którym należy podać swoje dane dostępowe i hasło oraz następnie kliknij Połącz i to jest cały proces. Jeśli założyłeś konto przez Facebooka lub Google+, możliwe, że Twoje dane są już zapisane w systemie, więc w takim przypadku wystarczy kliknąć Połącz.

Jak uzyskać dostęp do Deezer z Androida lub iOS

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje aplikacja Deezer, którą można pobrać za pośrednictwem Sklepu Google Play, więc jeśli nie masz jeszcze zainstalowanej tej aplikacji, zalecamy zrobienie tego natychmiast, aby za jej pośrednictwem mieć możliwość pobrania Deezera.

Gdy to zrobisz, poszukaj ikony Deezer i kliknij, aby ją otworzyć, kiedy to zrobisz, zobaczysz ekran główny, na którym masz dwie opcje do wyboru, ta po lewej stronie mówi Połącz i to jest ten, który powinieneś wybrać. Następnie zobaczysz prosty formularz, w którym musisz podać swoją nazwę użytkownika i hasło, za pomocą którego zarejestrowałeś się na początku i nacisnąć Połącz, aby zakończyć proces.

W przypadku pojawienia się polityki prywatności i korzystania z plików cookie, musisz zaakceptować, a będziesz mógł zacznij cieszyć się muzyką preferowane gdziekolwiek jesteś.

dołącz do naszego kanału telegram