Skip to content

Jak zarejestrować, otworzyć i korzystać z konta Tinder bez Facebooka Czy to możliwe?

9 de kwiecień de 2021

Jedną z najlepszych opcji, jakie masz do dyspozycji, wybierając platformę do poznawania nowych ludzi, jest Tinder sposoby rejestracji. Dlatego logiczne jest, że ma inne, otwierane i używane konto, będąc jedną z najlepszych aplikacji do flirtu.

Z drugiej strony, chociaż te opcje nie są bardzo zróżnicowane, pozwalają utwórz konto Tinder bez łączenia z Facebookiem.

Abyś mógł cieszyć się tą korzyścią, pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby dowiedzieć się, jak się zarejestrować, otwórz i korzystaj z konta Tinder bez Facebooka.

Jakie są opcje, za pomocą których można się zarejestrować lub otworzyć konto Tinder?

Platforma dostępna dla aplikacji Tinder stała się ulubieńcem tych, którzy chcą poznawaj nowych ludzi i flirtuj z nimi. Cóż, wszechstronność jego funkcji do filtrowania osób, z którymi możesz być kompatybilny, jest wyjątkowa na całym rynku aplikacji randkowych.

Jednak jedną z niewielu wad tej platformy, ale która jest stosunkowo duża, jest to, że ma tylko dwa sposoby, na które jest to możliwe zarejestruj się lub utwórz konto na platformie Tinder. Ponadto, gdyby to nie wystarczyło, żadną z tych dwóch opcji nie można zarejestrować za pomocą wiadomości e-mail.

Dlatego masz do swojej dyspozycji jedynie możliwość rejestracji i logowania do Tindera za pomocą Facebooka lub telefonu, czyli wprowadzenie numeru na peronie z którym ma Twoje urządzenie mobilne. Ponadto możesz również uzyskać dostęp do platformy, łącząc swoje konto Google.

Pamiętaj, że możliwe, że to później łącze do Twojego konta na Facebooku, w przypadku gdy jest to ten sam adres e-mail.

Jak zarejestrować lub otworzyć konto Tinder bez Facebooka?

Jedną z największych wad aplikacji randkowej Tinder jest kilka opcji dostępnych podczas rejestracji. Dlatego jeśli chcesz pozostać niezauważony, możesz zarejestruj się, używając swojego numeru telefonu na Tinderze.

W ten sposób możesz używaj tej aplikacji randkowej bez łączenia z Facebookiem abyś mógł cieszyć się Tinderem bez wiedzy znajomych z Facebooka. Tak więc, aby zarejestrować się w Tinderze za pomocą swojego numeru telefonu, wystarczy wejść do aplikacji z urządzenia mobilnego lub z komputera.

logo krzesiwa

Tam, w oknie głównym Tindera, musisz znaleźć opcję „Utwórz konto”, która jest pokazana na dole. Następnie musisz wybrać opcję „Zaloguj się swoim numerem telefonu”. Podczas logowania będziesz musiał tylko wpisać numer, który posiada Twoje urządzenie i poczekać na otrzymanie kodu potwierdzającego, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Ponadto w razie potrzeby możesz później zmienić numer telefonu swojego konta Tinder. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się zalogować na swoje konto Google, musisz się do niego zalogować. aby łączyło się z Tinderem.

Jak korzystać z konta Tinder bez Facebooka?

Dla tych, którzy wcześniej nie korzystali z żadnej innej aplikacji randkowej, Tinder jest najlepszą opcją na tym szerokim świecie. Cóż, łatwość, z jaką można korzystać ze wszystkich funkcji, które ma ta platforma, sprawia, że ​​nie trzeba mieć doświadczenia, aby dostosować się do metodologia flirtu na Tinderze.

Dlatego po zarejestrowaniu lub utworzeniu konta na tej platformie bez Facebooka będziesz musiał tylko to zrobić wprowadź ustawienia swojego profilu aby ustawić niezbędne filtry zgodnie z Twoimi zainteresowaniami. Abyś mógł zacząć wchodzić w interakcje z dostępnymi osobami wokół ciebie.

Wtedy jest to możliwe użyj konta Tinder bez Facebooka. Ponadto, naprawdę nie ma różnicy, czy korzystasz z tej platformy z połączeniem z Facebookiem, czy nie. Cóż, możesz uzyskać dostęp do tych samych korzyści, jeśli chodzi o spotkania w meczach i potencjalne flirtowanie.

Będziesz miał jednak tę zaletę, że korzystasz z Tindera, a jednocześnie pozostaniesz niezauważony przed siecią społecznościową Facebook. Niemniej jednak, nie przegapisz niczego, czego nie możesz się cieszyć z Tinderem.

dołącz do naszego kanału telegram