Skip to content

Jak zarabiać na strumieniach Twitch i zarabiać będąc partnerem

29 de styczeń de 2021

Wcześniej marzeniem wielu dzieci była możliwość zarabiania pieniędzy grając w gry wideo, teraz dzięki aplikacji Skurcz ten sen jest rzeczywistością. Platforma ta umożliwia rozpowszechnianie gier w społeczności i generowanie pieniędzy, jeśli jest duża.

Zarabiaj na swoim kanale Twitch Nie jest to tak proste, jak się wydaje, ale istnieje kilka alternatyw, dzięki którym możesz generować dochód, grając w gry wideo.

Oczywiście musisz mieć pewność cechy i umiejętności, które przyciągają ludzi i przekonać ich do subskrybowania, takich jak wdzięk, elokwencja, umiejętność narracji i, oczywiście, konsola do gier wideo i umiejętności w nich.

Główny kształtzarabiać na Twitchu jest z programem afiliacyjnym i partnerskim; Jednak w następnym artykule wyjaśnimy wszystkie istniejące sposoby zarabiania na grach Twitch.

Wymagania, zanim będziesz mógł zarabiać na swoim koncie Twitch

Pierwszym krokiem do zarabiania na koncie Twitch jest stwórz społeczność, która konsumuje Twoje treściponieważ nie ma sensu nadawać godzinami, jeśli nikt nie zobaczy transmisji.

Stworzenie stabilnej społeczności może być najtrudniejszym krokiem, ponieważ musisz być obecny w sieciach społecznościowych, aby przyciągnąć więcej odbiorców. W ten sam sposób jest zalecane uczestniczyć w społeczności i czaty z innymi Twitcherami próbować zdobyć obserwujących.

Gdy masz dużą liczbę obserwujących, możesz zacząć generować dochód, ponadto otworzy to szereg drzwi znajdź inne sposoby zarabiania na swoim koncie Twitch.

Główne logo Twitcha

Program partnerski

To pierwszy i najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy Transmisje Twitch, ale aby uzyskać dostęp do programu partnerskiego, musisz spełnić szereg wymagań.

Pierwsza rzecz, którą powinieneś zdobądź 50 obserwującychNastępnie musisz przestrzegać ustalonych godzin transmisji, w których będziesz musiał osiągnąć 8 godzin w ciągu 30 dni, rozłożonych na 7 różnych dni, a także musisz mieć średnio co najmniej 3 widzów.

Dzięki programowi afiliacyjnemu możesz zarabiać na różne sposoby, przede wszystkim program pozwala zaoferować swoim obserwującym Subskrypcja VIP który ma miesięczny koszt. Każdy użytkownik, który zostanie VIP-em, będzie miał szereg specjalnych korzyści.

Platforma zachowa część pieniędzy, a reszta będzie dla Ciebie. Inną metodą zarabiania pieniędzy za pomocą tego programu są bity, czyli wirtualna waluta, którą użytkownicy mogą kupić, aby Cię zachęcić, a następnie wymienić ją na prawdziwe pieniądze.

Program partnerski

Ten program wymaga również szeregu wymagań podobnych do poprzedniego programu, ale znacznie surowszych i trudniejszych do osiągnięcia, ponieważ będą Cię pytać 25 godzin transmisji strumieniowej przez 30 dni, rozłożone na 12 różnych dni i mają średnio 75 widzów.

Uczestnicząc w tym programie, otrzymujesz część zysków, które platforma otrzymuje z jej tytułu reklamodawcy. Oznacza to, że otrzymasz procent za każdą reklamę wyświetlaną w Twoich strumieniach.

Szczególnie wygenerowany dochód będzie się różnić na podstawie wielu czynników. Jednak dostęp do tego programu jest dość złożony, ponieważ musisz przejść przez proces oceny, więc nic nie gwarantuje, że zostaniesz wybrany.

Darowizny

To kolejna alternatywa dla generowania dochodu na Twitchu i polega na wygenerowaniu przycisku, w którym użytkownicy mogą wykonywać darowizny za pośrednictwem platform takich jak Paypal lub inne. Ta alternatywa jest bardzo przydatna dla nowych kanałów, znajdując inny sposób na finansowanie się i motywując je do dalszego tworzenia treści na platformę.

Sponsorzy

Ta metoda nie jest bezpośrednio związana z Skurcz, ale tak, dzięki temu, co możesz osiągnąć dzięki Twitchowi. Jeśli dotrzesz do dużej liczby subskrybentów, różne marki mogą skontaktować się z Tobą, aby zaoferować Ci wszelkiego rodzaju biznesy i współpracę.

Ten sposób generowania dochodu może stać się najbardziej opłacalny ze wszystkich, ponieważ może obejmować korzystanie z produkty sponsorowane i otrzymuj pieniądze za używanie ich w transmisjach, aż do zrobienia wycieczek i płatnych turniejów i udokumentuj to w transmisjach na swoim kanale.

Sprzedaż merchandisingowa

To może stać się bardzo dochodowym biznesem dla Ciebie jako twórcy marki, jeśli zbudujesz solidną społeczność możesz zacząć oferować produkty swojej markimoże to być wszystko, od bluzy, czapki, kurtki, a nawet butów.