Skip to content

Jak zaprosić znajomych do gry w Parchis Star na WhatsApp i innych sieciach?

2 de styczeń de 2022

Jedną z najlepszych gier roku 2020 na telefony komórkowe jest dobrze znana Gwiazda Parchis, która nawet po upływie czasu jest nadal szeroko stosowana. Powodem, dla którego ta gra jest nadal szeroko grana, jest to, że to gra planszowa dostosowana do wersji wirtualnej że możesz grać online z innymi przyjaciółmi.

Możliwość wirtualnego grania ze znajomymi, nawet jeśli znajdowali się na odległość, była jedną z głównych rzeczy, które doprowadziły do ​​powstania tej gry w dużym stopniu. Wkrótce zostanie pokazany jak zorganizować prywatny stolik w Parchis Star, jak dodać znajomych WhatsApp do gry Parchis Star, jak wysłać zaproszenie do innych osób i nie tylko.

Co należy zrobić, aby stworzyć prywatny stół Parchis Star?

W grę Parchis Star można grać w różnych trybach, najbardziej podstawowym trybem jest gra z komputerem, a trybem, który staje się nieco bardziej rozrywkowy, jest tryb online. W trybie online gry możesz grać przeciwko ludziom w każdym wieku iz dowolnego miejsca na świecie.

Z drugiej strony istnieją gry hazardowe online z prywatnymi stołami, w których ludzie mają postać zdecyduj, które osoby zagrają przy stole. Aby stworzyć prywatny stół w Parchis Star, nie musisz robić wielu rzeczy i prawie nic nie potrzebujesz. Jedyne, co powinieneś mieć, to:

To jedyne rzeczy, których potrzebujesz, aby umieć stwórz prywatny stół Parchis Star. Teraz, jeśli masz już wszystkie te rzeczy, możesz przejść do następującej procedury:

  1. Uruchom telefon komórkowy
  2. Wyszukaj i uruchom aplikację Parchis Star
  3. W trybach gry wybierz tryb „Graj ze znajomymi”
  4. Następnie przejdziesz bezpośrednio do tworzenia stołu wybierając opcję „Utwórz stół”
  5. Na koniec zdecyduj, które osoby będą przy stole do gry i zapisz zmiany

Kiedykolwiek chcesz graj w Parchis Star ze znajomymiMusisz tylko postępować zgodnie ze wskazówkami, które podaliśmy na górze. Przy okazji, musisz wiedzieć, że dzięki Parchis Star istnieje sposób na zmianę konta na Facebooku podczas korzystania z gry.

Jak dodać znajomego WhatsApp do Parchis Star?

Parchis Star to gra na dużą skalę, która pozwala nawet zapraszać lub dodawać znajomych do stołów do gier za pomocą aplikacji WhatsApp. Wielu nie ma konta na Facebooku lub nie używa go zbyt często, ale bardzo często korzysta z WhatsApp. Zwróć uwagę na to, jak znajomy WhatsApp jest dodawany do stołu Parchis Star:

  1. Uruchom telefon komórkowy
  2. Znajdź i uruchom aplikację Parchis Star

osoba używająca WhatsApp

  1. Wybierając tryby gry, wybierz tryb „Graj ze znajomymi”
  2. Wybierz opcję „Utwórz tabelę”
  3. Aby zakończyć, kliknij opcję „Udostępnij”, aby wysłać znajomemu, któremu chcesz dodać rodzaj kodu, za pomocą którego możesz dołączyć do stołu Parchis Star

W ten sposób przyjaciel WhatsApp zostaje dodany do stołu do gry Parchis Star.Należy zauważyć, że aby cieszyć się większą liczbą gier, możesz zrobić kopać trochę w Grach Play. W tym miejscu możesz dostać gry bez reklam i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jak wysłać zaproszenie Parchis Star przez WhatsApp?

Jeśli chcesz grać ze znajomym, którego zarejestrowałeś w WhatsApp, po prostu musisz rób to, o czym wspomniano powyżej. Kiedy jesteś w stworzeniu przy stole, musisz wybrać opcję „Udostępnij” i wysłać zaproszenie do osoby przez WhatsApp.

Nie można tego zrobić tylko za pomocą aplikacji takich jak WhatsApp. Jeśli masz aplikację taką jak Telegram, Snapchat lub jakąkolwiek inną, możesz stamtąd wysłać zaproszenie. Z drugiej strony, jeśli chcesz znajdź swoje gry na Facebooku szybciej, możesz utworzyć dla nich skrót.

Jak dodać więcej niż jednego przyjaciela do swojego prywatnego stołu Parchis Star?

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Wcześniej pokazaliśmy, jak dodać znajomego lub jak wysłać zaproszenie do jednego znajomego, ale co się dzieje, gdy chcesz zaprosić kilka osób? W takim przypadku istnieje klasa ID, której można użyć, aby zaprzyjaźnić się z innymi ludźmi aby później dodać je do dowolnego stołu do gier.

Ten rodzaj dowodu tożsamości jest bardzo łatwy do zdobycia, a kiedy już go zdobędziesz, musisz udać się do tworzenie listy znajomych.

Gdzie znajduje się identyfikator gracza?

Identyfikator gracza można łatwo uzyskać, wystarczy wpisz swój profil gry, przejdź do listy użytkowników, a następnie naciśnij opcję „Znajomy” i zapisz zmiany. Gdy to zrobisz i masz przemyślaną listę znajomych, możesz dodać ich wszystkich jednocześnie bez żadnych problemów, a tym bardziej niedogodności.

dołącz do naszego kanału telegram