Skip to content

Jak zapłacić WhatsApp innej osobie Czy ten element nadal działa?

2 de lipiec de 2023

WhatsApp można pobrać i używać za darmo, ale uważaj, to tylko przez rok, potem musisz zapłacić WhatsApp kwotę, która nie jest zbyt duża, aby powiedzieć, i jak zawsze mówimy, że jest to więcej niż cokolwiek emblematycznego od to w zasadzie 1 dolar rocznie.

Ale wśród kilku form płatności jest „zapłacić za przyjaciela„Co to znaczy? Cóż, to nie jest zbyt skomplikowane, oznacza to, że możesz opłacić abonament swojego znajomego za jego smartfona, to dobry sposób na podarowanie abonamentu w prezencie lub opłacenie rachunku komuś, kto nie do końca wie, jak to zrobić płatności elektroniczne oraz te rzeczy lub bezpośrednio, które nie posiadają środków płatniczych umożliwiających ich dokonanie.

W tym artykule postaramy się wyjaśnić, jak należy to zrobić zapłacić na konto inne niż naszerobienie tego w rzeczywistości nie jest zbyt skomplikowane i jest bardzo intuicyjne, jednak nie ma nic lepszego niż rozwianie wszelkich wątpliwości przed i więcej, gdy mamy do czynienia z kwestiami ekonomicznymi, możesz odnowić swoje konto lub odzyskać je w razie potrzeby.

Więc co musisz zrobić, to dodać do naszej agendy numer osoby, której chcemy opłacić abonament, jeśli nadal nie mamy go zaplanowanego i postępować zgodnie z krokami, które podamy poniżej.zapłać konto przyjacielowi WhatsApp

  • Oczywiście wchodzimy do WhatsApp.
  • Teraz otworzymy menu „Ustawienia„.
  • Następnie wchodzimy na nowy ekran, na którym mamy wiele opcji, ta, która nas interesuje, to ta, która mówi „informacje o koncie”.
  • Przy tej okazji musimy udać się do miejsca, w którym są podane informacje o płatności.
  • Jeśli przyjrzysz się uważnie w prawym górnym rogu, zobaczysz ikonę składającą się z trzech kropek, po prostu kliknij tam i powinno być napisane „zapłacić za przyjaciela”.
  • Więc teraz wybierasz numer, który chcesz zapłacić i rozpoczynasz proces, możesz wybrać płatność między rokiem, trzema latami lub pięcioma latami, każdy jest ważny, a 0,99 USD rocznie jest zawsze dodawane i nic więcej.

Jest to, jak powiedzieliśmy, bardzo dobry sposób, aby pomóc przyjacielowi lub członkowi rodziny, który nie ma wiedzy, środków lub po prostu chce mu dać mały prezent w postaci kilku dolarów w coś, co możesz wykorzystać za dużo, a jeśli wygaśnie, generuje więcej bólów głowy niż cokolwiek innego.

Poznaj najlepsze bezpłatne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych

to już wiemy WhatsApp Jest to jedna z najczęściej używanych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie; Pomimo tego, że jego roczny koszt jest minimalny, większość jego użytkowników szuka innych aplikacji, z którymi może się komunikować bez anulowania czegokolwiek.

Następnie pokażemy Ci listę najczęściej używanych na świecie; Główny konkurs WhatsApppoza tym nie będziesz musiał anulować żadnej płatności, ponieważ są one całkowicie bezpłatne.

Telegram to obecnie jedna z najlepszych opcji komunikatorów internetowych; jego interfejs jest przyjemny dla użytkownika, ponieważ ma wiele podobieństwa z Facebookiem. Oferuje swoim użytkownikom setki kanałów, które mają ciekawe treści, nie wahaj się ich pobrać i ciesz się wszystkim, co oferuje całkowicie za darmo.

komunikator facebookowy Jest to kolejna alternatywa, aby pozostać w kontakcie przez cały czas ze swoimi kontaktami; Możesz także rozmawiać z osobami, których nie ma na Twojej liście kontaktów. Wśród jego głównych funkcji jest wysyłanie zdjęć, filmów, wykonywanie połączeń i czatów wideo, ciesz się tym za darmo.

Viber to kolejna platforma, która daje swoim użytkownikom takie opcje, jak grupowe rozmowy wideo do 5 osób; wśród wielu innych funkcji, które zintegrowali z nową aktualizacją, dlatego zalecamy wypróbowanie tej aplikacji.

skype Jest to jedna z najbardziej znanych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, chociaż prawdą jest, że jej usługa połączeń może wiązać się z pewnymi kosztami, będziesz mógł cieszyć się większością jej opcji bez konieczności wydawania pieniędzy.

Teraz znasz całą listę aplikacji z wiadomości błyskawiczne że są całkowicie wolni; Pobierz każdą z nich i poznaj korzyści, jakie oferują swoim użytkownikom.

możesz wykonać grupowe rozmowy wideo, udostępniaj pliki bez żadnych ograniczeń, znajduj ciekawe informacje i wiele więcej; pamiętaj, że będąc konkurencją WhatsApp, są one stale aktualizowane, aby oferować swoim użytkownikom tylko to, co najlepsze.

dołącz do naszego kanału telegram