Skip to content

Jak zapisać wideo z Gmaila na iPhonie lub Androidzie z aplikacji? – Odwieźć

23 de grudzień de 2021

Dzisiaj wiele osób ma konto Gmail. Dzieje się tak ze względu na wszystko, co oferuje, takie jak miejsce do przechowywania dokumentów, zdjęć, audio itp. Ponadto dzięki e-mailom Gmail możesz cieszyć się prawie wszystkimi funkcje udostępniane przez Google.

Gmail doskonale nadaje się do przechowywania plików, których nie można znaleźć nigdzie indziej. W tym krótkim podsumowaniu nauczymy Cię: jak zapisywać filmy na koncie Gmail. Ponadto, co należy wziąć pod uwagę podczas pobierania filmu z Gmaila i innych rzeczy związanych z tematem.

Jaki element należy wziąć pod uwagę, aby pobrać wideo z Gmaila?

Gdy film zostanie przesłany do Gmaila lub innego typu pliku, musisz zastanowić się, w jaki sposób plik zostanie pobrany. nnigdy nie ma problemów z Gmailem przesyłać filmy, ale podczas pobierania tych plików należy pamiętać o jednej rzeczy.

Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas pobierania wideo w wiadomości e-mail z Gmaila, jest zmodyfikowanie osób, które mają dostęp do tych treści i czy wideo zostało wysłane poprawnie. Jeśli chcesz to możesz udostępnij ten film innym osobom, ale jeśli nie chcesz tego robić, musisz wziąć pod uwagę prywatność tego pliku.

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z przesyłaniem filmów na pocztę Gmail jest to, że możesz pobrać ten sam film tyle razy, ile chcesz lub tyle razy, ile to konieczne. To samo dzieje się z obrazami, muzyką, dokumentami i dowolnym typem pliku, który przesyłasz na swoje konto Gmail.

Mówiąc trochę więcej o Gmailu, ważne jest, abyś o tym wiedział, a także mogą pobieraj filmy z Gmaila, istnieje sposób na wysyłanie filmów z Gmaila. Jeśli nadal nie wiesz, jak robić tego typu rzeczy, zaleca się, abyś się tego nauczył.

Film musi zostać wysłany poprawnie

Jeśli film został wysłany poprawnie, nie będziesz miał problemów z jego pobraniem, ale zamiast tego, jeśli to samo został wysłany z kilkoma wadami, nie będzie można go pobrać. Z drugiej strony, jeśli plik ma błędy, powinieneś poprosić osobę, która go wysłała, aby wysłała go ponownie, ale poprawnie.

Jaki jest limit rozmiaru filmu do pobrania przez Gmaila?

Platformy hostingowe plików takie jak „Mega”, nakładają limit pobierania plików jak filmy i inne rzeczy. Jednak to samo dotyczy e-maili. Jeśli więc chcesz pobrać wideo w Gmailu, musisz martwić się o limit rozmiaru, aby pobrać wideo.

telefon komórkowy z gmailem

Jeśli chcesz, możesz pobrać film, który ma na przykład wagę 20 MB. I Gmail w żaden sposób cię to nie wprowadzi aby móc to uzyskać. Należy zauważyć, że jeśli masz konto Outlook, możesz zaimportować pocztę Gmail do tego innego e-maila.

Jedynym ograniczeniem, jakie Gmail nakłada na Ciebie w odniesieniu do tego, co ma wspólnego z filmami, jest to, że nie przekraczają one dostępne miejsce na pocztę. Oznacza to, że wideo nie może przekraczać 20 MB, czyli miejsca, które e-mail daje na wysyłanie załączników.

Jak pobrać film otrzymany pocztą z Gmaila?

Ponieważ wiesz, że brak limitu miejsca na pobieranie filmów z Gmaila i co należy wziąć pod uwagę przed pobraniem wideo. Nadszedł czas, aby zobaczyć, jak pobierany jest film, który został do Ciebie wysłany za pośrednictwem konta Gmail.

Z urządzenia iPhone

W przypadku urządzeń iPhone pobieranie plików z Gmaila jest niezwykle prostą czynnością, którą może zrobić prawie każdy. Pobieranie pliku Można to zrobić z aplikacji Gmail oraz ze strony Gmaila. Zobacz teraz, jak pobrać film z konta Gmail:

  1. Otwórz aplikację lub przeglądarkę Gmail
  2. Zaloguj się na swoje konto e-mail

telefon komórkowy iphone

  1. Znajdź czat, na którym wysłano do Ciebie wideo
  2. Naciśnij film, który Ci przysłali
  3. Na koniec kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Pobierz” lub opcję „Zapisz”, a następnie rozpocznie się pobieranie wideo

Na telefonie z Androidem

Z telefonów komórkowych z tego typu systemem jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ zastosowanie Gmail teraz jest wbudowany w urządzenie. Zwróć uwagę na proces, którego powinieneś użyć:

  1. Uruchom swój telefon komórkowy
  2. Otwórz aplikację Gmail
  3. Przejdź do e-maila, w którym znajduje się wideo
  4. Otwórz film, aby sprawdzić, czy został wysłany poprawnie
  5. Aby zakończyć, kliknij w miejscu „Zapisz” „Pobierz”

Jeśli podobał Ci się film i chcesz go udostępnić innym osobom stamtąd w Gmailu, nie musisz go ponownie przesyłać. Musisz tylko przekazać ten e-mail, który otrzymałeś, innym osobom.

Co zrobić, jeśli wideo przekracza limit rozmiaru do pobrania z Gmaila?

Jedyne, co możesz zrobić w takiej sytuacji, to: udostępnij film w miejscu innym niż Gmaillub, ale wyślij go na Dysk Google. Prawdę mówiąc, najlepszą rzeczą do zrobienia jest wysłanie pliku na konto Dysku Google, z którego nie ma ograniczeń co do pobierania wszelkiego rodzaju plików.