Skip to content

Jak zapisać moje prywatne filmy z aplikacji Like Magic na moim telefonie komórkowym (przykład)

3 de luty de 2021

Like Magic to bardzo fajna aplikacja zaprojektowana do tworzenia krótkich filmów przy użyciu wielu filtrów nasza kreatywność jest granicą. Czy jesteś użytkownikiem Like i chcesz wiedzieć, jak zapisywać moje prywatne filmy z aplikacji Like Magic na moim telefonie komórkowym? Następnie przeczytaj uważnie ten artykuł.

Aplikacje takie jak Tik Tok stały się bardzo popularne w ostatnich latach, jednak istnieją również alternatywy dla Tik Tok, takie jak Instagram Reels, a także Like Magic. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zapisywać swoje filmy prywatnie, jesteś we właściwym miejscu.

Co to jest jak magia?

Przede wszystkim możemy podsumować, że Like Magic to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o rozrywce. To jest aplikacja bardzo podobny do Tik TokW każdym razie wyróżnia się swoją zaletą, oferując funkcje, które nie istnieją w innych aplikacjach.

Like Magic to aplikacja do tworzenia krótkich filmów z muzyką lub różnymi plikami audio lub dźwiękami. Chodzi o to, aby użytkownicy rozwijali swoją kreatywność, aby dostarczać zabawne treści, którymi mogą się dzielić ze znajomymi lub innymi członkami aplikacji.

Oprócz poprzednich punktów aplikacja ma różne bardzo ciekawe efekty, zabawne filtry reagujące na muzykę jak na Instagramie oraz inne funkcje służące do rozrywki. Skorzystaj z aplikacji już teraz Jak Magic miło spędzić czas i podzielić się swoimi zabawnymi pomysłami z innymi.

Jeśli jesteś użytkownikiem Like Magic, najprawdopodobniej w niektórych przypadkach nie chcesz publicznie udostępniać swoich filmów. W takim przypadku bardzo wygodnie jest wiedzieć, jak korzystać z aplikacji do prywatnego zapisywania filmów, dowiesz się tego dzisiaj z poniższego samouczka.

Jak zapisać moje prywatne filmy z aplikacji Like Magic na moim telefonie komórkowym

Aplikacja Like Magic jest bardzo podobna do Tik Tok, tak samo jej użycie jest dość proste, dlatego jeśli z jakiegoś powodu nadal jej nie masz, pobierz ją teraz z Likee – Play Store. Wreszcie, jeśli chcesz zapisuj filmy prywatnie Korzystając z aplikacji Like Magic, przeczytaj uważnie poniższy przewodnik:

  1. Pierwszy krok to otwórz aplikację Jak Magic. Po otwarciu aplikacji przekieruje Cię ona do obszaru, w którym nagrywane są filmy.
  2. Zrób nagranie filmu, który chcesz zapisać, zastosuj do dowolnego filtra lub ustawienia. Po zakończeniu nagrywania wideo naciśnij Znacznik wyboru (✔).
  3. Aplikacja przeniesie Cię do pozostałych opcji konfiguracyjnych, w których możesz zastosować różne filtry. Wybierz wszystkie, które chcesz i zakończ konfigurację wideo według własnych upodobań. Gdy będziesz zadowolony z końcowego wyniku swojego filmu, kliknij Znacznik wyboru znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Like Magic przeniesie Cię do ekranu, na którym zwykle publikowana jest treść. W każdym razie, tym razem chcesz zapisać wideo prywatnie, musisz kliknąć opcję Jako film prywatny.
  5. Po kliknięciu poprzedniej opcji nadszedł czas, aby zapisać wideo prywatnie. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk Poczta, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
  6. W następnym menu zostanie wyświetlony pasek procentowy, poczekaj, aż zakończy się przesyłanie. Nie martw się o wideo pozostaną prywatne, na następnym ekranie Twoja akcja zostanie potwierdzona, a wideo zostanie zapisane.

Kobieta za pomocą telefonu komórkowego

Po wykonaniu poprzednich kroków będziesz mieć nagrany wcześniej film wideo zapisany w telefonie komórkowym. Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy przejść do galeria twojego telefonu komórkowego, powinien pojawić się na najwyższych pozycjach.

Korzystając z tej metody, możesz zapisać dowolną liczbę filmów prywatnie, w ten sposób możesz udostępnić je znajomym w innych aplikacjach, tak jak w przypadku WhatsApp. Z kolei jeśli w przyszłości zechcesz go opublikować w aplikacji Like Magic, też możesz to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram