Skip to content

Jak założyć konto lub zarejestrować się w Periscope krok po kroku

20 de wrzesień de 2022

Aby oglądać wideo na żywo przez Świergot musimy mieć konto na Periscope, aplikacji, która nam to umożliwia i nie jest używana do niczego innego, może wydawać się strasznym bałaganem, że trzeba założyć konto również tutaj, ale uwierz mi, że nie zabierze ci to żadnego czas, a najlepsze będzie to, że dzięki temu będziesz mógł przekazywać wszystko, co robisz na co dzień popularna sieć społecznościowa.

Jak utworzyć konto Periscope

Wszystkie portale społecznościowe dodawały tę możliwość transmitowania na żywo, czyli robienia strumieniowe przesyłanie wideo podzielić się z przyjaciółmi, Twitterem, Facebookiem, Instagramem, Snapchatem. Główne sieci społecznościowe widziały, jak użytkownicy chcieli korzystać z tego rodzaju funkcji i nie przegapili okazji tak szybko, jak tylko mogli, w przypadku Twittera będziemy potrzebować czałożyć konto na Periscope, posiadanie listy jest idealne.

Zarejestruj się w Periscope

Przede wszystkim pobierzemy wspomnianą aplikację ze Sklepu Play, klikając ten link, nie waży ona zbyt dużo ani nie wymaga dużo miejsca, więc możesz ją pobrać i zainstalować w dowolnym miejscu, po tym zobaczymy jak zapisać się na peryskop.

Musisz po prostu otworzyć daną aplikację, po jej otwarciu przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane „Zameldować się” Do rejestracji zamierzasz użyć konta na Twitterze lub telefonu komórkowego, w tym przypadku wolę korzystać z konta na Twitterze, ale każda osoba decyduje, które z nich najbardziej jej odpowiada, możesz też wysyłać wiadomości głosowe.

Jak tylko wejdziemy do aplikacji zaczyna polecać użytkowników, choć oczywiście możemy pominąć ten krok w pytaniu, wtedy zaczniemy przeglądać całą aplikację i jak zobaczysz, możesz już oglądać filmy osób, które aktualnie obserwujesz, w taki sam sposób, w jaki ludzie, którzy Cię obserwują, widzą Twoje strumieniowe przesyłanie wideo.

Konto na Periscope

Jak widać utwórz a Konto peryskopowe Jest to niezwykle szybkie i proste, nie ma potrzeby wypełniania żadnych formularzy ani niczego podobnego, co często nas nudzi, po prostu z kontem na Twitterze możesz zacząć korzystać z tej aplikacji i udostępniać treści wszystkim, których znasz, bez wątpienia dobre alternatywa dla sieci społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, które nadal są dobre, ale w moim osobistym przypadku muszę zachować jakość Periscope + Twitter, jeśli jesteś bardziej zarezerwowany, możesz założyć swoje prywatne konto.

Zalety korzystania z Periscope

dynamiczna treść

To jest jeden platforma, na której treści są przesyłane bezpośrednio i bez żadnej edycji, dzięki czemu użytkownicy często czują, że te komentarze są bardzo oryginalne i świeże.

Używany przez wiele sieci

Powstało wiele firm rozrywkowych, takich jak m.in. stacje telewizyjne i radiowe profile w ramach tej platformy cyfrowejaby przesłać swój oficjalny konkurs na żywo.

Retro wojowniczość społeczna

Chociaż został kupiony przez sieć społecznościową Twitter, nadal jest używany bezpośrednio w innych popularnych sieciach społecznościowych jak Facebook.peryskopowa zgodność społeczna

Dostępność w różnych systemach

Obecnie ta aplikacja nie jest już dostępna tylko na urządzenia elektroniczne z systemem operacyjnym Android

Ponieważ od pewnego czasu firma Periscope ogłosiła publicznie, że jej platforma cyfrowej transmisji na żywo będzie obecna jako jeszcze jedno narzędzie w usługach oferowanych przez Apple TV.

Wady korzystania z Periscope

lepsze opcje

Wschód Usługa strumieniowe przesyłanie wideo jest w ciągłej rywalizacji o to, by być najlepszą opcją do zrobienia bezpośredniego. Przeciwko internetowemu gigantowi przesyłania treści Facebookowi, który obecnie oferuje świetne narzędzia i bardziej stabilne serwery dla osób z niskimi zasobami cyfrowymi.

Nadmierne spożycie

Ta cyfrowa platforma była wielokrotnie krytykowana za to, że to zbyt szybko zużywa energię baterii i danych mobilnych, dlatego niektórzy użytkownicy z niego zrezygnowali.

Teraz już wiesz, jakie są różne korzyści i problemy, które możesz uzyskać, korzystając z tej wspaniałej aplikacji, której celem jest oglądać lub przesyłać strumieniowo wideo na żywo za pośrednictwem tej platformy dla wszystkich różnych internetowych sieci społecznościowych, z których korzystasz.

Który jest dostępny dla smartfonów i niektórych usług telewizyjnych. Jeśli chcesz wnieść inne informacje, podziel się nimi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram