Skip to content

Jak założyć konto i zalogować się do telegramu z mojego mobilnego iPhone’a lub Androida

15 de kwiecień de 2021

Obecnie istnieje duża liczba różne portale społecznościowe i aplikacje do przesyłania wiadomości, Jedną z najbardziej godnych uwagi jest WhatsApp, która miała swoje początki w popularnych wcześniej telefonach Blackberry, a dziś jest jedną z najczęściej używanych i preferowanych aplikacji do przesyłania wiadomości przez ludzi.

Istnieje jednak inna aplikacja do przesyłania wiadomości, która staje się dobrze znana wśród młodych ludzi, a nawet jest do tego przyzwyczajona cele biznesowe, mówimy o Telegramie.

O czym jest aplikacja do przesyłania wiadomości Telegram?

Telegram to aplikacja i platforma do przesyłania wiadomości, której celem jest ułatwienie ludziom korzystania z natychmiastowe wysyłanie wiadomości do innych użytkowników, umożliwia także wysyłanie plików, filmów i zdjęć o znacznych rozmiarach.

Telegram oferuje różne funkcje dotyczące wysyłania wiadomości lub wszelkiego rodzaju plików, pozwalając wiadomości są przechowywane w chmurze, (na wypadek, gdybyś chciał je ukryć), czasowe usunięcie i oferuje akcję wyszukiwania ze słowami kluczowymi.

Jedną z najciekawszych funkcji Telegrama jest to, że może on ułatwić niektóre zadania poprzez użycie botów, który użytkownik może utworzyć po prostu dodając rozmowę noszącą nazwę bota, umożliwiając nawet bezpłatne pobieranie muzyki za pomocą tej samej aplikacji.

Jeśli chcesz być częścią społeczności Telegram, ale nie wiesz, jak zacząć, nie martw się, w tym artykule pokażemy, jak utworzyć konto i szybko zalogować się do Telegrama.

Jak założyć konto i zalogować się do Telegrama z mojego iPhone’a lub telefonu z Androidem

Należy zauważyć, że wspomniana platforma komunikacyjna lub aplikacja może być używana zarówno w Twoim Smartfon z systemem Android lub iOS tak jak w twoim komputerze po prostu pobierając go do niego, ale aby zacząć korzystać z platformy Telegram, musimy utworzyć konto, poniżej pokażemy ci serię kroków, aby utworzyć konto w Telegramie.

tworzenie konta w telegramie

Jak utworzyć konto Telegram na Androidzie

Aplikacja Telegram została początkowo opracowana na urządzenia mobilne, więc pobranie jej będzie naprawdę prostym zadaniem, wystarczy ją wyszukać w oficjalny sklep w sklepie Google Play i pobierz go za jego pośrednictwem, a następnie wykonaj następujące kroki, aby utworzyć konto:

 1. Po zainstalowaniu aplikacji Telegram na urządzeniu znajdź ją w sekcji Aplikacje i naciśnij, aby ją uruchomić
 2. Po otwarciu pojawi się wiadomość powitalna z Telegrama, naciśnij przycisk „Zaczynać” aby rozpocząć proces tworzenia konta
 3. Będziesz musiał wprowadzić szereg danych o sobie, o które poprosi platforma, takich jak kraj, w którym mieszkasz, kod pocztowy i numer telefonu
 4. Po wprowadzeniu tych danych telegramu wyśle ​​wiadomość weryfikacyjną na numer telefonu, który podałeś w poprzedniej opcji, po otrzymaniu wiadomości z kodem weryfikacyjnym będziesz musiał wpisać go w polu wyświetlanym na platformie (czasami aplikacja wykrywa, że ​​wiadomość została odebrana na urządzeniu i przeprowadzić weryfikację automatycznie)
 5. Następnie Telegram zostanie wysłany na ekran główny aplikacji, więc utworzyłeś już swoje konto Telegram, teraz wystarczy napisać do znajomych, którzy również korzystają z tej platformy, aby rozpocząć rozmowy na Telegramie.

Jak utworzyć konto Telegram na iOS

Jeśli masz urządzenie iPhone i chcesz mieć Telegram, nie martw się, ponieważ ta aplikacja jest również dostępna dla tych urządzeń, wykonaj następujące kroki, aby móc utwórz konto Telegram na swoim urządzeniu iPhone:

 1. Po zainstalowaniu aplikacji za pośrednictwem sklepu Sklep z aplikacjami, musisz go znaleźć na ostatniej stronie głównej, a następnie otworzyć
 2. Kliknij przycisk „Zaczynać” wyświetlany na ekranie powitalnym aplikacji
 3. Następnie wprowadź swoje dane osobowe i informacje o swojej lokalizacji, takich jak kraj, w którym mieszkasz, kod pocztowy obszaru i numer telefonu
 4. Następnie aplikacja wyśle ​​plik wiadomość weryfikacyjna na poprzednio wprowadzony numer
 5. Po otrzymaniu wiadomości z tym kodem będziesz musiał wpisać go w polu, które pokazuje ekran
 6. Po jego wprowadzeniu aplikacja przekieruje Cię na stronę główną, na której znajdują się kontakty
 7. W tym momencie Twoje konto zostanie utworzone.