Skip to content

Jak założyć konto biznesowe na Facebooku Business Manager?

27 de luty de 2021

Bycie ekspertem w dziedzinie marketingu cyfrowego wiąże się z wieloma obowiązkami. Dziś jest mnóstwo sposobów na przebicie się w tym rzemiośle.

I chociaż większość ekspertów od marketingu cyfrowego specjalizuje się w reklamach za pośrednictwem określonej sieci społecznościowej, w zależności od potrzeba ich klienciPo prostu nie należy lekceważyć wiedzy i zastosowań, które istnieją w innych równie świetnych sieciach społecznościowych.

Menedżer biznesowy na Facebooku jest tego doskonałym przykładem. Jest to naprawdę niezbędne dla każdego marketera cyfrowego, który chce rozwijać markę za pośrednictwem Facebooka i może to łatwo zrobić za pomocą jego narzędzi.

Niezależnie od tego, czy jest to strona małej firmy, czy jakakolwiek osoba, która potrzebuje kilku „Lubię to” i ekspozycja opinii publicznej, Facebook Business Manager będzie do tego więcej niż idealny.

A w tym drugim przypadku kryje się wartość Facebook Menedżer biznesu. Fakt, że tysiące osób codziennie wchodzi na Facebooka, daje możliwość zwiększenia wartości każdej firmy lub konta Menedżer biznesu z zastosowaniem właściwej taktyki reklamowej.

To bardzo wyraźnie pokazuje, jak ważny jest Facebook jako przestrzeń reklamowa i chociaż istnieją inne sieci społecznościowe, w których można to robić dobrze, takie jak Instagram, z Facebookiem nie można zawieść.

Jeśli więc chcesz lepiej zarządzać swoimi reklamami w tej wspaniałej sieci społecznościowej, a także poprawić ekspozycja twojego rozdać, to jest sposób. I właśnie z tego powodu porozmawiamy trochę o tym adi poniżej.

do Facebooka i jak w prosty sposób założyć konto krok po kroku. Dlatego nie martw się i czytaj dalej, aby jak najszybciej zabrać się do pracy.

Co to jest Facebook Business Manager?

Takie jak, Menedżer biznesowy na Facebooku Jest to niezwykle przydatne narzędzie, które ma pomóc użytkownikom w zarządzaniu od posiadania Fan Page do reklamy firmy na Facebooku.

W rzeczywistości jest ukierunkowany na używanie go przez wszelkiego rodzaju firmy, które muszą umożliwić pozwolenia na użytkowanie kilku osobom, które pracują w tym samym projekt reklamowy.

Odkąd pojawiło się na rynku, jest to narzędzie, które naprawdę ułatwiło różnym agencjom wykonanie dużej ilości pracy. Marketing cyfrowy, a także prywatni eksperci w tej dziedzinie.

Dzieje się tak, ponieważ jest to niezwykle kompletne narzędzie, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć markę lub reklamę. Tutaj narzędzia do analizy ruchu są zawarte w dość usprawnionym pulpicie nawigacyjnym.

menadżer biznesowy na Facebooku

Utworzenie konta na Facebooku Business Manager

Aby móc otworzyć konto na Facebooku Business Manager, naprawdę wystarczy wykonać kilka kroków, aby przygotować konto do działania. Ale wcześniej trzeba mieć na uwadze, że osoba, która ją otworzy, będzie jej właścicielem, a następnie zaprosi inne osoby, które będą tam pracować.

Dlatego właśnie CEO od firmy lub firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym, zależnie od potrzeb. Aby go otworzyć, wykonaj następujące kroki:

  • Najpierw musisz wejść do portalu Facebook Business. Tutaj kliknij Utwórz konto. Pamiętaj, że musisz mieć prywatne konto na Facebooku.
  • Musisz teraz wprowadzić inne informacje o koncie. Konieczne będzie podanie danych osobowych i firmowych, a także adresu e-mail.
  • Po zakończeniu procesu rejestracji. Możesz zobaczyć, że Facebook wyświetli na ekranie kilka samouczków, aby zapoznać się z tym, jak to działa narzędzie.
  • Teraz wystarczy dodać konto, konto reklamowe i zaprosić inne osoby, które mogą wejść, do dalszego dostosowywania go, abyś mógł rozpocząć pracę i uzyskać ekspozycję dzięki reklamie.