Skip to content

Jak zalogować się do Tindera z telefonu komórkowego i komputera | Samouczek krok po kroku

13 de sierpień de 2021

Tinder to w ostatnich latach bardzo znana randkowa sieć społecznościowa. Jeśli jesteś zarejestrowany, najprawdopodobniej chcesz poznać wszystkie opcje potrzebne do zalogowania, łącząc swoje konto z innymi sieciami społecznościowymi lub uzyskując dostęp z różnych urządzeń.

Logowanie z Androida, iPhone’a lub z komputera odbywa się na różne sposoby. Jeśli używasz go z telefonu komórkowego, masz możliwość pobierz aplikację ze Sklepu Play lub App Store, chociaż masz również możliwość wejścia z przeglądarki. Więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jak zalogować się do Tindera na różne sposoby, czytaj dalej ten artykuł.

Dlaczego powinienem połączyć moje konto Tinder z kontem na Facebooku?

Jeśli konto Tinder jest połączone z kontem na Facebooku, zmniejsza ryzyko fałszywego profilu. Zmniejsza to również prawdopodobieństwo, że mogą przesłać nieodpowiednie zdjęcia, ponieważ Facebook dba o sprawdzanie publikowanych zdjęć.

Jakie są wady synchronizacji tych dwóch sieci społecznościowych?

Tinder może uzyskać dostęp do Twojego profilu na Facebooku, analizując informacje dotyczące Twojej lokalizacji, zdjęć, znajomych itp. Należy to podkreślić nie masz dużo prywatności w tym zakresiePonieważ Twoi znajomi na Facebooku mogą dowiedzieć się, że używasz Tindera.

Również Ludzie z Tindera mają dostęp do Twojego profilu na Facebooku i dowiedz się więcej o sobie, dlatego musisz starannie skonfigurować prywatność.

Czy można korzystać z Tindera bez połączenia z moim kontem na Facebooku?

Możesz używaj Tindera bez łączenia się z Facebookiem. Możesz to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami, aby powiązać swój numer telefonu z siecią społecznościową.

Jak mogę uzyskać dostęp do mojego konta Tinder?

Tinder to sieć społecznościowa, która oferuje różne sposoby, dzięki którym możesz zalogować się tak, jak lubisz. Możesz uzyskać dostęp z iPhone’a, PC lub Androida.

Z iPhone’a

Jeśli chcesz się zalogować z iPhone’a, pobierz aplikację Tinder z Aplikacja Sklep. Po pobraniu zobaczysz ikonę aplikacji na swoim urządzeniu, którą musisz nacisnąć, aby otworzyć sieć społecznościową.

Naciśnij „zaloguj się przez Facebooka” i zaakceptuj uprawnienia w przypadku pierwszego logowania. Gdy to zrobisz możesz cieszyć się aplikacją. Masz również możliwość zalogowania się bez posiadania konta na Facebooku

Z PC

Abyś mógł uzyskać dostęp do swojego konta Tinder z komputera, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otwórz przeglądarkę i poszukaj oficjalnej strony Tindera. Po otwarciu strony zobaczysz w prawym górnym rogu opcję „Zaloguj sie”.

Strona daje możliwość: Zaloguj się przez facebook, numer telefonu lub e-mail. Następnie musisz wprowadzić swój kod dostępu i to wszystko.

Z Androida

Aby zalogować się z urządzenia z systemem Android, musisz pobrać aplikację w Sklepie Play. Po zakończeniu procesu pobierania kliknij ikonę Tinder, a zobaczysz, że możesz zalogować się na dwa sposoby. Jedna z opcji daje możliwość zalogowania się przez Facebook, a druga przez e-mail.

Wprowadź odpowiednie dane, aby uzyskać dostęp do swojego konta, a jeśli logujesz się po raz pierwszy, zaakceptuj uprawnienia.

Jakie są najczęstsze problemy z logowaniem do Tindera i jak je naprawić?

Zaloguj się do Tindera bez Facebooka

Jeśli twój problem polega na tym zmieniłeś numer telefonu a to uniemożliwia zalogowanie się, możesz przejść do sieci społecznościowej i po naciśnięciu „zaloguj się” zapyta Cię, czy masz problemy. Naciśnij link i wprowadź adres e-mail, aby Tinder wysłał Ci wiadomość e-mail i zweryfikować numer telefonu.

Jeśli otrzymasz kod błędu, problem może być związany z połączeniem internetowym. Sprawdzać że jesteś połączony aby rozwiązać tę sytuację. Jeśli tak nie jest, spróbuj odinstalować i zainstalować aplikację, ponieważ może to wynikać z konieczności zaktualizowania wersji Tindera.

Jeśli masz inne rodzaje problemów, możesz przejść do witryny Tinder do sekcji „Rozwiązywanie problemów”.