Skip to content

Jak zalogować się do mojego konta na Facebooku bez adresu e-mail lub numeru telefonu?

1 de wrzesień de 2022

Nie możemy zaprzeczyć, że jedną z największych sieci społecznościowych na świecie jest Facebook, zdecydowanie tak naprawdę, ponieważ jeśli pójdziemy do sprawy, ani Instagram, który jest ich, ani Twitter lub Snapchat można podejść do wszystkiego, co ma Facebook, do liczby aktywnych użytkowników każdego miesiąca.

Ale oczywiście często zdarza się, że niektórzy użytkownicy chcą wejść do sieci i zapomnieć np. o poczcie elektronicznej. Jak odzyskać to konto? Nauczymy Cię w tym artykule.

Zaloguj się do Facebooka bez hasła i bez e-maila

Najprostszą metodą jest zweryfikowanie numeru telefonu komórkowego z kontem na Facebooku, w ten sposób, gdy idziemy na konto, wystarczy, że: zamiast umieszczać e-mail, pod którym się zarejestrowaliśmy.

To, co zamierzamy zrobić, to umieścić numer telefonu o którym mowa, bez numeru kierunkowego, a następnie hasła, w ten sposób wchodzimy na dane konto bez korzystania z poczty elektronicznej, w ten sposób pokazujemy, jak wejść i poruszać się po Facebooku bez rejestracji lub posiadania konta z hasłem.

Jeśli nie mamy nawet numeru, którym zweryfikowaliśmy konto lub że nawet nie zweryfikowaliśmy go i nie pamiętamy e-maila, wtedy będziemy musieli kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Zapomniałeś szczegółów konta?” Aby uzyskać dostęp do konta, o którym mowa, musisz podać kilka danych.

używaj facebooka bez e-maila

Zaloguj się do Facebooka bez e-maila

Inną rzeczą, którą możemy zrobić, to po prostu wejść na nasz profil z konta znajomego i zobaczyć adres URL. Jaki jest adres URL? Kierunek paska narzędzi.

Niektóre osoby, być może Ty wśród nich, skonfigurowały swoje konto tak, że adres to https://facebook.com/myname, więc to, co zrobimy, to wpisanie „myname”, aby się zalogować, a następnie hasło.

W przypadku, gdy masz adres pełen liczb, musisz wybrać wszystkie te liczby, po których jest napisane „profile.php?id=”, a następnie to są tylko liczby, zaznaczasz wszystkie, wpisujesz je jako użytkownik a następnie hasło.

Jak zobaczysz Facebook Lite bez balansu, jest to jeden z wielu sposobów na zalogowanie się bez posiadania e-maila, w środku przechodzisz do części konfiguracyjnej i właśnie tam patrzysz, z którym e-mailem się zarejestrowałeś, a potem nie wracasz nigdy zapomnij o tym ponownie.

Zapisz swój numer telefonu komórkowego na Facebooku

Chociaż możliwe jest, że wpisanie numeru telefonu w takiej sieci społecznościowej nie daje zbyt wiele emocji i rozumiemy Cię, zgodnie z informacją facebook urzędnik, tylko Ty masz możliwość zobaczenia numeru kontaktowego, więc nie powinieneś się martwić o wyciek tego. Możesz usunąć lub usunąć mój numer telefonu z Facebooka z telefonu komórkowego lub komputera

Zastanów się, co powiedzieliśmy wcześniej, że takie dane działają jako element do odzyskania hasła lub otrzymywania powiadomień przez SMS. Chociaż w sposób pośredni służy to pozyskiwaniu sugestii znajomych oraz bardziej określonych i konkretnych reklam.

I chociaż jest to bardzo osobista informacja, jeśli jesteś osobą, która ma problemy z hasłami, możesz nie mieć innego wyjścia, aby uniknąć takiego problemu w przyszłości.

Tak więc, jeśli chodzi o wprowadzenie numer telefonu w Twoim profilu kontakt, musisz wykonać następujące czynności:

  • Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
  • Przejdź do panelu ustawień profilu.
  • Kliknij na część mobilną.
  • Wybierz opcję dodania numeru telefonu komórkowego, dodaj dane, a następnie zapisz zmiany.

W ten sposób Twój numer telefonu komórkowego zostanie zarejestrowany na Twoim koncie w tej sieci społecznościowej, co w przyszłości pozwoli Ci odzyskać hasło i zalogować się takimi danymi.

A jeśli nie mam telefonu komórkowego?

Zła wiadomość zaczyna się tutaj, ponieważ w przypadku, gdy nie masz numeru powiązanego z Twoje konto na Facebooku lub aktywna poczta, pozostaniesz bez możliwości odzyskania hasła.

Dzieje się tak, ponieważ platforma nie będzie miała możliwości sprawdzenia, czy Twoja tożsamość jest wiarygodna, więc pozostaje tylko zapomnieć o swoim koncie i zacząć od nowe konto na facebooku.

dołącz do naszego kanału telegram