Skip to content

? Jak zalogować się do Badoo za pomocą swojego konta na Facebooku? ?

17 de listopad de 2021

Badoo to sieć społecznościowa, która powstała w 2006 roku i pozwala na poznawanie ludzi, i której udało się rozrosnąć, aż każdego dnia ponad 150 000 nowych użytkowników decyduje się na rejestrację w tej popularnej witrynie.

Jednym z powodów, dla których Badoo nadal ma dużą liczbę użytkowników, jest to, że osiągnęło doskonały kontakt z Facebookiem, dzięki czemu w łatwy sposób można wejść lub zalogować się bez konieczności tworzenia nowego konta.

Jeśli wszystko czego chcesz to zaloguj się na Badoo za pomocą swojego konta na Facebooku, Proces jest bardzo prosty. Musisz po prostu wejść na stronę Badoo i kliknąć „Zaloguj się przez Facebooka”. Tutaj będziesz musiał wprowadzić swoje dane logowania do sieci społecznościowej (adres e-mail i hasło), a będziesz mógł uzyskać dostęp do witryny bez dodawania dodatkowych danych.

Z drugiej strony, jeśli chcesz otworzyć nowy Konto Badoo z Facebooka, kroki będą nieco dłuższe, chociaż nie jest to trudne, wystarczy nacisnąć ten sam przycisk „Wejdź z Facebookiem” i wprowadzić swoje dane, a następnie będziesz musiał zaakceptować połączenie. Następnym krokiem będzie skonfigurowanie miasta i intencji; zaprzyjaźnij się lub idź na randkę, a na koniec przejdziesz do kroku, w którym możesz wyszukać znajomych z innych sieci społecznościowych.

Zalecamy zaimportowanie swojego przyjaciele z innych sieci społecznościowych ponieważ w ten sposób nie będziesz sam przy wejściu i dostaną powiadomienie, że założyłeś konto, co bez wątpienia pozytywne, bo będziesz miał większą popularność na stronie i nie zaczniesz z „bardzo niskiego” poziomu jak jeśli tworzyłeś konto od podstaw .

Inną rekomendacją, którą proponujemy, jest pobranie aplikacji mobilnej Badoo, aby być bardziej związanym z nowymi kontaktami.

Po wejściu do sieci społecznościowej będziesz mógł skonfigurować cały swój profil, od zdjęcia profilowego po sposób, w jaki widzą Cię inni użytkownicy. Powinieneś wiedzieć, że taki sposób założenia konta sprawi, że twoje dane nie są prywatne, ale możesz to zmienić, naciskając przycisk profilu i późniejsze ustawienia.

Jeśli chcesz znajdź miłość swojego życia lub po prostu poznaj nowych przyjaciół, ta sieć społecznościowa może być dla Ciebie idealna. Wykonaj te czynności i ciesz się poznawaniem nowych osób, aby nieco poszerzyć swój krąg.

dołącz do naszego kanału telegram