Skip to content

Jak zaktualizować mój smartwatch T500 do najnowszej wersji — sprawdź dostępność aktualizacji

14 de lipiec de 2021

Urządzenia Smartwatch T500 to akcesoria, które można połączyć i połączyć z naszym telefonem komórkowym, w celu wykonywania różnych funkcji, to urządzenie nam pozwala posłuży jako narzędzie przy wielu okazjach, ponieważ za pośrednictwem zegarka możemy wykonywać funkcje telefonu komórkowego, takie jak przeglądanie i odbieranie wiadomości tekstowych, a nawet wykonywanie połączeń, w których można rozmawiać z tego samego urządzenia Smartwatch T500. To wszystko bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni.

Jednak, podobnie jak wszystkie urządzenia, inteligentne zegarki T500 muszą być aktualizowane, ponieważ te aktualizacje stworzone przez programistów mają na celu dodanie nowych funkcji, takich jak umożliwienie pobierania aplikacji klawiatury, ulepszanie istniejących funkcji i rozwiązywać błędy i problemy systemowe smartwatcha T500.

Jeśli masz urządzenie Smartwatch T500 i nie wiesz, jak je zaktualizować, nie ma problemu, ponieważ w tym artykule pokażemy Ci szczegółowo, jak zaktualizować zegarek Smartwatch T500.

Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję aktualizacji mojego smartwatcha?

Czasami użytkownicy zapominają zaktualizować urządzenia T500 Smartwatch, ponieważ to urządzenie zwykle nie powiadamia, kiedy firma wprowadza nową aktualizację który jest dostępny do pobrania, więc będziesz musiał ręcznie sprawdzić w ustawieniach urządzenia, czy jest nowa aktualizacja do pobrania.

Aby to zrobić, musisz wejść do sekcji ustawień swojego urządzenia Smartwatch i sprawdzić, czy: Połączony z telefonem komórkowym i połączony z siecią Wi-Fi. Po wykonaniu tej czynności otwórz aplikację T500 Smartwatch na telefonie komórkowym i uzyskaj dostęp do opcji dotyczącej urządzenia.

W tej sekcji zobaczysz informacje prawne dotyczące zegarka Smartwatch T500, a także będziesz mógł zobaczyć dostępne aktualizacje wersjiW tym celu kliknij opcję dostępne aktualizacje, aby aplikacja mogła wyszukać nowe aktualizacje dla systemu. W przypadku braku dostępnych aktualizacji pozostanie w tej samej wersji.

Sprawdź wersję swojego urządzenia

Aby sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje, możesz również wyszukać najnowszą aktualizację w Internecie i porównać ją z wersją aktualnie posiadaną przez Twój Smartwatch T500. Jeśli jest to starsza wersja, możesz rozpocząć proces aktualizacji za pomocą aplikacji Twojego Smartwatcha T500 na telefonie komórkowym.

smartwatch t500

Dowiedz się, jak ręcznie pobierać aktualizacje dla smartwatcha T500

Obecnie jest tylko jeden sposób na aktualizację urządzenia T500 Smartwatch i Dzieje się tak dzięki zastosowaniu tego samego zegarka, aplikacji HiWatchJeśli masz problemy z tą samą aplikacją, aby móc zaktualizować system swojego Smartwatcha T500, możesz spróbować zaktualizować aplikację za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play.

Aby to zrobić, wejdź do Sklepu Play na swoim urządzeniu mobilnym i zajrzyj do sekcji pobranych aplikacji, aplikacji HiWatch i sprawdź, czy ma dostępne aktualizacje. Jeśli nadal wyświetla błędy, możesz również użyć innej alternatywnej aplikacji do połączenia urządzenia Smartwatch T500, na przykład aplikacji Fitpro.

Aktywuj lub dezaktywuj automatyczne aktualizacje smartwatcha w Sklepie Play

Aby uniknąć niedogodności związanych z aktualizacjami aplikacji Smartwatch T500, można aktywować funkcję oferowaną przez oficjalny sklep Google Play, aby aplikacje może być aktualizowany automatycznie, więc nie musisz się już martwić, gdy pojawi się nowa aktualizacja.

Aby aktywować lub dezaktywować funkcję automatycznej aktualizacji w Sklepie Google Play należy otworzyć aplikację i otworzyć menu swojego konta, wybrać opcję ustawień, w niej wejść „preferencje sieciowe”, a następnie automatycznie aktualizuje aplikację.

Naciśnięcie tej opcji spowoduje wyświetlenie menu z kilkoma opcjami, włącz opcję, aby „tylko przez Wi-Fi” lub jeśli chcesz również zaktualizować dane mobilne, włącz opcję: „Przez dowolną sieć”, Gdy to zrobisz, aplikacje zaktualizują się automatycznie po wykryciu stabilnego połączenia internetowego.

inteligentne aplikacje do zegarków

Czy klon lub chińska wersja Smartwatcha T500 jest aktualizowana tak samo jak normalna?

Wiadomo, że istnieją również różne chińskie repliki lub klony urządzeń T500 Smartwatch, więc użytkownicy, którzy mają te urządzenia, nie wiedzą, jak zaktualizować te zegarki.

Prawda jest taka, że ​​w obu przypadkach aktualizuje się ją w ten sam sposób, za pomocą aplikacji T500 Smartwatch, choć należy zauważyć, że w przypadku bycia repliką urządzenia Smartwatch T500 nie będą miały tych samych funkcji i korzyści niż oryginalny Smartwatch T500 w momencie aktualizacji.

Dlatego zawsze zaleca się sprawdzenie, czy kupowane urządzenie jest oryginalny Smartwatch T500, a nie chińska replika. Ponieważ urządzenia te zwykle mają różne wady, zarówno w systemie, jak i podczas ładowania zegarka.