Skip to content

Jak zaktualizować aplikacje w telewizorach Sony Bravia Smart TV w kilku krokach

16 de Maj de 2021

Telewizory Smart TV są przedstawiane jako jeden z najbardziej namacalnych przykładów postępu ludzkości, ze względu na prosty fakt poświęcenia tak dużego wysiłku i zaangażowania w tworzenie i ciągłe doskonalenie elementu poświęcony dla rozrywki i rozrywki. Decyzja o zainwestowaniu czasu w rozwój elementów smakowych i rozrywkowych pokazuje, że jako całość ludzkość poczyniła ogromne postępy w tej dziedzinie.

Takie postępy muszą być zgodnie z wymaganiami i życzeniami użytkownika, w połączeniu z tym, że właściciel Smart TV musi o niego dbać i dbać o jego ulepszanie, wykonując proste czynności, takie jak aktualizacja oprogramowania Smart TV. Do którego możesz go skonfigurować według własnych upodobań, na przykład pobierając i instalując wygaszacz ekranu.

Zgodnie z tą zasadą musimy pamiętać, że istnieją aplikacje o dużym znaczeniu dla telewizorów Sony Bravia Smart TV, takie jak Google Chrome, a także nieskończona liczba aplikacji i gier dostępnych na telewizory Sony Smart TV. Ale żeby działały optymalnie, muszą być aktualne, więc porozmawiajmy o tym jak aktualizować aplikacje w telewizorach Sony Bravia Smart TV w kilku krokach.

Czy powinienem zignorować aktualizację aplikacji w telewizorze Sony Bravia Smart TV?

Twórcy aplikacji i programów, podobnie jak firmy produkcyjne, mają ogromna troska o jakość obsługi które oferują i które również reprezentują. Dowodem na to jest próba wprowadzenia aktualizacji dla telewizorów Sony Bravia Smart TV, zarówno w oprogramowaniu, jak iw aplikacjach, które idą w parze z firmą wydającą system operacyjny.

Te aktualizacje są albo po prostu luksusem, albo banalnym smakiem, są środkami tam, gdzie będą oferować ulepszenia aplikacjiZarówno w działaniu, jak i nawet w wyglądzie, dlatego pobranie dostępnej aktualizacji zawsze powinno być traktowane priorytetowo, zarówno w przypadku telewizora Sony Bravia Smart TV, jak i samej aplikacji.

W aktualizacjach w wielu przypadkach zawarte są również poprawki ewentualnych błędów lub awarii, które może przedstawiać aplikacja, więc zignoruj ​​możliwość poprawić wrażenia z korzystania z telewizora Sony Smart TVTo nie jest opcja, musimy zawsze dążyć do ulepszenia wszystkiego, co możliwe, a więcej, jeśli jest to coś dla nas.

Jeśli masz telewizor Sony Bravia Smart TV, jak możesz zaktualizować jego aplikacje?

Widząc, że a Smart TV Sony BraviaTo tak zaawansowany technologicznie i wysokiej jakości sprzęt, że można by pomyśleć, że jego proces aktualizacji aplikacji jest czymś bardzo złożonym i delikatnym, co zasługuje na duży wysiłek i ręce specjalisty od technologii. Ale nic nie może być dalsze od rzeczywistości, w rzeczywistości jest to coś niezwykle prostego, co każdy może zrobić, wykonując tylko te kroki.

Pierwszy będzie włącz telewizor Sony Bravia Smart TV, wtedy nie pójdziemy do Play Store, gdzie wejdziemy, gdy już będziemy w środku, wybierzemy w sekcji gdzie jest napisane „moje aplikacje”.

Telewizor Sony Bravia

W tej przestrzeni zostanie wyświetlona lista, będą to wszystkie obecne aplikacje do aktualizacji, aby móc to zrobić wystarczy kliknąć w spację obok nazwy aplikacji, gdzie jest napisane „aktualizuj”lub w przeciwnym razie musisz kliknąć opcję „aktualizuj wszystko”

Spowoduje to uruchomienie wewnętrznego polecenia, w którym zostanie wykonana aktualizacja całego kanonu obecnych aplikacji, które mają dostępną aktualizację. Ale to wymaga ręcznego procesu. Możemy skonfiguruj nasz telewizor Sony Bravia Smart TV, aby on sam był tym, który natychmiast aktualizuje aplikacje, gdy są one dostępne.

Jak sprawić, by telewizor Sony Brava Smart TV automatycznie aktualizował swoje aplikacje?

Komfort musi być elementem zawsze obecnym w naszym życiu, nie można usprawiedliwić tego, że wszyscy go posiadają środki, aby mieć komfort, a nie wykorzystując ich, czasami dzieje się to z powodu niewiedzy, którą musimy zaradzić.

Akcja tak prosta, jak aktualizacja pliku aplikacja na telewizorze Sony Bravia Smart TV, można łatwo ominąć, dlatego Smart TV można skonfigurować tak, aby był świadomy aktualizacji aplikacji i wykonywał je automatycznie

Musimy tylko iść do Sklepu Play i wysłać nam wewnętrzną przestrzeń opcji, tak zrobimy poszukaj tego zatytułowanego „Autoaktualizuj aplikacje”, który mamy zamiar wcisnąć, a wybierając opcję aktualizacji w dowolnym momencie będziemy mieli gwarancję, że Smart TV przeprowadzi aktualizacje automatycznie.