Skip to content

Jak zainstalować WhatsApp na karcie SD

25 de luty de 2023

Jedną z głównych cech odróżniających urządzenia mobilne z Androidem od urządzeń opracowanych przez Apple, czyli iPhone’a, jest to, że tylko pierwszy z nich może rozszerzyć pojemność pamięci wewnętrznej, którą mają fabrycznie, za pomocą karty microSD. Rzeczywiście, prawda jest taka, że ​​dzięki najnowszym wersjom Androida nie możemy już tylko dodawać treści na kartę SD, ale nawet zainstaluj w nim niektóre główne aplikacje, z których zwykle korzystamy na co dzień.

Prawda jest taka, że ​​w tym momencie musimy powiedzieć, że jedną z aplikacji, która zajmuje najwięcej miejsca w pamięci wewnętrznej urządzenia, jest WhatsApp i chociaż ten samouczek można zastosować do wielu innych, chcemy szczególnie podkreślić to, co dzieje się, gdy próbowaliśmy zainstalować go na microSD. Jeśli cierpisz już od dłuższego czasu z powodu używania WhatsApp i miejsce, które zajmuje podczas wysyłania zdjęć, notatek głosowych, wiadomości i innych, ten krok po kroku prawdopodobnie przyda Ci się.

W rzeczywistości musimy powiedzieć, że poniższy samouczek, który ci przedstawimy, jest szczególnie zalecany dla wszystkich użytkowników, którzy z różnych powodów nie chcą odinstalować WhatsApp z Androida podczas robienia miejsca, co jest całkowicie zrozumiałe, biorąc biorąc pod uwagę, że WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych. Zgadzam się, Musimy podkreślić, że dzięki temu krok po kroku będziemy mogli wysyłać i odbierać wiadomości w dowolnym miejscu..

Jak zapisać WhatsApp na karcie SD

W wielu z tych przypadków dzieje się tak, że większość urządzeń mobilnych, które moglibyśmy uznać za ograniczone, ma zbyt mało pamięci wewnętrznej, która jest również w dużej mierze zajęta przez sam system operacyjny, pozostawiając niewiele miejsca na aplikacje. Rzeczywiście sprzęt, który ma bardzo ograniczoną pamięć wewnętrzną, np W przypadku Samsunga J2 Prime, by wspomnieć jeden z najlepiej sprzedających się terminali tamtych czasów, przeniesienie aplikacji na kartę microSD jest niezwykle atrakcyjną opcją..

Cóż, trzeba powiedzieć, że jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników, którzy w tym czasie zdecydowali się na zakup karty microSD, a nawet jeśli masz ją zainstalowaną na swoim urządzeniu mobilnym, zobaczysz, że przechodząc do instalacji nowej aplikacji , urządzenie nie pyta o to, czy zamierzasz zainstalować go na karcie microSD, czy w pamięci terminala, ale domyślnie kieruje je bezpośrednio do drugiej z tych opcji. Dlatego, musimy zadać sobie trud samodzielnego zmodyfikowania lokalizacji głównego posłańca świata.

Prawda jest taka, jak powiedzieliśmy, że istnieje sposób, aby móc bezpośrednio przenieść aplikację, taką jak WhatsApp – lub jakąkolwiek inną, która naprawdę Cię interesuje – na kartę microSD, chociaż w tym celu musisz wykonać kroki poprawnie i jednocześnie czas, rozważ kartę SD o pojemności co najmniej 4 GB, abyś mógł czytać aplikacje absolutnie bez żadnych problemów. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki wskazane w tym linku, aby osiągnąć wyniki, których szukamy.

Czy udało Ci się zainstalować na karcie microSD krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram