Skip to content

Jak zainstalować i przekonwertować dowolną stronę internetową na aplikację na komputer

15 de kwiecień de 2021

Zmienić się w dowolna strona internetowa w aplikacji na PC jest to opcja, którą redaktorzy bloga i strony powinni rozważyć. Od małych blogów po największe istniejące strony internetowe, można je skonfigurować tak, aby generowały skrót na komputerze.

Ale tym razem nie mówić o skrótach, ale porozmawiamy o tym, jak przekonwertować stronę internetową na aplikację na nasz komputer, do której można uzyskać dostęp z pulpitu bez korzystania z przeglądarki internetowej, wyjaśniając również, jak to zrobić.

Jak zainstalować i przekształcić dowolną stronę internetową w aplikację na komputer?

Aby przekształcić dowolną witrynę internetową w aplikację na naszym komputerze, istnieje kilka platform, które na to pozwalają, a dziś porozmawiamy o jednej z nich, która Nosi nazwę Firework.

Firework to program specjalnie zaprojektowany do tego zadaniaopiera się na konwersji strony internetowej za pomocą łącza do dowolnej aplikacji komputerowej; osiągnięcie dostępu, który nie musi być pośredniczony przez przeglądarkę internetową dla użytkownika.

Proces jest podobny do instalacji i używania aplikacji na Androida na komputerze, jednak nieco różni się od tego, głównie ze względu na zastosowany w nim mechanizm. W przypadku aplikacji mobilnych Android, aby korzystać z nich na komputerze, należy użyć emulatora tego systemu operacyjnego.

Ale w przypadku Firework mechanizm jest prostszy: pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zmienić dowolną stronę internetową w aplikację na komputer, jest pobierz i zainstaluj oprogramowanie Firework na swoim komputerze.

Proces instalacji jest taki sam, jak każdy inny, możesz to zrobić za darmo i wystarczy uruchomić go jako administrator, logując się jako jeden z nich w systemie Windows. Gdy znajdzie się w komputerze, możesz przekonwertować stronę internetową.

Jak przekształcić stronę internetową w aplikację na komputer za pomocą programu Firework?

Gdy oprogramowanie Firework zostanie całkowicie zainstalowane, tam tak, możesz przystąpić do konwersji dowolnej strony internetowej do aplikacji dla twojego komputera.

Podczas otwierania tego programu zostaniemy poproszeni o link do wprowadzenia go w pasku wyszukiwania. To jest miejsce, w którym musimy następnie wklej adres URL adresu z naszej strony lub dowolnej strony.

Proces asymilacji trwa kilka sekund, w zależności od komputera i jego zasobów, dlatego przed wykonaniem tego kroku zaleca się wyczyszczenie, optymalizację i przyspieszenie komputera.

Bez względu na to, jak długo to zajmie, ważne jest, aby pod koniec oprawa fajerwerkówzostanie wygenerowany bezpośredni link do strony internetowej, ale tym razem do wprowadzenia jako dowolnej aplikacji.

Jeśli nie masz strony, a chcesz ją utworzyć, aby mieć aplikację i mieć do niej dostęp bezpośrednio z komputera, nie trać więcej czasu i użyj Bloggera, aby łatwo utworzyć stronę.

Dostęp bezpośredni zostanie utworzony z ikoną, który będzie odpowiadał platformie użytej przy tworzeniu strony; W przypadku utworzenia strony w Bloggerze, ikona aplikacji przyjmie logo pomarańczowego B Bloggera.

Jakie wady ma Firework do tworzenia aplikacji na komputer z dowolnej strony internetowej?

Ponieważ wszystko w życiu nie może być tak doskonałe, należy zauważyć, że Firework nie jest wyjątkiem od tej idei. Do stworzyć aplikację z bezpośrednim dostępem do internetu Aby przejść do witryny internetowej, która odpowiada dowolnej stronie, oprócz pewnych warunków ograniczających, wyświetlane są pewne błędy.

zainstaluj i przekonwertuj dowolną stronę internetową na aplikację komputerową

Na przykład, możesz uzyskać dostęp tak długo, jak masz internet, jeśli nie, nie będzie można wejść na stronę internetową, a także do samego oprogramowania.

Ze swojej strony ograniczenia zrozumiałe w programie Firework mają inny charakter; Jeśli chcesz wprowadzić lub utworzyć dwie aplikacje, które odpowiadałyby dwóm różnym stronom internetowym, nie będziesz w stanie tego zrobić.

Program ogranicza Cię do jednej aplikacji pulpit po komputerze, a ponadto nie będziesz mieć dostępu do każdego zakątka witryny, nawet jeśli jesteś administratorem tej strony.

Jednak, tak, możliwe jest uzyskanie pewnych korzyści W przypadku tej metody przekształcania strony internetowej w aplikację komputerową musisz spróbować.