Skip to content

Jak zainstalować, aktywować i przeglądać MiTele na Smart TV krok po kroku

15 de Maj de 2021

MiTele to jedna z najbardziej ekskluzywnych platform, które otrzymasz w Internecie, oferuje programowanie a la carte i możesz się cieszyć kanały takie jak między innymi FDF, Be Mad i Energy. Podobnie MiTele oferuje bezpłatne treści i płatne programy VIP, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, nie wahaj się kontynuować przy wejściu, aby wiedzieć, jak zainstalować i aktywować MiTele, aby móc oglądać go na swoim Smart TV.

Podobnie ważne jest, abyś wiedział, że MiTele posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, a zauważysz, że jest to ta sama wersja, jeśli oglądasz ją na smartfonie, komputerze lub telewizorze Smart TV. Możesz więc używać go na dowolnym urządzeniu bez większego problemu.

Kroki, aby zainstalować MiTele na moim Smart TV

Krok 1

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że MiTele to platforma, która oferuje kanały i różnorodne programy, ale abyś mógł cieszyć się nią na swoim Smart TV, musisz pobrać aplikację ze Sklepu Play, innym sposobem jest to wchodzenie na stronę MiTele za pomocą Smart TVczy to LG, Samsung czy jakakolwiek inna marka.

Krok 2

Później zobaczysz, że gdy to zrobisz, aplikacja poprosi Cię o podanie kodu umożliwiającego dostęp i połączenie Twojego Smart TV z aplikacją MiTele. Następnie musisz wejść do swojego smartfona lub komputera, wtedy zobaczysz okno dialogowe z następującym komunikatem. Zarejestruj się lub rozpocznij sekcję, aby cieszyć się zawartością oferowaną przez MiTele.

Krok 3

W tym kroku wystarczy wpisać kod podany na telewizorze Smart TV i wybrać opcję Połącz, a zobaczysz komunikat. Twoje konto jest już powiązane z Twoim profilem, abyś mógł cieszyć się całą zawartością.

W każdym razie, jeśli lubisz oglądać telewizję strumieniową, zawsze dobrze jest wiedzieć, jak działa MiTele Plus, ponieważ pozwala to oglądać wszystkie ulubione programy na żywo i bezpośrednio, a nawet wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym. A wszystko dlatego, że platforma nadaje za pośrednictwem kanału internetowego.

wejdź do aplikacji mitele

Jak w pełni cieszyć się MiTele na moim Smart TV?

MiTele, podobnie jak inne platformy internetowe, działa z połączeniem internetowym, co oznacza, że ​​użytkownik musi mieć połączenie, aby móc cieszyć się programowaniem, które oferuje ta aplikacja. Dlatego zawsze warto wiedzieć, jak poprawić prędkość i maksymalnie przyspieszyć internet, ponieważ ta aplikacja będzie potrzebować około 6 prawdziwych megabajtów aby użytkownik mógł bez problemu cieszyć się wszystkimi treściami.

Jeśli jednak nie masz tej prędkości, zawsze możesz dostosować jakość obrazu Smart TV, ponieważ w zależności od jakości wideo transmisja będzie bardziej stabilna. Pamiętaj, że inteligentne telewizory, które obecnie istnieją na rynku, mają niektóre z poniższych Rozdzielczości HD, Full HD, 4K i 8K, więc będziesz musiał dokonać oceny między tymi opcjami.

Z drugiej strony generalnie wchodząc do portalu zobaczysz, że zostanie wygenerowany ekran, na którym znajdziesz wszystkie informacje o programowaniu, które będziesz mógł zobaczyć, wśród których podkreśla treści polecane przez platformę. Znajdziesz tu również wszystkie programy, które są nadawane na żywo, wraz z ich harmonogramami i najważniejszymi informacjami.

Ponadto treści, które będą nadawane w danym momencie, będą zawsze podświetlone, czyli na żywo i bezpośrednio. Jednak, podobnie jak wszystkie platformy streamingowe, w końcu to zauważysz pojawią się obrazy i filmy propagandowektóre można usuwać co około 4 sekundy.

Wreszcie zobaczysz, że podobnie jak inne podobne platformy będziesz mógł kontynuować oglądanie programu, jeśli zostawiłeś go niedokończony, to znaczy wznowić go od miejsca, w którym go zostawiłeś bez problemu, a także będziesz mógł mieć listę z Twój ulubiony program czekający na dostęp do niego.