Skip to content

Jak zaimportować naklejki, które moi znajomi wysyłają do WhatsApp – bardzo łatwo

8 de październik de 2021

Wściekłość na używanie tak zwanych „naklejek” w WhatsApp doprowadziła do zastąpienia emotikonów lub przynajmniej skorzystania z nich i stania się ulubieńcami użytkowników.

Abyś był z przyjaciółmi, dobrze się bawił i wyrażał uczucia w rozmowach dzięki tej nowej alternatywie, Dziś nauczymy Cię, jak importować naklejki WhatsApp które wysyłają Ci Twoje kontakty.

Przed zaimportowaniem naklejek powinieneś wiedzieć, że zostaną one zapisane nie tylko w przestrzeni klawiatury WhatsApp, ale znajdziesz je również w folderze w plikach telefonu komórkowego. Dlatego przed ich zaimportowaniem zaleca się wykonanie następujących czynności:

Określ lokalizację folderu naklejek

Podobnie jak w przypadku pobierania innych plików, będą one znajdować się w wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego. Wchodząc do menedżera plików, w pamięci lokalnej znajdziemy folder o nazwie Naklejki WhatsAppi tam będą.

Sprawdź, czy format jest zgodny z wersją WhatsApp

Niektóre naklejki, takie jak animowane, Nie są kompatybilne z niektórymi wersjami aplikacji. Jeśli twoje animowane naklejki nie działają poprawnie, to jest to powód. W takim przypadku będziesz musiał przejść do sklepu z aplikacjami i zaktualizować WhatsApp do nowszej wersji.

Sprawdź, czy waga nie przekracza dozwolonej w WhatsApp

WhatsApp zezwalaj tylko na naklejki ważące mniej niż 100 kB, więc jeśli nie możesz go zaimportować, może być bardzo ciężki. Ponadto musi mieć rozmiar 512 x 512 pikseli, w przeciwnym razie nie będzie to dozwolone.

Bardzo łatwo jest dodać naklejkę lub ich pakiety do WhatsApp, niezależnie od tego, czy są one częścią oficjalnej aplikacji, czy te wykonane przez stronę trzecią.

Jeśli są to oficjalne naklejki WhatsApp

Jeśli chcesz zapisać wysłaną do Ciebie naklejkę, musisz nacisnąć (nie zostawiając na chwilę wciśniętej, bo w tym przypadku nie jest to konieczne i nie działa) naklejkę, dzięki czemu zobaczysz ekran z opcjami.

Tam musisz wybrać zobacz więcej, aby przejść do obszaru naklejek, aby móc go pobrać. Możesz także dodać pojedynczą naklejkę decydując się na dodanie do ulubionych, zamiast widzieć więcej, w zakładce opcji naklejki.

Importowanie naklejek innych firm

Jeśli naklejki pochodzą z aplikacji spoza WhatsApp, po wybraniu zobacz więcej, zabierze cię do sklep z aplikacjami aby pobrać ten, który zawiera żądany pakiet naklejek. Aby dodać je do obszaru naklejek klawiatury, naciśnij symbol + w rogu klawiatury, a tam zobaczysz paczkę.

Oczywiście tutaj możesz również dodać do ulubionych tylko naklejkę, która przyciągnęła twoją uwagę podczas czatu, wybierając jedną z twoich preferencji.

Gdzie jeszcze mogę zobaczyć naklejki, które zaimportowałem?

Oprócz folderu naklejek WhatsApp, jak już powiedzieliśmy, możesz zlokalizować swoje naklejki, wybierając obszar emoji, naciskając twarz po lewej stronie miejsca, aby napisać wiadomość, a następnie kliknięcie w logo naklejek po prawej stronie GIF-ów.

miejsca, w których mogę zobaczyć importowane naklejki

Wybierz ostatnie naklejki

Stamtąd będziesz mógł zobaczyć naklejki, których ostatnio używałeś, znajdując się w małym zegarze, który pojawia się u góry klawiatury.

Wejdź w opcję ulubionych

Aby zlokalizować i korzystać z naklejek kontaktów zapisanych w sekcji ulubionych, musisz dotknąć gwiazdy, znajdującej się po prawej stronie zegara poprzedniej opcji.

Dlaczego nie widzę naklejek, które zaimportowałem?

Jeśli zaimportowane naklejki nie pojawiają się w żadnym z miejsc, w których są zwykle zapisywane, nawet jeśli masz najnowszą wersję WhatsApp, przydatne mogą być poniższe opcje.

Upewnij się, że masz WhatsApp Messenger. Jeśli masz WhatsApp Beta, naklejki nie pojawią się w żaden sposób. Jeśli sprawdziłeś, że masz poprawną wersję, spróbuj wymusić zatrzymanie aplikacji i wyczyszczenie pamięci podręcznej.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, możesz również zwolnić miejsce na urządzeniu lub odinstalować i ponownie zainstalować WhatsApp, aby w pełni cieszyć się naklejkami.