Skip to content

Jak za darmo nagrywać internetowe stacje radiowe i programy z telefonu komórkowego lub komputera

18 de grudzień de 2022

The terminale z Androidem są dziś niezwykle popularne i wszyscy używają ich do rozrywki dzięki różnym aplikacjom, z których część ma bezpośredni związek ze światem radia. Z tego powodu przy tej okazji chcemy Cię nauczyć nie tylko, jak szybko i łatwo słuchać radia na Androidzie, nawet jeśli nie masz radia FM jako jednej z funkcji sprzętu, ale także i jednocześnie , jak nagrywać te treści z radia, bezpłatnie i legalnie, naucz się słuchać radia internetowego

Nagrywaj radio na Androida krok po kroku

Jak powiedzieliśmy, chyba że mamy połączenie z Internet przez Wi-Fi absolutnie cały dzień słuchając radia pierwsze co generuje to utrata danych, realizacja naszego planu i wygenerowanie większej ilości długów niż się spodziewaliśmy.

Dlatego szczególnie ciekawe są aplikacje, jak np Audiale Pro, która oferuje nam szereg pierwszorzędnych funkcji, w przypadku legalnego pobierania muzyki, pobierania utworów w formacie MP3, czy też dostępu do szerokiej gamy stacji radiowych z całego świata, dzięki czemu możemy znaleźć tę, która najbardziej nam odpowiada tak jak.

Ta aplikacja do nagrywania radia, jedna z głównych, do których możemy się obecnie przyczepić, ma naprawdę interesującą wydajność, chociaż musimy zaznaczyć, że ma pewne luki, które wciąż jej nie ranią. W każdym razie dobrze jest wiedzieć, że jeśli cierpisz z powodu zduplikowanych pobrań lub jakiś inny problem, nie tylko Tobie się to przytrafiło, ale wszystkim użytkownikom tej aplikacji.

Po pobraniu Audials Pro możesz tworzyć i pobierać listy odtwarzania ze swoimi ulubionymi artystami i gatunkami, a także wyszukiwać wśród 2000 stacji radiowych z całego świata, aby znaleźć swoje ulubione treści. Jeśli masz Wi-FiBardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość pobierania utworów i słuchania ich później bez konieczności łączenia się z Internetem w jakikolwiek sposób.nagrywać programy mobilne

CoKtóre są Limity Audials Pro? Cóż, musisz przede wszystkim wiedzieć, że umożliwia pobranie do 1000 utworów, po 20 na raz, więc jak widać, prędkość pobierania jest bardzo interesująca. Jednocześnie musimy wspomnieć, że aplikacja ma wtedy dobrze rozwiniętą sekcję organizacyjną, idealną, abyśmy później nie stracili całej zawartości.

Jedno z pytań do rozważ wokół Audials Pro Ma to związek z tym, że choć aplikacja ma wersję płatną z dodatkowymi funkcjami, to mamy też wersję darmową do nauki jej pierwszych kroków. Wersja Pro kosztuje 4,99 euro i ma korektor, element, który może nie jest pierwszą niezbędną rzeczą, ale nadal jest zainteresowany ogromną liczbą użytkowników.

Pobierz Radio FM dla Samsunga S8 i S8 Plus

Aplikacja radiowa do nagrywania

Na obecnych telefonach komórkowych Może brakować radia wśród jego aplikacji, więc naturalne jest poszukiwanie aplikacji, które spełniają tę samą funkcję i jednocześnie można za ich pomocą nagrywać.

Wśród tych aplikacji jest Dostroićktóra oferuje nie tylko większy wybór na stacjach wszelkiego rodzajuale ma również zaplanowane odtwarzanie i możliwość odtwarzania przez komputer, a także możliwość nagrywania.

W przypadku Radio FM — bezpłatne stacje korzystanie jest niezwykle łatwe, z dostępem do ponad 30 000 radiotelefonów Stacje można łatwo zapisywać i dostrajać, w ten sam sposób włączając i wyłączając radio.

Kolejnym z nich, który umożliwia pobieranie programów, jest Odlewy kieszonkoweChociaż jest przeznaczony do podcastów, oferuje różne stacje radiowe, opcje odtwarzania i kompatybilność z różnymi urządzeniami mobilnymi i samochodem.

Te aplikacje oferują możliwość nagrywania lub pobierania programówaby można było ich słuchać później w drodze.

Z drugiej strony, jeśli podobała Ci się funkcjonalność Audials Pro do zapisywania radia na Androidzie, musisz wiedzieć, że w tym samym segmencie istnieją inne warianty, na przykład w przypadku słynny NetEase, chociaż nie jest to legalne w Europie i musimy to zmienić. Jaka jest najlepsza aplikacja radia FM bez Internetu na Androida i jakie będą najlepsze aplikacje do słuchania radia na Androida

dołącz do naszego kanału telegram