Skip to content

Jak wyznaczyć nowego administratora w mojej grupie na Facebooku? – Mobilny i PC

30 de grudzień de 2021

Grupy na Facebooku to jedna z najczęściej używanych opcji przez użytkowników platformy, gdzie członkowie tej grupy mogą udostępniać informacje o wszystkim, czego chcą. Zazwyczaj grupy na Facebooku, mają określony motyw, przykład: Grupa sprzedaży domów, w tej grupie jej użytkownicy mogą jedynie wgrywać informacje o domu, który jest na sprzedaż, jeśli któryś z członków grupy naruszy regulamin grupy, administrator tej grupy może go usunąć z to.

Czego potrzebujesz, aby ktoś został menedżerem grupy na Facebooku?

Aby wykonać ten krok, najważniejsze jest, aby osoba, którą chcesz uczynić administratorem, być częścią grupyW ten sam sposób musisz być administratorem wspomnianej grupy, aby móc przekształcić członka grupy w administratora.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest przejście do grupy, którą zarządzasz, w której chcesz zmienić członka na administratora. Aby zdobyć swoje grupy, musisz przejść do sekcji grup które znajdują się na głównym pasku pojawiającym się na platformie Facebook, to dla urządzeń mobilnych. Tam wybierz opcję „Twoje grupy”, gdzie pojawią się grupy, w których jesteś dodany i w których jesteś administratorem.

Wejdź do tej grupy, wprowadź wybór członków, którzy są na dole nazwy, pojawią się wszystkie osoby, które tworzą grupę na Facebooku, wybierz osobę, którą chcesz zrobić administratorem, po prawej stronie nazwy osoba, trzy kropki pojawią się poziomo, tam pojawi się lista opcji, wśród tych opcji znajdziesz opcja „dodaj jako administrator”.

Po wybraniu opcji dodania jako administrator, na ekranie natychmiast pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie zaproszenia jako administrator do wspomnianego członka, należy wybrać opcję, aby „Wyślij zaproszenie” Zaproszenie administratora zostanie natychmiast wysłane do wybranego członka.

Osoba, do której wysłałeś zaproszenie, pojawi się w tabeli powiadomień, powiadomienie, że X osoba chce być administratorem X grupTam członek, do którego wysłałeś zaproszenie, będzie miał możliwość zaakceptowania zaproszenia lub odrzucenia zaproszenia i kontynuowania jako zwykły członek. Zrób to ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Jakie rzeczy może zmienić wskazany przez Ciebie administrator w grupie na Facebooku?

Kiedy dana osoba zostaje administratorem lub administratorem grupy na Facebooku, może modyfikować wiele rzeczy w grupie bez konieczności autoryzacji przez kogoś. Możesz edytować okładkę lub zdjęcia profilowe grupy, nazwę grupy, dodawać lub usuwać opis grupy, oprócz możliwości wyeliminować i usankcjonować członka, którego życzy sobie dana osoba.

Zasadniczo wyznaczony przez Ciebie administrator ma możliwość: dodaj lub zmień wszystkie aspekty społeczne które łączą grupę, oprócz możliwości zmiany konfiguracji tej grupy, jeśli jest ona publiczna lub prywatna.

W ten sam sposób wspomniany administrator wyznaczony przez Ciebie ma prawo usuwać publikacje, które zostały przesłane przez dowolnego członka grupy, przez Ciebie lub przez innego administratora. Bez zbędnych ceregieli wspomniany administrator ma władzę nad prawie wszystkimi opcjami grupy.

wiesz, co możesz zrobić jako administrator

Czy wyznaczony przez Ciebie administrator może Cię eksmitować?

Jedną z rzeczy, których wyznaczony przez Ciebie administrator nie jest dozwolony, jest to, że nie ma on uprawnień do usunięcia Cię z grupy, ale Ty masz uprawnienia do usuń tę osobę jako administratora I masz nawet moc całkowitego usunięcia go z grupy, ponieważ jesteś twórcą tej grupy.

W jaki sposób anulowane jest zaproszenie do bycia administratorem grupy na Facebooku?

Rzeczywiście, jeśli wyślesz zaproszenie do członka grupy, aby został administratorem, a nawet ta osoba go nie zaakceptowała, możesz anulować zaproszenie. Aby to zrobić, wystarczy wejść w tę samą opcję, w której wysyłasz zaproszenie do członka.

Możesz znaleźć tę opcję, wchodząc na listę członków grupy, poszukaj osoby, do której wysłałeś zaproszenie, a następnie wybierz trzy poziome kropki, które pojawią się po prawej stronie nazwy członka i tam pojawią się na górze lista, opcja z „anuluj zaproszenie do zostania administratorem”.

Co zrobić, jeśli nie pozwalają na ustawienie określonego profilu na administratora?

być administratorem w grupie na Facebooku

Generalnie nie ma problemu, jeśli chodzi o uczynić zwykłego użytkownika w grupie administratorem. Jedynym wymogiem, jaki osoba musi spełnić, jest bycie członkiem tej grupy, oprócz braku jakiejkolwiek sankcji przyznanej przez Facebook, sankcji, które platforma Facebook nakłada na osoby, które naruszyły którąkolwiek z zasad współistnienia na Platforma.

dołącz do naszego kanału telegram