Skip to content

Jak być administratorem grupy WhatsApp, nie będąc administratorem?

17 de listopad de 2022

Jest to jedna z głównych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów komunikowania się z rodziną, przyjaciółmi i innymi osobami, czy to z komputera, Androida czy iPhone’a. Zaleta, z jaką udostępniamy informacje w czasie rzeczywistym, mając dobre i stabilne łącze internetowe.

Teraz jest to jedna z tych aplikacji, która pozwala utworzyć grupę WhatsApp bez konieczności bycia administratorem grupy. Technologia sprawiła, że ​​zwykły czat stał się miejscem, w którym każdy może uzyskiwać dostęp i udostępniać informacje wszystkie typy.

Jedną z przewag WhatsApp nad konkurencją jest to, że oferuje nam możliwość wykonywania tych samych czynności zarówno w rozmowach prywatnych, jak i grupowych.

To znaczy, jeśli mamy np Grupa WhatsApp, możemy przesyłać pliki głosowe, audio, wideo, obrazy, zdjęcia itp. Ta informacja dotrze do wszystkich naszych znajomych w tym samym czasie, o ile będą mieli dostęp do czatu. Tak zaawansowana jest technologia w jednej z najlepszych aplikacji na świecie.

Jakie funkcje ma administrator grupy w WhatsApp?

Teraz nie wszystkie funkcje grupy WhatsApp są dostępne dla wszystkich. Właśnie z powodu tego prostego faktu administrator ma więcej funkcji do modyfikacji. Do tego stopnia, że ​​można wyeliminować twórcę grupy WhatsApp i zostać administratorem grupy. Chociaż też może ograniczyć informacje udostępniane na czacie.

Jedną z wymienionych opcji jest możliwość dodawania nowych użytkowników lub wyrzucania ich z czatu. Ale jak wspomnieliśmy, musisz usunąć administratora z osoby lub przynajmniej być administratorem grupy WhatsApp.

Jeśli masz więcej niż jedną grupę WhatsApp i nigdy nie myślałeś o usunięciu twórcy lub weź admina innej osoby, czas to zrobić. Chociaż musisz przeanalizować, czy naprawdę warto używać technologii i informacji tylko do tego.

Dobrą rzeczą jest to, że nie jest to konieczne być administratorem WhatsApp lub grupę WhatsApp, aby zobaczyć, kim są aktywni członkowie. To jest coś, co możesz zrobić z Androidem, iPhone’em, a nawet z tego samego komputera. Wszystko to bez bycia administratorem, chociaż masz swoje ograniczenia, niezależnie od tego, czego używasz na urządzeniu z systemem iOS

Oprócz nowych funkcji, które widzieliśmy dla administratora grupy WhatsApp, mają one specyfikę usuwać wiadomości od innych użytkowników. Wszystko to bez konieczności używania hacka, aby być administratorem w grupie WhatsApp. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z systemem iOS lub komputer i dobre połączenie internetowe.

Teraz grupa WhatsApp jest jedną z najważniejszych funkcji przesyłania wiadomości. Dzięki temu masz większa kontrola informacji gdy zostaniesz administratorem. Dobrą rzeczą jest to, że takie funkcje są dostępne na IOS lub iPhone oraz na Androidzie lub PC.

Administrator WhatsApp pracuje obecnie nad nowymi funkcjami dla wszystkich administratorów grupy WhatsApp. Oto niektóre z nich:

Unikaj usunięcia przez innych administratorów

Jedna z nowych funkcji, którą wkrótce będzie miał każdy administrator grupy WhatsApp. Dzięki tej funkcji możemy uniemożliwić innym osobom usunięcie nasOczywiście w tym celu musisz być administratorem tak lub tak.

Pojawi się opcja, która pozwoli nam zablokować możliwość wyeliminowania nas przez innych administratorów, co jest bardzo interesujące, ponieważ nie będzie konieczne przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu hacka, aby zostać administratorem. Dlatego zalecamy znalezienie legalnego sposobu zostania administratorem lub uzyskać administrację grupy.

jak zostać administratorem w swojej grupie WhatsApp

Uniemożliwiaj członkom grupy zmianę tematu i opisu

Można powiedzieć, że jest to funkcja, która nie jest zbyt istotna, gdy zostaje się administratorem, ale w czymś pomaga. Administracja w aplikacjach takich jak WhatsApp ogranicza modyfikacja informacji. Jeśli nie jesteś (administratorem grupy), nie będziesz mógł zmienić nazwy grupy, w której jesteś.

Prawda jest taka, że ​​będziesz w stanie zdefiniować opcje w tej osobie, która nie jest menedżer WhatsApp. Aby to osiągnąć, włącz opcje, aby nie mogły zmienić tematu i opisu grup. Jeśli spróbują dokonać jakichkolwiek zmian, nie będą w stanie bez tego. Będą musieli wymagać bycia administratorem w taki czy inny sposób.

Uniemożliwiaj członkom grupy zmianę ikony lub obrazu

Jest to kolejna z funkcji, do których masz dostęp być administratorem lub administratorem WhatsApp. Obowiązuje to w taki sam sposób, jak wyjaśniono powyżej, tyle że ogranicza się do zmiany wizerunku w grupie. Teraz każdy, kto jest administratorem grupy, będzie mógł to zmienić. W tej chwili tylko 3 użytkowników może kontrolować administrację grupą.

Sztuczka, aby usunąć administratora od właściciela grupy w WhatsApp

W związku z tym nie ma możliwości, abyś był administratorem i odebrał go komuś innemu za pomocą oszustów lub hacków. Będąc oficjalną platformą, wszystko musi być legalne, jeśli chcesz zostać administratorem grupy. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli masz taki zamiar zostań adminem

Jak usunąć twórcę grupy WhatsApp?

W celu wyeliminowania menedżer WhatsApp main i zostać nowym administratorem, musisz znaleźć sposób, aby zostać administratorem lub przynajmniej jednym z nich. Po otrzymaniu tego iw zależności od konfiguracji, którą ma, możesz być administratorem.

jak zostać adminem

Procedura zostania administratorem grupy WhatsApp

Jak powiedzieliśmy, nie ma sposobu ani kroku po kroku, który moglibyśmy szczegółowo omówić zostań administratorem grupy lub administrator WhatsApp. Samo bycie administratorem jest czystym szczęściem, o ile grupa nie jest twoja.

Jedynym sposobem, aby zostać administratorem, pomijając to, co wyjaśniliśmy, jest usunięcie wszystkich członków poza tobą. Jeśli tak się stanie, domyślnie staniesz się administrator ds WhatsApp a raczej będziesz administratorem określonej grupy.

  • Zostań administratorem grupy WhatsApp

Po wejściu do już utworzonej grupy administrator WhatsApp jest jedyną osobą, która ma możliwość decydowania, kto zostaje, a kto musi opuścić czat. Chociaż ma również uprawnienia do „promowania” administratorów wśród innych użytkowników.

Żeby w administracji było więcej niż jeden. W ten sposób inny administrator grupy może cofnąć zmiany wprowadzone przez kogoś innego po tym, jak został administratorem. Coś, co jest praktyczne, ponieważ jeśli coś zostało zrobione źle, można to zdegradować menedżer WhatsApp że został założony i że nie może zrobić nic innego.

Pamiętaj, że jeśli jesteś tzw menedżer WhatsApp i z jakiegoś powodu zdecydujesz się przyznać tę samą rangę komuś innemu, musisz być bardzo ostrożny. Nie spodziewając się tego, ten nowy administrator WhatsApp może usunąć Cię z grupy lub usunąć administratora. Coś, co często widać w innych podobnych aplikacjach.

zostań administratorem WhatsApp

W rzeczywistości paradoksem jest również to, że uprawnień w zakresie zarządzania nie można odebrać użytkownikom. Ale to, że administrator WhatsApp może usunąć innego, a następnie ponownie dodać użytkownika, z którym efekt byłby taki sam.

W każdym razie zawsze polecamy mieć więcej niż jednego administratora w każdej grupieCóż, to czyni rzeczy znacznie bardziej demokratycznymi i pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju dyskusji.

dołącz do naszego kanału telegram