Skip to content

Jak wyszukiwać „Rolki” na Instagramie z aplikacji? – Android lub iOS

30 de październik de 2021

Istnieje wiele sposobów wyszukiwania rzeczy w aplikacji Instagram, ponieważ ta aplikacja zapewnia narzędzia do łatwego korzystania z niej bez wielu komplikacji. Następnie powiemy ci jak znaleźć zawartość jednej z najczęściej używanych funkcji przez użytkowników Instagrama, który nazywa się Reels.

Jak użyć dźwięku lub hashtagu, aby znaleźć Kołowrotek?

Jednym ze sposobów wyszukiwania rolek na Instagramie jest hashtag i dźwięk. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć dźwięk lub hashtag produkcji, która ma te same znaki, co film, który chcesz przeszukać, za pomocą tej akcji na Instagramie natychmiast przeszuka inne Bębny z dźwiękiem lub ten sam hashtag.

Dzięki temu nie będzie tak trudno znaleźć jakieś Kołowrotki, Musisz tylko pamiętać, jaka jest nazwa lub wygląd Kołowrotka aby znaleźć to, czego szukasz. Hashtagi i audio to sposób na kategoryzację bębnów, dzięki tej opcji łatwo będzie znaleźć wymagane bębny.

Gdzie pojawiają się Klipy twórców, których obserwujesz na swoim koncie?

Jeśli zwykle dużo korzystasz z sieci, zauważysz, że bębny są podobne do filmów z platformy tiktok, pozwala to śledzić twórców treści, które Ci się podobają. Aby znaleźć więcej filmów na ten temat, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wprowadź profil osoby, którą obserwujesz.
 2. Gdy jesteś w swoim profilu, zobaczysz, że na ekranie znajduje się kategoria, musisz kliknąć tę, która mówi Kołowrotki.
 3. Będąc tutaj zobaczysz to znalazłeś wszystkie filmy, które ta osoba Publikował w porządku, zaczynając od najnowszych, a kończąc na tym, gdy zaczął tworzyć treści.

Rolki na Instagramie dają możliwość znalezienia profilu osób, które obserwujesz przez wyszukiwarkęWystarczy wpisać nazwę użytkownika, którego zawartość chcesz zobaczyć, a aplikacja ją znajdzie.

logo bębnów na instagramie

Gdzie możesz znaleźć swoje zapisane bębny?

Sieć społecznościowa Instagram daje Ci możliwość ponownie obejrzyj filmy, które bardzo Ci się podobałyW tym celu wystarczy dać opcję zapisywania podczas oglądania wideo, dzięki tej opcji nie pobierzesz ich do pamięci telefonu, ale zostaną zapisane na Twoim koncie na Instagramie. Aby skorzystać z tej opcji, konieczne jest posiadanie połączenia internetowego. Aby móc je znaleźć, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wpisz swoją aplikację. Następnie przejdź do swojego profilu.
 2. Musisz przejść do Ustawień, które znajdują się na górze, a konkretnie po prawej stronie.
 3. Tutaj zaoferuje ci listę. Musisz wejść w opcję Zapisane, który jest reprezentowany przez flagę.
 4. Teraz znajdziesz całą zawartość, którą dałeś do zapisania.

Jak zobaczyć historię Kołowrotków na Twoim koncie?

Jeśli chcesz zobaczyć historię bębnów, które widziałeś, będzie to możliwe tylko wtedy, gdy uzyskałeś je dzięki wyszukiwarce. Filmy, które widziałeś w przeglądarce, nie mają zapisu, znajdziesz je tylko wtedy, gdy zdecydujesz się śledzić lub szukać utworu. Aby znaleźć Kołowrotki, których szukałeś i oglądane z Twojego konta, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź do aplikacji Instagram i przejdź do ustawień.
 2. Listę znajdziesz tutaj, musisz wejść w opcję Bezpieczeństwo.
 3. Teraz wybierz Dostęp do danych.
 4. Tutaj zobaczysz opcję aktywności, kliknij ją, a następnie musisz kliknąć Historia wyszukiwania. Teraz znajdziesz całą historię. Aby zobaczyć ponownie, wystarczy kliknąć fragment, w którym szukałeś.

Innym sposobem na znalezienie rekordu wyszukiwania jest przejście do tej samej wyszukiwarki, oto ona zapisz ostatnie, które zapisałeś. Oprócz zapisywania filmów możesz również skopiować link do Rolek i udostępnić go znajomym na WhatsApp.

Co zrobić, jeśli opcja „Kołowrotki” nie pojawia się na Twoim Instagramie?

Twoje rolki na Instagramie mogą nie wyglądać tak, jak Ty, mogą być spowodowane pewnymi niedogodnościami. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić połączenie z Internetem, ponieważ jest to funkcja zależna od Internetu. Jeśli nie, oto kilka wskazówek na wypadek, gdyby Twoja aplikacja nie działała tak, jak powinna.

szukaj bębnów na instagramie

Uaktualnić aplikację

Platforma Instagram za każdym razem dostarcza nowe funkcje, dlatego aby te funkcje się pojawiały, musisz aktualizować aplikację. Jeśli twoja wersja nie jest najnowsza, może stopniowo przestać działać, a nawet nie pozwoli ci zobaczyć Kołowrotków. Aktualizacje zwykle rozwiązują problemy z aplikacją, więc staraj się robić to okresowo.

Aby wykonać tę czynność, wystarczy przejść do sklepu Google i poszukać aktualizacji, jeśli oczekujesz na pobranie nowej wersji Instagrama, musisz podaj aktualizację, jeśli tak I voila, poczekaj na zakończenie pobierania, aby korzystać z nowego Instagrama.

Wyczyść dane z pamięci podręcznej

Aplikacje mają pamięć zwaną pamięcią podręczną, która po wypełnieniu może przestać działać, więc spraw, aby pamięć podręczna miała wystarczająco dużo miejsca aby móc korzystać z aplikacji należy przeprowadzić następującą procedurę:

 1. Przejdź do ustawień urządzenia.
 2. Teraz wejdź Aplikacje.
 3. Znajdź ten, dla którego chcesz usunąć pamięć podręczną. W tym przypadku byłby to Instagram.
 4. Wejdź do aplikacji, a następnie naciśnij Wyczyść pamięć podręczną.