Skip to content

Jak wyszukiwać profile POF, użytkowników i osoby?

11 de wrzesień de 2021

Plenty of Fish to platforma, która została stworzona po to, abyś mógł poznawać ludzi znajdujących się w różnych częściach świata. Dziś jest ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników. Jednak poszukiwanie osoby, która będzie z Tobą kompatybilna, nie jest trudnym zadaniem.

Istnieją różne rodzaje wyszukiwania i różne metody, które mogą pomóc w znalezieniu osób. Mimo że na platformie zmieniły się pewne rzeczy, nadal mają dobre narzędzia wyszukiwania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat lub poznać inne funkcje, takie jak rejestracja lub nawet sposób, w jaki możesz usunąć swoje konto, czytaj dalej ten artykuł.

Czego potrzebujemy, aby zarejestrować się w POF?

Aby zarejestrować się w POF musisz stworzyć oryginalną nazwę użytkownika. Wymagane jest również posiadanie adresu e-mail i utworzenie hasła umożliwiającego logowanie się do POF.

W tym samym czasie, platforma wymaga podania pewnych danych osobowych, takich jak Twoje kraj Zamieszkania, data urodzenia m.in. Kwestionariusz, który musisz wypełnić, to poznanie Twoich upodobań i to, że platforma może dać Ci spersonalizowane rekomendacje, aby znaleźć osobę, która jest z Tobą zgodna.

Jakie rodzaje wyszukiwań są dostępne na platformie POF?

Na platformie POF znajdują się obecnie dwa rodzaje wyszukiwania. Pierwsza składa się z wyszukiwania podstawowego, a druga ma bardziej zaawansowane opcje i funkcje.

Podstawowe szukanie

Podstawowy typ wyszukiwania w POF skupia się na użyciu serii filtrów, aby szybko znaleźć osoby spełniające określone przez Ciebie cechy.

Zaawansowane wyszukiwanie

Wyszukiwanie zaawansowane spełnia kryteria Szukaj, który będzie kierowany przez formularz, który musisz wypełnić, który sprecyzuje Twoje upodobania i uzupełni zintegrowane wyszukiwania.

Sposoby znalezienia osoby w POF

Na platformie POF otrzymasz trzy bardzo praktyczne opcje, dzięki którym możesz znaleźć ludzi za pośrednictwem jego użytkowników, czy to poprzez wyszukiwarkę, nazwę użytkownika, czy za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Według nazwy użytkownika

Opcja wyszukiwania osoby po nazwie użytkownika z platformy została usunięta z nieznanego powodu. Niemniej jednak, Jeśli chcesz poszukać osoby, możesz skierować do wyszukiwarki Google i wpisz w wyszukiwarkę nazwę użytkownika, a następnie „site: pof.com” lub „site: pof.es”.

Używając tej metody prawdopodobnie możesz znajdź użytkownika osoby że szukasz poprzez linki, które się pojawią. Jest to trochę żmudne, ale może okazać się bardzo skuteczne.

Korzystanie z wyszukiwarki

Ta metoda wymaga zalogowania się na swoje konto POF i korzystania z wyszukiwarki, co daje pewne ile narzędzi wyszukiwania może Ci pomóc. W nim musisz wybrać określone kryteria i kliknąć „szukaj”.

Z aplikacji mobilnej

Najpierw musisz mieć aplikację na swoim urządzeniu, który można pobrać zarówno na iOS, jak i Androida. Teraz, po zainstalowaniu aplikacji, musisz się zalogować, aby uzyskać dostęp do opcji wyszukiwania.

Po zalogowaniu Zobaczysz, że w menu pojawi się opcja „Szukaj”., chociaż masz też inne alternatywy do nawigacji i pozyskania żądanego użytkownika.

Jak mogę usunąć moje konto POF?

Usuń konto POF

Jeśli jesteś zainteresowany usunięciem z POF z jakiegokolwiek powodu, Idealnie jest wiedzieć, że nie jest to skomplikowana procedura nie wymaga wielu kroków.

Więc możesz pomyślnie usuń swoje konto, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto POF. Po wejściu na platformę musisz przejść do opcji, która odnosi się do faktu, że chcesz usunąć swoje konto.

Platforma prosi o podanie powodów, dla których chcesz usunąć swoje konto, chociaż jeśli nie chcesz podawać powodów, możesz po prostu pominąć krok. Na końcu formularza możesz znajdź opcję „usuń konto” w którym musisz kliknąć, aby zakończyć procedurę. Chociaż powinieneś wiedzieć, że jeśli chcesz odzyskać swoje konto POF, możesz to również zrobić