Skip to content

Jak wyszukiwać ludzi na Facebooku za pomocą ich poczty e-mail? – Mobilny i PC

25 de styczeń de 2022

Jedną z zalet platformy Facebook jest to, że możesz dodaj znajomych, wyszukując w tej sieci społecznościowej. Tradycyjnie wyszukiwanie znajomych odbywa się według imienia i nazwiska, aby uzyskać szybsze wyszukiwanie. Istnieje jednak inna metoda, która pozwoli Ci znaleźć znajomych na Facebooku i to za pośrednictwem poczty e-mail.

Oznacza to, że zamiast wpisywać swoje imię i nazwisko w opcji wyszukiwania, możesz wpisać dokładny adres e-mail znajomego, aby znaleźć go na Facebooku. Podobnie zostanie osiągnięty wynik, ponieważ Facebook przekaże te informacje, które jest przechowywany w Twojej książce adresowej dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak wyszukiwać znajomych przez e-mail.

Jak wygląda procedura wpisywania czyjegoś e-maila w wyszukiwarce Facebooka?

Należy podkreślić, że ta metoda wyszukiwania na Facebooku będzie działać tylko wtedy, gdy zostanie wprowadzony dokładny adres e-mail osoby, którą chcesz wyszukać, w przeciwnym razie nie pojawi się. Ponadto należy również wspomnieć, że jeśli osoba, której szukasz, nie ma swoich informacji w trybie publicznym, ale prywatnym, będzie ci bardzo trudno ją znaleźć.

Będziesz jednak mógł przeprowadzić i spróbować wyszukać tego znajomego za pośrednictwem jego poczty e-mail i uzyskać dokładne lub pasujące wyniki, aby móc komunikować się za pośrednictwem tej platformy. Dlatego tutaj pokażemy Ci, w jaki sposób możesz przeprowadzić te poszukiwania na różnych urządzeniach oraz przez oficjalną stronę Facebooka.

Z aplikacją mobilną na Androida lub iOS

Jeśli chcesz uruchom wyszukiwanie z telefonu komórkowego Niezależnie od tego, czy jest to Android, czy iOS, konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej Facebook. Teraz, jeśli masz już aplikację dostępną w telefonie, będziesz musiał wykonać następujące czynności:

  1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej.
  2. Następnie naciśnij lupę, która przeniesie Cię do opcji wyszukiwania.
  3. W pasku wyszukiwania wprowadź adres e-mail osoby do wyszukiwania i rozpocznij wyszukiwanie.
  4. Następnie Facebook pokaże Ci wszystkie wyniki związane z e-mailem, którego szukasz, a także pokaże inne dopasowania profilu.
  5. Gdy go znajdziesz, możesz wysłać mu zaproszenie do znajomych i to wszystko.

Ze strony Facebooka

Jeśli korzystasz z Facebooka z komputera, to musisz wejść na stronę aby osiągnąć wyszukiwanie e-maila, który chcesz wyszukać i w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

  1. Pierwszą rzeczą będzie wejście do przeglądarki i wyszukanie strony na Facebooku.
  2. Następnie będziesz musiał wejść na swoje konto na Facebooku.
  3. Później będziesz musiał kliknąć lupę i tam podasz adres e-mail.
  4. Następnie musisz nacisnąć Enter na klawiaturze, aby rozpocząć wyszukiwanie profilu, który ma ten e-mail.
  5. Teraz Facebook pokaże Ci wyniki pasujące do wprowadzonego adresu e-mail, dzięki czemu możesz wysłać zaproszenie do znajomych, jeśli chcesz.

zaloguj się do strony na Facebooku

Dlaczego nie otrzymuję żadnych wyników podczas wpisywania e-maila i co możesz zrobić?

Jeśli szukałeś profilu znajomego za pomocą jego adresu e-mail i nie znajdziesz wyników w jego profilu, powinieneś zrozumieć, że jest kilka powodów, dla których tak się dzieje. Jednym z tych powodów jest to, że być może wpisujesz zły adres e-mail i do tego nie znajduje żadnego dopasowania.

Inne powody, dla których nie możesz znaleźć swojego znajomego, to prawdopodobnie prywatność jego informacji profilowych, co nie pozwala na jego znalezienie.

Jeśli jednak wystąpią tego typu niedogodności, możesz: wykonać inne metody wyszukiwania znaleźć przyjaciela na Facebooku. Tak więc w tym artykule przedstawimy Ci rozwiązanie tego problemu i dlatego powinieneś czytać dalej.

Wpisz swoje imię

Jest to jedna z najczęściej używanych metod, jeśli chodzi o wyszukiwanie osoby na Facebooku, a prawda jest taka, że ​​czasami znalezienie jej po imieniu jest nieco kłopotliwe. Ponieważ na platformie Facebook jest wiele osób o podobnych imionach i nazwiskach, które zapewni dużą liczbę profili w wyszukiwaniu. Jednak facebook poda Ci wyniki profilu, którego szukasz, biorąc pod uwagę, czy ta osoba ma wspólnych znajomych, czy też według ich lokalizacji.

Użyj filtrowanych wyszukiwań

Inną opcją, dzięki której można znaleźć profil na Facebooku, jest użycie filtrowanych wyszukiwań. Możesz to wykonać, wprowadzając nazwę lub adres e-mail, którego szukasz, i naciskając przycisk wyszukiwania. Następnie będziesz musiał wybrać niektóre filtry, które pojawiają się jako osoby, grupy, strony lub inny filtr, a otrzymasz więcej wyników.

filtrowane wyszukiwanie

Ogólnie, trochę bardziej skomplikowane jest znalezienie osoby na facebooku przez jej e-mail i dlatego wielu użytkowników woli wyszukiwać je według nazwy. Jednak przeprowadzenie tego typu wyszukiwania również nie jest trudne, ale znalezienie profilu, którego szukasz, zajmie znacznie więcej czasu.

Z drugiej strony, jeśli chcesz dodać znajomego za pomocą wyszukiwania e-mail, musisz wykonać kroki, które wymieniliśmy powyżej. Oznacza to, że przeprowadź normalne wyszukiwanie za pomocą wiadomości e-mail, a po znalezieniu profilu, którego szukasz, musisz wysłać zaproszenie do znajomych i poczekać, aż ta osoba zaakceptuje prośbę.

Jeśli opcja dodawania się nie pojawia, to dlatego, że Twój znajomy zablokował tę opcję i będziesz musiał uciekać się do wysłania wiadomości, aby zostać zaakceptowanym.

dołącz do naszego kanału telegram