Skip to content

Jak wyszukiwać grupy i kanały telegramów z telefonu komórkowego lub komputera? – Znajdź nowych przyjaciół

26 de styczeń de 2022

Dzięki najnowszym aktualizacjom wprowadzonym przez Telegram w odniesieniu do jego funkcji, bardzo wyraźnie dało się zauważyć, że nadal się rozwija znacznie więcej niż inne komunikatory internetowe jak WhatsApp. Innymi słowy, Telegram włączył funkcję, dzięki której jego użytkownicy nie tylko tworzą swoje grupy, ale także pozostają otwarte dla innych użytkowników które nie są w nim i oprócz kanałów, które są również dostępne.

Teraz, jeśli jesteś nowym użytkownikiem Telegrama, powinieneś wiedzieć, że musisz w pełni wykorzystać tę platformę, która staje się coraz bardziej kompletna. Odnośnie wyszukiwania grup i kanałów znalezionych w Telegramie tutaj nauczymy Cię, jak je znaleźć W bardzo prosty sposób. W ten sposób możesz cieszyć się ulubionymi treściami, od muzyki po książki, więc zostań i dowiedz się więcej.

Jaka jest główna różnica między kanałami i grupami Telegrama?

Powinieneś wiedzieć, że grupy i kanały znalezione w Telegramie są jednym z najlepszych pomysłów na pozostawanie w kontakcie z różnymi osobami, które mają takie samo zainteresowanie określonym tematem. Ponadto jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na dyskusję i dzielenie się swoją opinią na dany temat z innymi osobami.

Jednak ważne będzie, abyś znał różnice między grupami a kanałami Telegram, ponieważ chociaż mają ten sam sposób udostępniania treści i informacji, nie są takie same. Z tego powodu wyjaśnimy różnicę między jednym a drugim w oparciu o operację, którą te Masz dwie opcje dla użytkowników.

Podobnie w przypadku grup wiemy, że tradycyjnie jest to grupa ludzi i w Telegramie ta grupa może być składa się z wielu osób w przeciwieństwie do limitu ustanowionego przez WhatsApp Messenger. Ponadto grupy w Telegramie mogą obejmować osoby, które nie znajdują się jeszcze na liście kontaktów telefonu, czyli inne osoby mogą zostać zaproszone do dołączenia do tej grupy.

Z drugiej strony grupy, które tworzą Telegram może być modyfikowany przez dowolnego z jego członków w przeciwieństwie do WhatsApp, że tylko administratorzy mogą wprowadzać zmiany, takie jak zdjęcie profilowe grupy, dodawać więcej osób i inne zmiany.

Teraz, jeśli chodzi o kanały w Telegramie, różnią się one od grup, ponieważ to są jednostronne. Oznacza to, że tylko administratorzy mogą dodawać treści do wspomnianego kanału, a członkowie mogą je tylko oglądać i udostępniać innym osobom.

Innymi słowy, w annałach nie będziesz mógł komentować ani dodawać treści dotyczących tematu, który masz na wspomnianym kanale, w przeciwieństwie do grup, w których użytkownicy mogą dzielić się swoją opinią i treścią.

Co możesz zrobić, aby znaleźć grupy i kanały Telegrama?

Jeśli szukasz grupy i kanały, do których chcesz należeć, ale jest to temat, który Cię interesuje, wtedy będziesz musiał wykonać kilka małych kroków, aby to osiągnąć. Pamiętajmy, że Telegram to nie tylko komunikator, ale obecnie otworzyła swoją działalność znacznie bardziej oferuje więcej opcji, a jedną z nich są grupy i kanały.

osoba korzystająca z telegramu na telefonie komórkowym

Użyj bezpośredniej nazwy wybranej grupy

Jeśli chcesz być częścią grupy na Telegramie, wtedy będziesz musiał wykonać kilka kroków, których będziemy Cię uczyć i w ten sposób będziesz mógł należeć do grupy, którą lubisz najbardziej, kroki to:

  1. Wejdź do aplikacji Telegram na telefonie komórkowym lub komputerze.
  2. Teraz wybierz w pasku wyszukiwania, który jest reprezentowany przez szkło powiększające.
  3. Następnie wpisz nazwę grupy, którą chcesz znaleźć i przeprowadź wyszukiwanie.
  4. Następnie Telegram wyświetli serię wyników profili, kanałów i grup. Teraz musisz wybrać grupę zainteresowań, do której chcesz należeć i wybrać nazwę grupy.
  5. Na koniec wybierz „Dołącz do grupy”, a zostaniesz dodany do grupy.

Jeśli chcesz dołączyć do kanałów publicznych

W Telegramie kanały mogą być bardzo pomocne, jeśli szukasz interesującego tematu, o którym chcesz dalej się uczyć, prawda jest taka, że ​​znajdziesz wiele kanałów, które mówią o grach, muzyce, wiadomościach, filmach i wielu innych. Dlatego tutaj nauczymy Cię, jak umieć znajdź kanał, do którego chcesz dołączyć o nim i że jest to również publiczne.

Tak więc, aby móc należeć do kanału Telegram, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyszukać ten kanał, to znaczy, że musisz wpisać lupę, która zapewni ci pasek wyszukiwania, w którym będziesz musiał napisać temat interesujący, który chcesz znaleźć.jakiś kanał. Po tym, Telegram pokaże Ci listę kanałów które są związane z wyszukiwanym tematem.

telefon komórkowy z logo telegramu w rękach użytkownika

Teraz, aby należeć do któregokolwiek z tych kanałów, będziesz musiał wybrać opcję „Dołącz do kanału”, a później będziesz częścią tego kanału, ale pamiętaj, aby sprawdzić, czy ten kanał naprawdę jest dla Ciebie zainteresowany dołączeniem.

Jakie są najlepsze strony internetowe, z którymi możesz się zapoznać, aby znaleźć interesujące Cię kanały Telegrama?

Jeśli chcesz znaleźć o wiele więcej kanałów, aby zobaczyć więcej treści dotyczących określonego tematu, musisz wiedzieć kilka stron internetowych, które będą dla Ciebie bardzo pomocne. Na tych stronach znajdziesz duża różnorodność kanałów, do których możesz zostać członkiem.

Kanały telegramu

Telegram Channels to strona internetowa, która pozwala pobierz listę kanałów i inne opcje, których możesz użyć, aby wyświetlić znacznie więcej treści, które odpowiadają Twoim gustom. Poza tym treści, które można znaleźć w kanałach Telegram, są dla większej wygody klasyfikowane według kategorii.

TLGRM

TlgRM to jedna z oficjalnych stron Telegrama, która pomoże Ci znaleźć kanały referencyjne na różne interesujące tematy, które są sklasyfikowane, a także znajdziesz opcje naklejek i gier.

dołącz do naszego kanału telegram