Skip to content

Jak wysyłać wiadomości przez WhatsApp bez dotykania telefonu za pomocą asystenta OK Google

12 de czerwiec de 2023

WhatsApp jest bez wątpienia najczęściej używana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świeciea wśród aktywnych użytkowników, których ma, możemy stwierdzić, że mają terminale z systemem operacyjnym Android.

Cóż, prawda jest taka, że ​​biorąc pod uwagę ogromną liczbę ludzi na całym świecie, którzy wysyłają wiadomości WhatsApp do grup lub osób indywidualnych za pośrednictwem urządzeń mobilnych z Androidem.

Chcemy Cię w tym przypadku nauczyć jak to zrobić szybko i łatwo, korzystając z jednej z głównych natywnych aplikacji tych urządzeń, Google Now, ni mniej, ni więcej niż osobistego asystenta Google na urządzenia mobilne.

Google Now pozwala nam robić wiele rzeczy i coraz bardziej, jednym z najbardziej uderzających bez wątpienia jest możliwość wysyłania wiadomości tekstowych za pomocą poleceń głosowych oczywiście.

Wysyłanie e-maili czy hangoutów było możliwe od dość dawna, ale do niedawna nie było możliwości wysyłania wiadomości przez WhatsApp i pojawiały się problemy z wysyłaniem wiadomości i pozostawiono je niewysłane, chociaż od lipca było to możliwe, problem jest to, że był dostępny tylko w języku angielskim, dlatego Teraz jest po hiszpańsku i działa bardzo dobrze.

Używaj Google Now do wysyłania wiadomości WhatsApp

Cóż, jak powiedzieliśmy wtedy, teraz można wysyłać wiadomości WhatsApp za pomocą głosu przez Google Now, po tym, jak Google pracowało nad integracją obu systemów, uczynienie androidów mądrzejszymi.

Jedną z najciekawszych kwestii, które możemy wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że istnieją różne kombinacje, które można ostatecznie osiągnąć wysyłanie wiadomości WhatsApp przez Google Nowwięc pokażemy Ci jeden po drugim, abyś mógł je zobaczyć.

  • Ok Google, wyślij „wiadomość” do „kontaktu” przez WhatsApp
  • Ok Google, wyślij WhatsApp do „kontaktu”, który mówi „wiadomość”

Możesz oczywiście wypróbować inne kombinacje wysyłania wiadomości WhatsApp za pomocą Google Now, ale W każdym razie ważne jest to, że nie będziesz musiał się o nic martwić.. Jest to idealne rozwiązanie np. dla tych osób, które muszą robić inne rzeczy, a jednocześnie chcą rozmawiać z bliskimi przez WhatsApp.

to też wiemy wielu korzysta z tego systemu podczas jazdy samochodamichociaż w takiej sytuacji zalecamy, aby w żadnym wypadku nie wysyłać ani nie czytać wiadomości, ale raczej poczekać, aż samochód się zatrzyma.

Poza wszystkim dobrą rzeczą jest to, że teraz za każdym razem, gdy musisz wysłać wiadomość na WhatsApp, możesz to zrobić w tradycyjny sposób, otwierając aplikację i pisząc to samo, lub poprzez wskazane polecenia Google Now.

Jak wysłać wiadomość WhatsApp za pomocą Google Now?

Aby wysłać wiadomość zaczynamy jak zawsze „Ok, GoogleI„i następną rzeczą, którą powinniśmy powiedzieć, jest „Wyślij wiadomość do tej osoby na WhatsApp” lub „Wyślij WhatsApp do tej osoby w ten sam sposób możesz to zrobić na przykład na Instagramie.

Oczywiście, gdy wypowiemy imię naszego kontaktu, Google Now go rozpoznaje i pokaże nam pole, w którym możemy dodać wiadomość, Przekazujemy mu wiadomość, która pojawia się w omawianym polu, wtedy jedyne, co będziemy musieli zrobić, to potwierdzić możliwość wysłania i to wszystko.

Oczywiście nie jest to w 100% idealne, ponieważ będzie również zależeć od tego, jak wyraźnie mówiszJest to jednak dobra opcja, gdy masz pełne ręce roboty.Jestem pewien, że zdarza Ci się teraz wiele sytuacji, w których Google Now może być bardzo przydatny do wysyłania wiadomości przez WhatsApp.

Poza tym, że jest w stanie to zrobić oczywiście możesz wiele zrobić z Google Now, od wyszukiwania informacji i innych bardzo ciekawych poleceń. Wyjaśnienie korzystania z tej aplikacji jest również dotyczy Instagrama więc użytkownicy korzystający z takiej aplikacji będą mogli również wysyłać wiadomości na Instagramie dzięki Google Now w bardzo prosty sposób.

wysyłać wiadomości przez WhatsApp, jest to również możliwe dla numerów zablokowanych.

Najlepsze jest to, że działa świetnie. nawet dla użytkowników korzystających z Android Wear na przykład będą w stanie zdać sobie sprawę, że działa wspaniale i bez żadnych problemów.

wyślij wiadomość za pomocą aplikacji

Czy to działa na Telegramie?

Z drugiej strony nie możemy stracić z oczu faktu, że Telegram, jedna z głównych aplikacji próbujących poradzić sobie z WhatsApp, pozwala również na wysyłanie wiadomości z jego bezpośredniej synchronizacji z Google Now. W tym przypadku musimy podkreślić, że możemy przeprowadzić procedurę dokładnie tak samo, jak w WhatsApp.

Chociaż w każdym z dwóch przypadków musisz zawsze pamiętać, że musisz dać uprawnień tych aplikacji do mikrofonu, chociaż prawda jest taka, że ​​większość z nas ma tę opcję włączoną prawie zawsze. Co do reszty, musisz oczywiście mieć uruchomione Google Now, chociaż wykluczamy, że już to robisz.

dołącz do naszego kanału telegram