Skip to content

Jak wysyłać bezpośrednie wiadomości przez Instagram Direct na PC? – Naucz się go używać

15 de grudzień de 2021

Instagram oferuje możliwość interakcji z innymi użytkownikami sieci społecznościowej na wiele sposobów, aby generować różnorodność. Jednym z tych narzędzi interakcji jest to, które pozwala wysyłać i odbierać wiadomości na platformie aplikacji, aby prowadzić rozmowy w swoim środowisku, podczas gdy użytkownik korzysta z treści publikowanych przez osoby, które obserwuje. Ta opcja jest dostępna nie tylko w aplikacji mobilnej, ale możesz uzyskać dostęp do bezpośrednich wiadomości Instagram z komputera.

Skąd pobierasz aplikację Instagram na PC i wysyłasz wiadomości?

Chociaż Instagram został pierwotnie stworzony jako aplikacja mobilna, możesz cieszyć się siecią społecznościową na swoim komputerze. Ponieważ dla każdego typu komputera istnieje kompatybilna wersja aplikacji Instagram, którą możesz pobrać na swój komputer, którą możesz zintegrować, aby korzystać z tych samych narzędzi, które oferuje wersja mobilna.

Z twojego Windows

Możesz uzyskać dostęp do programu Instagram, jeśli masz z wersją Windows 10 lub nowszą. Aby pobrać Instagram na komputer, musisz uzyskać dostęp do sklepu Microsoft lub Microsoft Store za pomocą ulubionej przeglądarki. Tam będziesz musiał kliknąć ikonę lupy odpowiadającą narzędziu wyszukiwania, u góry ekranu.

Tam musisz wpisać nazwę Instagram i zarządzać wyszukiwaniem w interfejsie sklepu. Po znalezieniu programu wybierz go, a następnie kliknij pole „Uzyskaj”, aby rozpocząć pobieranie i instalowanie programu na komputerze. Możesz więc korzystać z Instagrama na swoim komputerze, aby śledzić ludzi, przeglądać historie i wysyłać wiadomości.

Z Makiem

Możesz cieszyć się Instagramem na komputerze z systemem macOS, instalując rozszerzenie w przeglądarce Chrome, które pozwoli Ci zainstalować aplikacje mobilne na komputerze. Aby dodać rozszerzenie, musisz uzyskać dostęp do aplikacji Chrome i wyszukać ją jako „Spawacz ARC„.

Po zintegrowaniu go z przeglądarką, będziesz musiał uzyskać dostęp do wersji APK Instagram i natychmiast zostanie aktywowana aplikacja „Uruchom aplikację” ARC Welder. W ten sposób aplikacja Instagram zostanie dodana jako nowa sekcja w przeglądarce Chrome i będziesz mógł uzyskać do niej dostęp, aby cieszyć się interfejsem sieci społecznościowej, zarządzać swoim profilem i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, jak chcesz.

wysyłaj bezpośrednie wiadomości na Instagramie

Jak wysyłać pliki audio z komputera w bezpośrednich wiadomościach na Instagramie?

Aby uzyskać dostęp do zasobnika wiadomości na Instagramie z komputera, musisz zalogować się na swoje konto; z platformy internetowej lub z programu, jeśli dodałeś go do swojego komputera. Po uzyskaniu dostępu do konta musisz zlokalizować ikonę odpowiadającą wiadomościom bezpośrednim na platformie, która jest identyfikowana jako papierowy samolot w górnej części okna.

Tam będziesz musiał wybrać konkretną rozmowę, do której chcesz uzyskać dostęp, i wejdziesz do sekcji, aby wysłać wiadomość. Jednak w interfejsie Instagram komputera nie masz tych samych narzędzi urządzenia mobilnego, więc nie możesz wysyłać notatek głosowych ani wiadomości audio z komputera; nawet jeśli możesz odtworzyć te, które otrzymałeś w rozmowach.

W ten sam sposób ograniczenia, które obejmują korzystanie z wiadomości Directs lub Instagram z komputera, obejmują wszelkie treści multimedialne. Aby Możesz wysyłać tylko wiadomości zawierające tekst i emotikony, ale nie obrazy, dźwięki ani inne tego typu elementy.

Jakie są kroki, aby wyświetlić żądania wiadomości na Instagramie na komputerze?

Środowisko Instagrama na komputerze jest bardzo podobne do środowiska aplikacji mobilnej. Istnieją jednak pewne różnice, które mogą być dość znaczące, jeśli nie znasz w pełni właściwej ścieżki dostępu do żądań wiadomości za pomocą platformy Instagram PC.

skrzynka odbiorcza wiadomości na Instagramie

Zaloguj się na swoje konto w serwisie Instagram

Aby się zalogować, możesz użyć aplikacji Instagram, którą pobrałeś na swój komputer, a także platformy internetowej sieci społecznościowej. W każdym razie będziesz musiał wprowadź dane odpowiadające Twojemu kontu aby z powodzeniem uzyskać dostęp do swojego profilu na Instagramie.

Uzyskaj dostęp do zasobnika wiadomości

Po zalogowaniu się na swoje konto, musisz wybrać ikonę, która identyfikuje jako papierowy samolot. Ta ikona znajduje się u góry Twojego kanału głównego i przekieruje Cię do zasobnika wiadomości na platformie sieci społecznościowej.

Gdy uzyskasz dostęp do tej nowej sekcji, panel po lewej stronie okna pokaże listę rozmów, które odbyłeś w Directach na Instagramie. Możesz uzyskać dostęp do preferowanej lub rozpocząć nową rozmowę, aby porozmawiać na Instagramie na komputerze. Co więcej, będziesz mógł ocenić prośby o wiadomość że otrzymałeś; Zachowają one określoną lokalizację w otrzymanej skrzynce wiadomości.

Dlatego będziesz musiał wybrać tylko konkretną prośbę, do której chcesz uzyskać dostęp, i będziesz mógł zaakceptować lub odrzucić tę prośbę, aby nawiązać rozmowę.

dołącz do naszego kanału telegram