Skip to content

Jak wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe (sms) przez Internet z telefonu komórkowego lub komputera?

25 de sierpień de 2022

Bez wątpienia aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, takie jak między innymi WhatsApp, Telegram, stały się najczęściej używanymi środkami komunikacji w ostatnim czasie, pomijając inne alternatywy, które musimy rozważyć w komunikacji, takie jak tradycyjne usługi komunikacyjne, takie jak SMS.

I choć prawdą jest, że w dzisiejszych czasach są one rzadziej używane, to w każdym razie najczęściej otrzymujemy pytania związane z wysyłaniem sms-ów tradycyjnymi środkami. Zwykle pytają nas o możliwość: wysyłaj darmowe wiadomości tekstowena przykład, więc w tym artykule postaramy się zaoferować wszystkim naszym czytelnikom szereg rozwiązań pasujących do ich problemów.

darmowe smsy z internetu

Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć w tym zakresie, jest to, że jeśli szukasz sposobu na wysyłanie SMS-ów lub smsów na dowolny numer telefonu, musisz to wiedzieć na szczęście jest kilka krok po kroku specjalnie opracowany, aby móc łatwo i szybko wysyłać darmowe SMS-y.

Zanim przejdziemy bezpośrednio do wszystkich szczegółów tego kroku, które należy rozważyć, musimy powiedzieć w ten sam sposób, że jest to możliwe Zastosuj ten samouczek na urządzeniach z systemem Android, iOS, Windows Phone, Tablet, Blackberry, Java, a także na komputerach z systemem Windows i Mac.

Platforma do wysyłania bezpłatnych wiadomości tekstowych

Przed rozpoczęciem procesu porozmawiamy z Tobą o Aplikacja Tekst terazjest to aplikacja, która ma już jedenaście lat i daje dodatkowy numer dla połączeń przychodzących i wychodzących oraz wiadomości tekstowych.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wysłać darmowe SMS-y lub wiadomości tekstowe, to pobrać aplikację TextNow ze sklepu Google Play lub wejść na stronę Textnow.com, więc będziesz musiał założyć na to konto, i zobaczysz, że nie jest to wcale skomplikowane, do tego stopnia, że ​​musisz konkretnie wejść w sekcję „Wypróbuj za darmo”.

Po zakończeniu poprzedniego kroku następny musi dotyczyć bezpośrednio ręcznego tworzenia konta, a do tego możesz oczywiście użyć tymczasowego e-maila. W ten sam sposób musisz wiedzieć, że kiedy zamierzasz utworzyć tymczasowy e-mail, okaże się, że jest to dość proste, ponieważ pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest podaj swoje imięa następnie adres, który wybierzesz na tę okazję, aby mieć już dostęp do skrzynki odbiorczej.

to ta strona Poprosi Cię o numer kierunkowy i musisz dodać ten dla swojego kraju. Po utworzeniu konta będziesz mógł uzyskać dostęp do bezpłatnej usługi tej witryny, o której właśnie wspomnieliśmy.

Są też inne szczegóły, które powinieneś wziąć pod uwagę w tym względzie, na przykład, że ta witryna poprosi Cię o pewne uprawnienia, takie jak aktywacja Flash Playera, nie wspominając o tym system przyzna Ci również serię bezpłatnych SMS-ów, lub też darmowe rozmowy telefoniczne, choć będzie to zależało od miejsca docelowego. Poza tym musisz wiedzieć, że możesz również użyć nowego numeru jako numeru wirtualnego dla WhatsApp.

niebieskie logo sms białe tło

Jeśli zainstalujesz tę aplikację na swoim obecnym smartfonie, zauważysz, że nowy dzwonek jest inny swojego głównego numeru. Możesz też zmienić melodię i wibracje, jeśli chcesz.

Istnieją również inne bezpłatne usługi, takie jak przekazywanie połączeń, identyfikacja dzwoniącego, połączenia konferencyjne i poczta głosowa. Jeśli chodzi o wiadomości, TextNow obsługuje emotikony, gify, zdjęcia, naklejki i filmy.

Ten krok po kroku, którego Cię właśnie nauczyliśmy, działa absolutnie bez problemu w następujące kraje, o których będziemy wspominać: Chile, Haiti, Trynidad i Tobago, Gwatemala, Nikaragua, Honduras, Paragwaj, Boliwia, Ekwador, Urugwaj, Kostaryka, Wenezuela, Argentyna, Panama, Dominikana, Kolumbia, Brazylia, Peru, Hiszpania, Meksyk czy Salwador.

Wszelkie pytania na ten temat, koniecznie zapytaj nas w komentarzach. Przeczytamy go i jak najszybciej postaramy się udzielić dobrej odpowiedzi w tym zakresie.

Czy byłeś w stanie wysyłać darmowe wiadomości tekstowe za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram