Skip to content

Jak wyświetlić moje archiwum przesłanych artykułów na Facebook Messengerze? – Historia

14 de grudzień de 2021

Facebook Messenger to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Chociaż to jest mniej używany niż sam WhatsApp, nadal jest jednym z najlepszych. Najlepszą rzeczą w Facebook Messenger jest to, że zapisuje każde przesłane zdjęcie podczas aktualizacji statusów.

Takie stany można przeglądać w dowolnym momencie bez żadnych niedogodności. Wkrótce pokażemy, które historie są przechowywane w archiwum historii Facebook Messenger i jak zobaczyć te historie które są zapisane w pliku. Ponadto wyjaśnimy również, co zrobić, gdy Facebook nie chce dać Ci dostępu do tego pliku.

Jakie historie są przechowywane w archiwum opowieści?

Historie, które są zapisane w Twoim archiwum opowieści, to te, które spełniają wymagania 24-godzinny okres czasu. Wszystkie historie z wyjątkiem polecanych są publikowane przez 24 godziny, a po upływie tego czasu są usuwane. Cóż, historie, które usuniesz przed upływem tego okresu, nie pojawią się w archiwum.

Tak więc, jeśli chcesz, aby zdjęcie zostało zapisane w archiwum opowieści, musisz poczekać na jego ukończenie 24 godziny po opublikowaniu. Jeśli to zdjęcie pasuje do czasu, możesz przejść do zaewidencjonuj plik Za każdym razem, gdy chcesz.

Najlepsze w archiwum historii jest to, że przechowuje dane, takie jak kto zareagował na zdjęcie, jaka była reakcja, kto odpowiedział na historię? i datę publikacji. Należy zauważyć, że za pomocą Facebook Messenger możesz zmienić kolor każdego z czatów, aby rozmowa była bardziej przyjemna.

Jak możesz zobaczyć wszystkie historie, które przesłałeś na Facebooka?

Historie, które umieściłeś na swoim Facebooku, możesz przeglądać na urządzeniach z Androidem, z systemem iOS, a nawet z Komputery Windows i Mac. Cały proces zmieni się nieco ze względu na system, który posiada urządzenie, ale w tej chwili jest prawie tak samo:

Z Twojego Androida

Android charakteryzuje się prostotą pod względem tego, co ma związek z opcjami, a także z działaniem jego aplikacji. Facebook Messenger nie pozwala Ci zobaczyć historii, ale z Facebook Messenger będziesz mógł przeglądaj archiwum swoich historii:

 1. Otwórz Facebook Lite lub zwykłą aplikację Facebook.
 2. Zaloguj się tam za pomocą swoich danych Messengera.
 3. W oknie głównym będziesz naciskać ikonę ze swoim profilem, aby przejść do swojego profilu na Facebooku.
 4. Następnie kliknij ikonę z 3 kropkami i wybierz opcję „Plik”.
 5. W tej sekcji przejdź do opcji „Archiwum historii”.

logo androida

Natychmiast zostanie wyświetlony podgląd wszystkich ostatnio opublikowanych artykułów, uporządkowanych według daty. Aby zobaczyć więcej szczegółów, naciśnij ten, który chcesz i kto to widział, zostanie pokazany?, jeśli chcesz go udostępnić lub jeśli chcesz go wyróżnić.

Jeśli nie wiesz, dzięki Facebook Messenger możesz skonfigurować konfigurację, aby zawsze pojawiała się w trybie offline. W tym trybie uniemożliwisz irytującym ludziom pisanie do Ciebie przez cały czas. Dobrą rzeczą jest to, że taką konfigurację można wykonać z normalnego Facebook Messengera oraz z Facebook Messenger Lite.

Z Twoim iPhone’em

Dzięki telefonom komórkowym iPhone możesz także przeglądać każdą historię w swoim archiwum. Aby to zrobić, musisz najpierw otwórz normalny facebook:

 1. Zaloguj się, jeśli masz to zamknięte.
 2. Przejdź do swojego profilu.
 3. Naciśnij ikonę 3 kropek.
 4. Wybierz opcję „Archiwum”, a następnie opcję „Archiwum opowiadań”.

To, co zobaczysz dalej, to podgląd wszystkich zdjęć, które przesłałeś w swoich historiach na Facebooku Messenger. Jeśli chcesz wyróżnić którąkolwiek z tych historii, musisz je nacisnąć i kliknąć opcję „Podświetl”. Ale jeśli chcesz podzielić się tą historią, wystarczy kliknąć opcję „Udostępnij” i wybierz, gdzie będzie udostępniany.

mobilny iphone

Z drugiej strony, jeśli chcesz opublikować to zdjęcie zaktualizowana historia aby inni mogli to zobaczyć, wystarczy wpisać żądane zdjęcie i wybrać opcję „Dodaj jako historię”.

Korzystanie z komputera

W przypadku komputerów nie ma jeszcze wersji Facebooka na komputery. Tak więc ci, którzy używają komputera, będą musieli wejdź z przeglądarki internetowej:

 1. Uruchom komputer.
 2. Wejdź na oficjalną stronę Facebooka.
 3. Zaloguj sie.
 4. Przejdź do swojego profilu.
 5. Kliknij ikonę 3 kropek i wybierz opcję „Archiwum historii”.

Za każdym razem, gdy chcesz zobaczyć stare historie, które przesłałeś na swoje konto na Facebooku, Konieczne byłoby powtórzenie tego samego procesu o którym wspomniano wcześniej.

Dlaczego Twoje konto na Facebooku nie pozwala na dostęp do historii i jak to naprawić?

Czasami Facebook może nie pozwolić Ci na dostęp do Twojej historii. W większości przypadków tak jest problem z platformą lub aplikacją. Dlatego, jeśli tak się stanie, spróbuj wykonać następujące czynności:

 • Zgłoś problem na Facebooku.
 • Wyloguj się i zaloguj ponownie.
 • Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Facebook.
 • Spróbuj przejrzeć archiwum historii z Facebooka.

dołącz do naszego kanału telegram