Skip to content

Jak wyświetlić i usunąć zaproszenia do znajomych wysłane na Facebooku z mojego telefonu komórkowego

6 de wrzesień de 2023

Dziś portale społecznościowe stanowią kamień milowy w historii ludzkości, a najbardziej znanym, używanym i popularnym jest bez wątpienia Facebook.

Ta globalna sieć nam na to pozwala znajdź naszych przyjaciół i poznaj nowych za pośrednictwem ich platformy, dlatego korzystają z niego miliony ludzi. Coś, co jest trudne dla zdecydowanej większości, to domyślna kontrola żądań wysyłanych do różnych wybranych przez Ciebie profili. Często fakt ten pozostaje niezauważony.

Coś, co nie pozostaje niezauważone, to nieuchronna potrzeba, jaką platforma wywołuje w Tobie, aby pozyskać coraz więcej znajomych, dlatego często mamy tendencję do nadmiernego wysyłania zapytań do osób, których nie znamy.

Może to przysporzyć nam wielu problemów; dlatego musimy uważaj, do kogo wysyłamy prośby. Po wyjaśnieniu ostrzeżenia przejdźmy do: „Jak zobaczyć nasze zaproszenia do grona znajomych wysłane na Facebooku”.

Kroki, które należy wykonać, aby zobaczyć żądania wysłane z mojego Facebooka przez telefon komórkowy

Poniżej pokażemy Ci w uporządkowany sposób kroki, które musisz wykonać, aby zobaczyć wszystkie wysłane zaproszenia do grona znajomych:

Krok pierwszy: Przejdź do profilu

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby uporządkować wysłane prośby, jest przejście do osobistego profilu konta na Facebooku., który znajduje się po prawej stronie paska wyszukiwania u góry ekranu. Będąc już w swoim profilu, musisz to zrobić przejdź do zakładki Dziennik aktywnościktóry znajduje się po prawej stronie zdjęcia na okładce profilu.

Krok drugi: menu opcji

Odkąd wszedłeś do sekcji Rejestr działalności, Będziesz mieć dostęp do wszystkich treści i informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci społecznościowej.

Będziesz musiał udać się do Menu opcji, znajduje się na pasku po lewej stronie ekranu. Następnie będziesz musiał zejść na dół, po opcjach zdjęć, komentarzy i polubień, tam będziesz musiał wejść Zobacz więcej… aby móc uzyskać dostęp do wszystkich informacji udostępnianych przez Facebook zebranych na podstawie Twojej ostatniej aktywności na platformie.

Po wyświetleniu pozostałych opcji menu należy przejść do sekcji Ustawienia. Przyjaciele. W tym panelu będziesz mógł znaleźć wszystkie informacje, które Cię interesująKtóry Facebook wykorzystuje do poprawy komfortu korzystania z sieci społecznościowej.

Krok trzeci: przejrzyj wszystkie informacje

W tej sekcji znajdziemy wszelkie informacje dotyczące naszej działalności na platformie z innymi profilami, ile usunęliśmy, dodaliśmy i tak dalej. Będziesz musiał go jedynie przejrzeć w określonym z góry czasie, który zwykle trwa miesiąc. Znajdziesz tam wszystkie informacje, z dokładną datą wysłania zapytania.

Przejrzyj zaproszenia do znajomych wysłane na Facebooku i inne opcje

Z pewnością po zobaczeniu tego wszystkiego nowy panel opcji Zaciekawiło Cię, jak go używać, aby poprawić swoje wrażenia. W ramach informacji uzupełniających poinformujemy Cię o wszystkim, co możesz zmodyfikować w tej sekcji.

Jeśli jesteś osobą, która dzień i noc spędza na portalach społecznościowych, a zwłaszcza na tym, z pewnością chcesz kontrolować nawet najmniejsze i najdrobniejsze szczegóły swojego profilu.

W sekcjach, do których mamy dostęp, możemy wprowadzić zaproszenia do znajomych, które wysłaliśmy na Facebookuna przykład na pasku opcji ty będziesz mógł kontrolować wszystkie informacje zawarte w Twoim profilu, który służy do poprawy Twoich doświadczeń.

Jak widać, pojawiają się Twoje różne upodobania, takie jak ulubione filmy, muzyka, książki, zajęcia i wiele innych rzeczy, które pojawiają się w menu.

zaproszenia do znajomych na Facebooku

Kontroluj zaproszenia do znajomych za pomocą telefonu

Facebook generuje te dane, abyś mógł znajdź więcej stron i nowych przyjaciół o tych samych gustach, ponieważ istoty ludzkie nieuchronnie mają tendencję do zadawania się z ludźmi, którzy mają między innymi te same aspiracje, osobowość, hobby i wiele innych.

Dzięki tym sekcjom będziesz mógł znaleźć więcej stron na platformie, które będą dla Ciebie bardzo interesujące, ponieważ jeśli jesteś fanem deskorolki, Wybierając to, co masz jako hobby lub uprawiasz ten sport, bezpośrednio na Facebooku powiąż swój profil z najlepszymi stronami z treścią, której potrzebujesz.

Facebook, Sieć społecznościowa z największą liczbą subskrybentów na świecie jest udoskonalana z dnia na dzień. Szczegóły takie jak możliwość zobaczenia wysłanych próśb, sprawdzenia, które zostały zaakceptowane, a które nie, jak również dowiedzieć się, kto zablokował Ty i kiedy, pozwól nam zobaczyć, co działa, a co nie jest korzystne w rozwoju naszego profilu.

Inne opcje, które Facebook pozwala nam kontrolować, to nie tylko wysłane omyłkowo zaproszenia do znajomych, ale także zdjęcia, tagi, a nawet komentarze omyłkowo. Facebook pozwoli nam naprawić te błędy jednym kliknięciem.

dołącz do naszego kanału telegram