Skip to content

Jak wyświetlić historię obejrzanych filmów w TikTok? – Przewodnik dla Androida lub iOS

29 de styczeń de 2022

Tiktok stał się jedną z najpopularniejszych krótkich aplikacji wideo. zyskał światową popularność. Na tej platformie możesz oglądać filmy o dowolnym motywie, a oprócz tego możesz zapisywać filmy, które najbardziej Ci się podobają na swoim koncie, oddając je swojemu sercu, aby zarezerwować je w sekcji swojego profilu jako ulubione.

Podobnie w tej sekcji możemy docenić filmy, które najbardziej nam się podobają. Jednak Tiktok daje nam możliwość zobacz historię wszystkich filmów, z którymi weszliśmy w interakcję. Jeśli więc chcesz zobaczyć historię filmów oglądanych na swoim koncie Tiktok, czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak przeglądać historię.

Czy można uzyskać listę ostatnio oglądanych filmów na TikTok?

Pamiętajmy, że Tiktok to serwis społecznościowy, który od momentu pojawienia się był postrzegany jedynie jako aplikacja, w której młodzi ludzie hobbystycznie oglądali krótkie filmy. Ale z biegiem czasu i popularnością, jaką cieszyła się, stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na platformach pobierania. Ponadto dając wielu możliwość zarabiania pieniędzy za pośrednictwem tej sieci społecznościowej.

Z drugiej strony, jak każda inna sieć społecznościowa wideo, ta platforma tworzy historię wszystkich działań, które mają miejsce w jej obrębie i, jak przechowuje historię odtwarzania wideo których widzieliśmy. Jednak wielu użytkowników nie wie, jak przeglądać tę historię i dlatego tutaj nauczymy Cię, jak docenić historię filmów, które widziałeś w czasie, gdy byłeś na tej platformie.

Teraz, jeśli chcesz zobaczyć listę ostatnio oglądanych filmów lub przynajmniej filmy oglądane przez Ciebie w ciągu ostatnich 7 dni, wtedy będziesz musiał wykonać bardzo prostą sztuczkę, którą tiktok pozwala ci zrobić, aby zobaczyć tę historię. Podobnie, aby wykonać tę sztuczkę, będziesz mieć pomoc w wyszukiwarce tiktok i określonym hashtagu. Więc kroki, które musisz wykonać, są następujące:

 1. Pierwszą rzeczą będzie wejście do aplikacji mobilnej i konta TikTok.
 2. Następnie wybierzesz opcję „Trend”, która znajduje się obok opcji początkowej.
 3. Następnie naciśniesz opcję wyszukiwania i tam napiszesz następujący hashtag „#fyp” ale bez cudzysłowów.
 4. Teraz musisz kliknąć opcję „Szukaj”, aby rozpocząć wyszukiwanie.
 5. Następnie wybierzesz opcję dwóch małych pasków, które oznaczają regulację, które znajdują się w prawej górnej części ekranu.
 6. Później będziesz musiał przesunąć przełącznik opcji „Oglądane filmy”, aby była aktywna, a następnie nacisnąć opcję „Wyślij żądanie”.
 7. Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków, będziesz mógł zobaczyć filmy, które oglądałeś ostatnio, a raczej w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Co powinieneś zrobić, aby znaleźć zawartość TikTok, którą widziałeś?

Stale oglądamy filmy na platformie TikTok i na pewno wiele z tych filmów, które widzimy, nam się podoba, a czasami zapisujemy, a czasami lubimy je, aby pozostały zapisane w specjalnej sekcji w naszym profilu. Czasami jednak są inne filmy, które nam się podobają, ale nieumyślnie nie mogliśmy ich zapisać, ponieważ na pewno aplikacja przeładowała się ponownie lub po prostu wyszliśmy z aplikacji, a wideo się nie pojawiło.

tiktok zaoferuje Ci plik, w którym możesz zobaczyć całą historię swojego konta

Jeśli jednak tak się stało, najbezpieczniejsze jest to, że zechcesz zobaczyć ten film ponownie i dlatego tiktok oferuje nam opcję, w której możemy poprosić o obejrzenie historii filmów, które odtwarzaliśmy na platformie .

Wyślij żądanie „Obejrzane filmy”

 1. Pierwszą rzeczą będzie otwarcie aplikacji mobilnej.
 2. Następnie wprowadź swój profil tiktok.
 3. Teraz naciśnij trzy poziome linie (☰), które znajdują się w prawym górnym rogu.
 4. Następnie wejdź w opcję „Ustawienia i prywatność”.
 5. Następnie wejdź w opcję „Prywatność”.
 6. Następnie wejdź w opcję „Pobierz swoje dane” w sekcji „personalizacja i dane”.
 7. Teraz w sekcji „Poproś o dane” wybierz typ pliku, w którym chcesz wyświetlić historię, albo plik TXT lub JSON.
 8. Po wybraniu pliku możesz przejść do opcji „Poproś o dane” i to wszystko.

Po złożeniu wniosku o dane musisz: poczekaj 4 dni dzięki czemu możesz mieć dostęp do historii, ponieważ jest to standard platformy. Podobnie po upływie określonego czasu będziesz musiał wykonać ten proces ponownie, ale nie składać wniosku, ponieważ został już złożony, ale będziesz musiał przejść do zakładki pobierania danych, która znajduje się obok żądania danych. W tej zakładce plik będzie dostępny i musisz kliknąć opcję pobrania danych, a będziesz mieć historię.

pamiętaj, aby poczekać określony czas, aby zobaczyć historię tiktok

Jak możesz usunąć całą historię i algorytm TikTok?

Aby usunąć historię tiktok, możesz wykonać różne sztuczki, dzięki czemu usuniesz historię obejrzanych filmów. Jedną z tych sztuczek jest usuwanie pamięci podręcznej z aplikacji tiktok, a także usuń historię wyszukiwania.

Aby ukryć „Tylko dla Ciebie”

Aby zachować lepszą prywatność dzięki temu, co widzisz na swoim koncie tiktok, najlepiej ustawić swoje konto jako prywatne, w ten sposób możesz mieć bezpieczniejszą historię wyszukiwania w tiktok.

Wyczyść filmy, które Ci się podobały

Jeśli chcesz wyczyścić filmy, które Ci się podobają, które są zapisane w sekcji lubianych filmów z symbolem serca, musisz wprowadzić każdy film i ponownie wybrać serce, aby było odznaczone. W ten sposób będziesz mógł usunąć historię lubianych filmów.

dołącz do naszego kanału telegram