Skip to content

Jak wysłać zapisane lub przesłane zdjęcia Snapchata do WhatsApp lub Facebooka?

20 de listopad de 2021

Snapchat okazuje się być jedną z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Można powiedzieć, że pod pewnymi względami jest lepszy niż WhatsApp, ponieważ umożliwia wysyłanie zdjęć do użytkowników. bez trzymania się maksymalnego rozmiaru. Ponadto umożliwia im wysyłanie przefiltrowanych filmów, w tym rozszerzonej rzeczywistości.

Wielu użytkowników Snapchata, którzy mają WhatsApp, Instagram i Facebook, zastanawiało się, czy Snapchat może wysyłać dane multimedialne do innych aplikacji. Następnie wyjaśnimy jak wysłać tego typu dane do innych aplikacji IM i jak wysyłać pliki multimedialne Snapchata do galerii telefonu.

Jak sprawić, by Snapchat udostępniał zdjęcia w innych sieciach społecznościowych?

Udostępnianie zdjęcia Snapchata w innych sieciach społecznościowych lub aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych jest, prawdę mówiąc, bardzo proste. Ta opcja została niedawno włączona, więc normalne jest, że nie wiesz, jak z niej korzystać. Zwróć uwagę na instrukcje, które wkrótce Ci podamy. W nich uczysz się udostępnij swoje zdjęcia na snapchat w kierunku dowolnej innej aplikacji z telefonem komórkowym z systemem Android i telefonem komórkowym iPhone.

Z urządzeniem iOS

Korzystanie ze Snapchata na telefonie komórkowym z systemem iOS jest bardzo proste, wykonaj następujące kroki. Otwórz aplikację Snapchat pobraną na telefon komórkowy:

 1. Utwórz zdjęcie z aplikacji, naciskając przycisk aparatu (jeśli chcesz, możesz użyć filtra)
 2. Po zakończeniu kliknij „Zapisz” (aby obraz został zapisany w pamięci mobilnej)
 3. Następnie przejdź do sekcji „Snapchat Memories” na swoim koncie
 4. Znajdź zdjęcie, które chcesz udostępnić
 5. Gdy go znajdziesz, naciśnij ikonę trzech kropek
 6. Wybierz opcję „Eksportuj Snap”
 7. Kliknij „Eksportuj do: innych aplikacji”
 8. Wybierz „WhatsApp”
 9. Na koniec zdecyduj, do którego kontaktu wyślesz zdjęcie i przejdź do jego wysłania

Te kroki można zastosować, gdy chcesz wysłać innym osobom zdjęcie Snapchata przez Facebooka i Instagram. Jedyne, co by się zmieniło, to wybór aplikacji po przejściu do sekcji „Eksportuj do:”. Należy zauważyć, że jeśli Twój telefon komórkowy jest nieco stary, aby pobrać Snapchata, możesz pobrać Snapchata na swój komputer, aby korzystać z jego filtrów i innych opcji.

Na telefonie z Androidem

Z telefony komórkowe muszą robić coś podobnego do tego, o czym wspomniano wcześniej. Jedyną rzeczą, która się zmienia, jest nazwa nadana niektórym sekcjom. Jednak wszystko jest nadal bardzo proste:

 1. Po pierwsze, otwórz aplikację Snapchat
 2. Naciśnij ikonę aparatu, aby zrobić nowe zdjęcie
 3. Prześlij zdjęcie na swoje konto Snapchat
 4. Poszukaj przesłanego zdjęcia w „Snapchat Memories”
 5. Gdy zobaczysz zdjęcie, naciśnij je
 6. W widoku pełnym naciśnij ikonę 3 kropek
 7. Wybierz opcję „Eksportuj Snap”
 8. W wyświetlonym oknie „Eksportuj do:” naciśnij wybierz żądaną aplikację i przejdź do wysłania zdjęcia

logo androida

Właśnie na pierwszym planie aplikacji, pojawią się takie jak Instagram, Facebook i WhatsApp. Jeśli chcesz wysłać to zdjęcie do innej aplikacji, której nie ma na pierwszej liście, wystarczy kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Więcej” lub przesunąć ekran w prawo, aby wyświetlić inne aplikacje.

Jeśli nie wiesz, „Snapchat”, gdy jest odpowiednio traktowany, staje się wspaniałym narzędziem biznesowym. Co więcej, wiele dużych i małych firm korzysta z tej platformy społecznościowej, aby zwiększyć sprzedaż, a nawet sponsorować usługi.

Jak wysłać zdjęcia i filmy Snapchata do swojej mobilnej galerii?

Jeśli chcesz wysłać zdjęcia, które przesłałeś do Snapchata z telefonu komórkowego ważne jest, aby pobrać to zdjęcie. Gdy zdjęcie jest już na platformie Snapchat, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Wejdź do aplikacji Snapchat, którą masz na swoim telefonie
 2. Znajdź przesłane zdjęcie w sekcji „Wspomnienia Snapchata”
 3. Kiedy to masz, naciśnij to
 4. Następnie naciśnij ikonę 3 kropek
 5. Wybierz opcję „Edytuj Snap”
 6. Kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Zapisz”
 7. Na koniec znajdź zdjęcie w swojej galerii i wyślij je z wybranej aplikacji

mobilny ze snapchatem

Kiedy Pliki Snapchata są sprawdzane bardzo prawdopodobne jest, że natkniesz się na zdjęcia i filmy, które Ci się nie spodobają. Jeśli tak się stanie, możesz usunąć te historie. Gdy usuniesz usunięte zdjęcie, nigdy nie będzie ono widoczne w Twoim profilu.

Jak udostępniać treści Snapchata znajdujące się w galerii na Facebooku i WhatsApp?

Tyle razy, ile chcesz wyślij zdjęcie na snapchat który został już zapisany w galerii, wystarczy wejść do galerii, nacisnąć zdjęcie i wybrać opcję „Udostępnij”. Klikając opcję „Udostępnij” pokaże się okno, wybierasz aplikację do której chcesz to wysłać i wszystko będzie gotowe. Jeśli chcesz cieszyć się najnowszymi funkcjami Snapchata, przejdź do Sklepu Play, aby pobrać jego najnowszą wersję.

dołącz do naszego kanału telegram