Skip to content

Jak wysłać prośbę twórcy do Epic Games, aby mieć kod twórcy Fortnite? (Przykład)

9 de marzec de 2021

Od tego czasu Fortnite jest najlepszym Battle Royale w historii wywołał sensację swoją mechaniką, rozgrywką i funkcjami, jak ten, który pozwala robić selfie w Fortnite, dlatego każdy chce dowiedzieć się, jak zarabiać na tym tytule i dlatego już dziś zobaczysz Jak wysłać prośbę twórcy do Epic Games?

Jeśli jesteś początkującym YouTuberem lub twórcą treści, Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest utworzenie linku do twórcy, ponieważ w ten sposób firma Epic zapłaci Ci za prosty fakt grania w ich grę i promowania jej na całym świecie, a kiedy ci powiedzą, wierzą, że pieniądze, które płacą, są bardzo dobre.

Jak wysłać prośbę twórcy do Epic Games?

Aby szybko rozpocząć korzystanie z tego przewodnika, jak przesłać prośbę twórcy do Epic Games, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejdź do oficjalnej strony Epic Games, co pozwala po prostu poprosić o kod.

Gdy znajdziesz się w środku, poszukaj niebieskiego przycisku o nazwie „Zapisz się teraz”, który znajduje się na tym samym ekranie głównym. Następnie zostaniesz wysłany do sekcji, w której musisz wypełnić to, co ci powiedziano.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest tutaj kliknij pole „Mam 18 lat lub więcej” aby potwierdzić swój wiek. Następnie musisz umieścić aktywną sieć społecznościową, jej adres URL i numer telefonu.

Na koniec język, którym mówisz, kraj, w którym mieszkasz i region zaakceptuj regulamin użytkownika i naciśnij przycisk „Wyślij”, Dzięki czemu wszystko będzie gotowe i wystarczy poczekać na przyjęcie zgłoszenia.

Weź pod uwagę, że odpowiedź może dotrzeć do tygodnia (zostanie wysłana na Twój e-mail), ponieważ menedżerowie Epic codziennie otrzymują tysiące propozycji, jednak Twoja prośba zostanie dobrze oceniona.

A jeśli się kwalifikujesz, musisz wypełnić formularze lub odpowiedzi na pytania, które zada Ci firma, na przykład: jeśli chodzi o Twój kanał, Twoje dokumenty itp., wszystko po to, aby potwierdzić, że jesteś tym, za kogo się podajesz, ta firma traktuje wszystko poważnie, nawet jeśli chcesz zwrócić lub zwrócić skórkę, którą badają.

Wymagania, aby być twórcą treści

Dzięki temu wiesz już, jak wysłać prośbę twórcy do Epic Games, więc w teorii wszystko gotowe, ale przed opuszczeniem bardzo ważne jest, abyś znał wymagania, które musisz spełnić, aby prośba została zaakceptowana.

Pierwszą i najważniejszą jest to, że musisz mieć co najmniej 1000 obserwujących W przypadku konta w serwisie społecznościowym, które zamierzasz połączyć w aplikacji, akceptowane są: Facebook, Instagram, Youtube, Twitch, Twitter, VK.

Jako wymaganie numer dwa, musisz mieć dostępną jedną z metod płatności, które oferuje Epic Games, trzecią opcją jest to, że musisz mieć ukończone 18 lat, a jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz wysłać prośbę z niektórymi opiekun prawny.

Fortnite epicka postać galaktusa

Wreszcie, Twoim krajem zamieszkania nie mogą być Chiny, Irak, Iran, Korea Północna ani żaden inny kraj zabroniony przez Stany Zjednoczone. I voila, jeśli zastosujesz się do wszystkiego, co określono, jest więcej niż pewne, że podadzą ci twój kod twórcy.

Teraz możesz powiedzieć, że wiesz, jak wysłać prośbę twórcy do Epic Games. A jeśli chcesz dowiedzieć się innych rzeczy o Fortnite, na przykład jak mogę zdobyć darmowe indyki w Fortnite? pamiętaj, że w sieci są zawsze dostępne poradniki, które mogą Ci pomóc i nie pozostawiać wątpliwości co do tych ważnych kwestii.

dołącz do naszego kanału telegram