Skip to content

Jak wysłać lub udostępnić film z YouTube według statusu WhatsApp lub WhatsApp Łatwo i szybko!

9 de sierpień de 2022

W naszym codziennym życiu bardzo ważne jest, aby być na bieżąco z technologią, dziś widzimy jak ważna jest umiejętność komunikowania się przez telefon komórkowy lub tabletkomputer za pomocą kamery tego lub laptopa, wiedząc, jak zmodyfikować ekran i dźwięk, aby uzyskać lepszą komunikację, dziś mamy możliwość nawet wysyłania filmów z innej platformy, aby dzielić się chwilami z przyjaciółmi i bliskimi.

Najczęściej używaną platformą na świecie do oglądania filmów online jest niewątpliwie YouTube, kompletna sieć społecznościowa wideo, w której uczestniczą miliony ludzi albo jako twórcy treści, albo po prostu jako użytkownicy, którzy poświęcają się oglądaniu właśnie tych twórców.

Dziś nie tylko używamy urządzeń mobilnych do komunikacji, ale także do przeglądaj i bądź bliżej sieci społecznościowych, aby móc częściej i w bardziej dynamiczny sposób kontaktować się ze wszystkimi naszymi obserwatorami i oczywiście z kimś, kogo obserwujemy.
WhatsApp jako najlepsza sieć społecznościowa par excellence, jest aplikacja, która nie zawiodła dzięki swoim aktualizacjom, i w którym tylko niektóre telefony komórkowe miały tę aplikację, dziś wszystko się zmieniło i można ją zainstalować na prawie wszystkich, jeśli nie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Najpierw mogliśmy po prostu wysyłać wiadomości, jak każda aplikacja tekstowa, a następnie wysyłać zdjęcia i filmy.

Potem udało nam się wysłać notatki głosowe i jakby tego było mało, dołącza do innej ważnej aplikacji, takiej jak Facebook, poprawić interakcję między sieciami społecznościowymi i móc udostępniać więcej. Kolejną ważną aktualizacją WhatsApp jest możliwość wykonywania połączeń i połączeń wideo, sprawdzania WhatsApp z komputera przez sieć WhatsApp, a także możliwość udostępniania publikacji w poszczególnych stanach.

Dzisiaj mamy aktualizację, w której możemy wysyłać lub udostępniać linki wideo z innej z najbardziej dynamicznych i najważniejszych sieci społecznościowych na świecie, takich jak YouTube. W skrócie YouTube to potężna platforma co pozwala nam zobaczyć ogromną różnorodność wszelkiego rodzaju materiałów z całego świata.

I to normalne, że kiedy widzisz coś, co przykuwa Twoją uwagę, bawi lub po prostu sprawia przyjemność, chcesz się tym podzielić ze znajomymi, chcesz pokazać wszystkim to, co widzisz, dlatego chcę Ci powiedzieć jak udostępniać filmy z YouTube przez WhatsApp.

Udostępniaj filmy z YouTube przez WhatsApp

Udostępnianie filmów na WhatsApp jest w rzeczywistości dość proste i w ciągu kilku sekund dowiesz się, jak to zrobić udostępniaj filmy z YouTube przez WhatsApp. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić film, który chcesz udostępnić, a następnie przejść do miejsca, w którym jest napisane „Udostępnij” poniżej

co musisz zrobić, to wybrać w gdzie jest napisane WhatsApp, a następnie wybierz kontakt, z którym chcesz się podzielić powiedział wideo i to wszystko, udostępnianie wideo z YouTube na WhatsApp znajomym lub rodzinie jest takie proste.

Oczywiste jest, że musisz być podłączony zarówno do udostępniania wideo, jak i do obejrzenia go przez znajomego, w przeciwnym razie nie będzie mógł cieszyć się tym filmem. więc oba Powinny być podłączone do internetu.

Jak łatwo udostępniać filmy z YouTube

Będziesz mógł udostępniać wszystkie filmy, które chcesz bez żadnych ograniczeń, wszystkim znajomym, a co najważniejsze, możesz udostępniać absolutnie wszystko, co chcesz, ta metoda udostępniania Służy również do publikowania wspomnianego filmu w różnych sieciach społecznościowychchociaż można go nawet wysłać za pomocą wiadomości i różnych innych aplikacji zainstalowanych na urządzeniu mobilnym.

udostępnij film na WhatsApp

Nic lepszego niż dzielić się rzeczami, które lubimy lub przyciągać uwagę z naszymi przyjaciółmi a aplikacje są niezwykle proste do wykonania tego zadania.

Na równi, wszelkie pytania, które masz podczas udostępniania filmów z YouTube przez WhatsApp po prostu zostaw komentarz nieco poniżej i jak najszybciej postaram się odpowiedzieć

dołącz do naszego kanału telegram