Skip to content

Jak wysłać link do WhatsApp przez e-mail – Udostępnij swoje linki

25 de październik de 2021

Funkcje udostępniane przez platformy takie jak WhatsApp do udostępniania informacji innym aplikacjom są bardzo zróżnicowane. I widzimy, że możliwe jest udostępnianie bezpośredniego z Instagrama na WhatsApp. Ale w tym artykule pokażemy, jakie to proste wyślij link do WhatsApp przez e-mail.

Odkąd WhatsApp pojawił się w naszym świecie, zmieniłem go w taki sposób, że teraz nie można żyć bez tej platformy. Już teraz bardzo często można odbierać wiadomości audio, nawiązywać połączenia wideo, udostępniać naklejki, emotikony lub animowane GIF-y. Ale teraz pozwala nam udostępniać informacje w inny sposób, jak na przykład w kierunku konta e-mail.

Do udostępnij link z WhatsApp pocztą, możemy poprosić znajomego lub właściciela firmy, aby się z nami skontaktował. W ten sposób komunikacja jest bardziej bezpośrednia, ale może się zdarzyć, że nie wiesz, jak przeprowadzić ten proces. Nie martw się, poniżej wskażemy kroki, które musisz wykonać.

Gdzie są zapisywane pliki i linki udostępniane przez Twoje konto WhatsApp?

Jedną z zalet WhatsApp jest to, że może zapisz lub przechowuj pliki i linki, które zostały udostępnione. Odbywa się to w sekcji „Dokumenty”, którą znajdziemy we wszystkich otwartych czatach. Aby mieć dostęp do tego miejsca w WhatsApp, musimy wykonać następujące czynności:

  1. Najpierw uzyskaj dostęp do aplikacji WhatsApp ze swojego smartfona
  2. Następnym krokiem jest wybranie dowolnego kontaktu, aby wejść na czat.
  3. Następnie musisz przejść bezpośrednio do ikony z trzema pionowymi kropkami.
  4. Ta akcja spowoduje wyświetlenie menu opcji iw tym przypadku klikniemy „Pliki, linki i dokumenty”. Jeśli nie widzisz tej opcji, kliknij „Więcej”.
  5. Tutaj zostaną wyświetlone trzy zakładki „Pliki, Dokument, Linki” i możesz wprowadzić dowolną z nich, aby zobaczyć informacje, które posiadasz udostępniono temu kontaktowi.

W bardzo prosty sposób możesz udostępniać dowolne informacje multimedialne, które masz na swoim urządzeniu inteligentnym. I możemy to zrobić nie tylko za pośrednictwem poczty e-mail, ale można go również udostępnić innym sieciom społecznościowym, takim jak Facebook lub kontaktom. Zgodnie z informacjami, które chcemy udostępnić, są to kroki, które należy wykonać.

Obrazy, filmy i dokumenty

Aby udostępnić tego typu informacje, logicznie wejdziemy do aplikacji WhatsApp, a następnie przeszukamy czat kontaktu, w którym się znajduje wideo, obraz lub dokument. Gdy już go znajdziemy, kliknij plik i przytrzymaj, aż zostanie wybrany. Następnym krokiem jest kliknięcie ikony z trzema kropkami i wybranie opcji „Udostępnij”.

Teraz będziesz mieć nowe menu 'Udostępnij za pomocą’, które będzie miało kilka opcji, ale w naszym przypadku musisz wybrać opcję 'E-mail’. Następnym krokiem jest wybranie tych kontakty, które otrzymają plik multimedialny i aby zakończyć, musisz kliknąć przycisk „Wyślij”.

Profile i numery telefonów

Jest to również możliwe udostępniać profile lub numery telefonów naszych kontaktów i w tym celu musimy wejść do aplikacji WhatsApp. Wybierzemy teraz kontakt i ciągle naciskamy na profil lub numer telefonu, który chcemy udostępnić.

funkcje WhatsApp

Następnie musimy wybrać opcję 'Udostępnij’, kolejnym krokiem jest wybranie sposobu, w jaki chcemy udostępnić informacje i wybranie 'E-mail’. Do końca teraz wybierz kontakt, który otrzyma informacje a następnie kliknij „Wyślij”.

Audio i pełne rozmowy

Inne rodzaje treści, które możesz udostępniane przez WhatsApp to audio, rozmowy prowadzone przez wiadomości audio i muzykę. Coś bardzo podobnego do udostępniania dźwięku z Telegrama do WhatsApp. W tym celu należy wejść na platformę komunikacyjną i wybrać kontakt, w którym znajduje się dźwięk, który chcesz udostępnić.

Po zlokalizowaniu treści naciśnij i przytrzymaj, aż zostanie wybrana, a teraz wybierz opcję „Udostępnij”. Teraz wybieramy ścieżkę, w której plik zostanie udostępniony, i oczywiście wybierzemy opcję e-mail. Następnym krokiem jest wybranie kontaktu, do którego zostanie wysłany dźwięk, a na koniec klikniesz opcję „Wyślij”.

Jak skopiować i wkleić link do WhatsApp w wiadomości e-mail?

Jak widzieliśmy do tej pory, WhatsApp oferuje nam w bardzo prosty sposób opcje udostępniania dowolnego rodzaju informacji pocztą. Ale teraz zobaczmy jak można skopiować i wkleić link z WhatsApp na adres e-mail?. W zależności od sposobu korzystania z aplikacji mobilnej lub sieci WhatsApp, są to kroki, które należy wykonać.

Przez aplikację mobilną

Pierwszym krokiem jest wybór kontaktu, w którym będziemy się znajdować link, który chcesz udostępnić, następnym krokiem jest jego zaznaczenie, a następnie wybranie opcji „Kopiuj”. Po zakończeniu tego kroku przejdziemy do naszego konta e-mail. Tam poszukamy osoby, która wyśle ​​link i wkleimy go, aby zakończyć klikamy opcję „Wyślij”.

para korzysta z aplikacji WhatsApp

Z sieci WhatsApp

Do udostępniaj linki z sieci WhatsApp, przeprowadzimy proces parowania z naszym smartfonem. Po zakończeniu tego kroku szukamy kontaktu, w którym znajduje się link i wybieramy opcję „Kopiuj”.

Podobnie wejdziemy na nasze konto e-mail, ale teraz z naszego komputera osobistego. Następnym krokiem jest wybór osoby, która: otrzymasz link a my go wkleimy, aby zakończyć procedurę, należy kliknąć opcję Wyślij i to wszystko.