Skip to content

Jak wysłać link do strony internetowej przez WhatsApp — z YouTube lub innej witryny?

19 de styczeń de 2022

ten wyszukiwania w internecie W dzisiejszych czasach stały się one jednym z najczęściej zadawanych pytań przez nas wszystkich. Dzieje się tak, ponieważ większość wątpliwości, jakie mamy na dany temat, można znaleźć w tej rozległej sieci informacji.

Ale jest też kilka rzeczy, które możemy zrobić bez problemu i to jest skopiuj i udostępnij adres internetowy strony. Dlatego nauczymy Cię, jak możesz to zrobić, niezależnie od tego, czy wypróbujesz to z telefonu, czy z komputera.

Jakie są czynniki, które odróżniają adres URL witryny?

Jeden z cechy, które mają adresy URL strony internetowej jest to, że mają strukturę, którą musi przestrzegać, aby link był ważny dla wyszukiwań przeprowadzanych z odpowiednich wyszukiwarek.

Początek każdego adresu URL zawsze będzie zawierał akronim „https:„. Jest to rodzaj ochrony strony i linku, aby nikt nie mógł ich edytować. Ale ochroni również Twój sprzęt, czy to komputer, czy telefon, aby żadne ważne dane nie zostały skradzione z Twojego sprzętu podczas wyszukiwania.

Po tych akronimach pojawi się nazwa strony lub lepiej znana jako Host, nazwa ta będzie wyglądać tak (www.przyklad.com/). To jest strona główna, na której znajdują się inne sekcje, które z pewnością nas interesują na tej stronie.

Po adresie URL pojawi się podadres, który jest sekcją na stronie głównej. ten podadres przekieruje Cię bezpośrednio do witryny jeśli otrzymałeś link pocztą lub SMS-em lub przeszukałeś przeglądarkę internetową swojego komputera lub telefonu.

Wreszcie w adresie internetowym lub URL będzie typem pliku która będzie stroną. 90 procent stron działa z tym zakończeniem, ponieważ jest to najbezpieczniejsze i jednocześnie najczęściej używane przez wszystkich.

Gdzie znajdę link do filmu na YouTube?

Jedną z najczęstszych rzeczy, które wszyscy robimy, oglądając dobry film na YouTube, jest udostępnianie go bliskiej nam osobie. Ale jak wiesz, istnieją dwa sposoby na uzyskanie linku do filmu z platformy YouTube, więc powiemy Ci, co to jest. dwa sposoby na zrobienie tego.

Pierwszy jest bardzo łatwy i pochodzi z paska pisania u góry ekranu. Aby mieć dokładny link do filmu, musisz go wyszukać i odtworzyć, po wykonaniu tej czynności naciśniesz pasek pisania. Jeśli rozmawiasz przez telefon, zobaczysz ikonę liścia. Jeśli korzystasz z komputera, kliknięcie paska pisania spowoduje podświetlenie pisania linku na niebiesko i wtedy możesz to skopiować.

osoba korzystająca z youtube na telefonie komórkowym

Innym sposobem uzyskania linku do filmu na YouTube jest przycisk „Udostępnij”. Naciskając tę ​​opcję będziesz mógł obejrzyj bezpośredni link do filmu i pojawi się przycisk „Kopiuj”. Po naciśnięciu link zostanie skopiowany do schowka komputera lub telefonu komórkowego.

Skąd pochodzi link do strony internetowej?

Link do stron internetowych nie może znajdować się w trudno dostępnej witrynie, ponieważ adres ten musi być widoczny, aby można było szybko przejść do innego wyszukiwania lub dzięki czemu możesz szybko uzyskać link na wypadek, gdybyś chciał się nim podzielić.

Ten adres znajduje się na pasku wyszukiwania u góry ekranu, niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu, czy komputera. Dlatego zobaczysz po prostu wchodząc do przeglądarki internetowej którejkolwiek z tych drużyn.

Jak udostępnić link przez WhatsApp z Google Chrome na telefonie komórkowym?

Teraz, gdy wiesz już trochę o adresach stron internetowych, nadszedł czas, aby to wiedzieć jak możesz udostępnić link? z dowolnej strony w przeglądarce Chrome, którą masz w telefonie i jak już wiesz, zawsze będziesz mieć na to dwa sposoby.

chromowane logo

Głównym sposobem, aby to zrobić, jest kliknięcie ikony udostępniania. Aby zobaczyć tę ikonę, musisz przejść do strony, którą chcesz wysłać przez WhatsApp. potem idziesz do naciśnij adres, który jest napisany u góry ekranu. Tutaj zobaczysz ikonę, która wygląda jak trójkąt. Gdy go naciśniesz, zobaczysz opcję udostępnienia w WhatsApp, wtedy będziesz musiał tylko wybrać kontakt, który go otrzyma, a następnie naciśniesz wyślij.

Innym sposobem na to jest kopiowanie linku ze strony co chcesz wysłać. W ten sam sposób, jak w poprzedniej metodzie, będziesz musiał przejść do strony, którą chcesz wysłać, dotknąć paska wyszukiwania, a następnie kliknąć kopię.

potem idziesz do wejdź do aplikacji WhatsApp, otworzysz czat, na który wyślesz adres i wkleisz link w pasku pisania. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć zielony przycisk wysyłania, a druga osoba otrzyma link do tej strony.

dołącz do naszego kanału telegram