Skip to content

Jak wyłączyć powiadomienia z Facebooka i nie otrzymywać więcej — samouczek

17 de listopad de 2021

Dzięki platformie społecznościowej Facebook możesz rozmawiać z innymi w tym samym czasie, gdy przeglądasz zdjęcia przesłane przez użytkowników, których masz jako znajomych. Dzięki tego rodzaju rzeczom jest to Facebook to dziś jedna z najlepszych sieci społecznościowych. Ponadto, jeśli chcesz, możesz być świadomy wiadomości tylko wtedy, gdy korzystasz z Messengera.

Jeśli jesteś typem użytkownika, który cały czas zadaje sobie trud otrzymywania wiadomości, zawartość tej strony będzie bardzo przydatna. Wkrótce pokażemy jak dezaktywować nowe wiadomości na Facebooku, jak usunąć powiadomienia z wiadomości w systemie Windows i kilka innych rzeczy, które odnoszą się do tych wiadomości.

Chcę dezaktywować moje nowe wiadomości, jak to zrobić?

Najprostszym sposobem na dezaktywację nowych wiadomości na Facebooku jest ignorowanie rozmów ludzi że wysyłają je do ciebie. Ponieważ Facebook nie ma określonej funkcji, która pozwalałaby blokować wszystkie wysyłane przez nich wiadomości, najłatwiejszym sposobem na ich zablokowanie jest ignorowanie rozmów.

Tego rodzaju rzeczy można zrobić od aplikacja na Facebooku a także z aplikacji Messenger na telefony komórkowe. Zwróć uwagę, jak to zrobić:

 1. Wejdź do aplikacji Facebook
 2. Kliknij ikonę sekcji, w której rejestrowane są nowe wiadomości
 3. Znajdź czat osoby, która zawsze wysyła Ci wiadomości
 4. Ten czat, musisz go otworzyć
 5. Na czacie naciśnij ikonę koła zębatego
 6. W nowych opcjach, które się pojawią, wybierz tę, która mówi „Cisza”

W ten sposób, wiadomości, które otrzymujesz, nigdy Ci nie przeszkadzają podczas sprawdzania nowych postów na swoim koncie na Facebooku. Zobacz teraz, jak czaty są wyciszone z Messengera:

 1. Wejdź do aplikacji Messenger
 2. Znajdź czat, który chcesz zignorować
 3. Przytrzymaj i wybierz opcję „Wycisz tę rozmowę”

Jeśli jest kilka osób, które wysyłają Ci wiadomości, ty Niezbędne byłoby przeprowadzenie opisanego powyżej procesu w każdym z czatów.

Jak usunąć wyskakujące powiadomienia z systemu Windows na ekranie?

Z komputerów możesz korzystać z Facebooka za pośrednictwem strony internetowej platformy. Gdy po raz pierwszy logujesz się na Facebooku z przeglądarki komputera, sama platforma pyta Cię jeśli chcesz zezwolić na powiadomienia witryny.

Jeśli kliknąłeś „Zezwól”, będziesz otrzymywać powiadomienia o wiadomościach Wskakują na ekran systemu Windows. Aby usunąć tego typu powiadomienia, musisz wykonać następujące instrukcje:

 1. Otwórz przeglądarkę, z której zalogowałeś się na swoje konto na Facebooku
 2. Naciśnij ikonę 3 kropek
 3. W opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierz opcję „Konfiguracja”
 4. Następnie przejdź do sekcji „Prywatność / Bezpieczeństwo”
 5. Następnie kliknij „Ustawienia witryny”
 6. Poszukaj strony na Facebooku
 7. Gdy go znajdziesz, naciśnij go i usuń uprawnienia do wysyłania powiadomień

osoba korzystająca z facebooka z komputera

Jeśli powiadomienia o wiadomościach zawsze przychodzą z witryny Messenger, będziesz musiał powtórzyć ten sam proces, ale wybierz witrynę Messenger. Szczególnie bawić się z przyjaciółmi możesz utworzyć grupę w Messengerze.

Aplikacja wysyła mi powiadomienia z Facebooka, jak mogę usunąć uprawnienia?

W niektórych przypadkach inne aplikacje poza Facebookiem i Messengerem zwykle wysyłają powiadomienia o wiadomościach lub publikacjach. Aplikacje, które to robią, to te, w których rozpocząłeś sesję na Facebooku, która jest nadal aktywna. Są dwa sposoby, aby anuluj otrzymywanie powiadomień Z Facebooka z innej aplikacji

Pierwszym sposobem jest wylogowanie się z Facebooka, który uruchomiłeś, a drugim sposobem jest zablokowanie powiadomień z tej aplikacji. Zwróć uwagę na jak zamknąć zalogowane sesje:

 1. Otwórz aplikację Facebook
 2. Wprowadź ustawienia swojego konta
 3. Następnie przejdź do sekcji „Aktywność logowania”
 4. Następnie zamknij wszystkie rozpoczęte sesje oprócz tej z zieloną kropką, której aktualnie używasz

W ten sposób jedyne aplikacje, które będzie miał dostęp do Twojego konta na Facebooku Będą Messengerem, a także Facebookiem. Teraz zobacz drugi sposób blokowania tych powiadomień:

 1. Wprowadź ustawienia mobilne
 2. W pasku wyszukiwania wpisz nazwę aplikacji, która zawsze wysyła powiadomienia
 3. Następnie naciśnij go i usuń uprawnienia do wysyłania powiadomień

Jak wyłączyć powiadomienia tylko od znajomego lub strony?

telefon komórkowy z facebookiem

Jeśli chcesz wyłączyć powiadomienia ze strony, którą obserwujesz na Facebooku lub od znajomego, musisz wejść na jego profil i dokonać pewnych zmian. W przypadku strony wystarczy wejść do sekcji „Aktualności”, znaleźć obserwowaną stronę, kliknąć na nią, poszukać ikony 3 kropek i wyciszenie powiadomień.

Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień od znajomego, możesz wykonać następujące czynności. Przejdź do ich profilu, naciśnij ikonę z 3 kropkami i wybierz opcję „Wycisz”. Zatem nie otrzymasz więcej powiadomień tej konkretnej osoby.

dołącz do naszego kanału telegram