Skip to content

Jak wyłączyć lub zablokować zakupy w Apple Store, aby uniemożliwić mojemu dziecku kupowanie bez pozwolenia

13 de Maj de 2021

Ochrona naszej integralności i zapewnienie naszego bezpieczeństwa nie są elementami, które mogą pozostać w tle, zawsze muszą być naszym priorytetem, a ich szczegóły nas niepokoją. Aktualizacja App Store do najnowszej wersji jest równie wymagająca jak blokować zakupy w Apple Store, aby uniemożliwić dziecku zakupy bez pozwolenia. Od komfortu, integralności i bezpieczeństwa dotyczy wielu aspektów dynamiki cyfrowej.

Zawsze należy sprawdzać historię zakupów w iTunes i App Store, na przykład plik środki bezpieczeństwa, zapobieganie i nadzór urządzenia, jeśli masz małe dzieci. W ten sam sposób można usunąć lub anulować oczekujące zakupy w iTunes, więc konieczne będzie podjęcie ostrych środków zapobiegawczych.

Technologia to potężna rzecz, a dzieci są w niej niezwykle biegłe i mogą nawet pobierać aplikacje na iPhone’a z Apple App Store bez konta iTunes. Dlatego trzeba być ostrożnym i wiedzieć wyłączać lub blokować zakupy w Apple Store aby dziecko nie kupowało bez pozwolenia.

Kroki, aby wyłączyć zakupy w Apple Store i uniemożliwić mojemu dziecku kupowanie bez mojej zgody

Jest to możliwe, oprócz tego, że jest zalecane i najbardziej odpowiednie, dla zapobiegać robieniu zakupów bez pozwoleniaSposobów jest kilka, ale możesz zdecydować się na najbardziej decydujący, czyli dezaktywować lub zablokować zakupy w Apple Store, a tym samym uniemożliwić dziecku kupowanie bez pozwolenia. Zostanie to osiągnięte, konfigurując w przestrzeni czasu użytkowania. Zobaczmy, jak to zrobić.

 1. Pierwszą rzeczą będzie przejście do dostosowań. Tam musisz udać się do „Czasu użycia”, gdzie jesteś wybierz „aktywuj”.
 2. Teraz będzie to konieczne Skonfiguruj tę redutę zabezpieczeń. W tym celu należy rozważyć, czy jest stosowany do własnego telefonu komórkowego, czy do telefonu dzieckaDokonaj odpowiednich modyfikacji.
 3. Jeśli chcesz uniemożliwić osobie trzeciej modyfikowanie tego miejsca, możesz użyć kodu, o który zostaniesz poproszony w momencie próby dokonania modyfikacji. Musisz tylko wybrać „użyj kodu dla czasu antenowego„I można je stworzyć.
 4. tak chodzi o telefon komórkowy niemowlęciamożna wybrać opcję „kod rodzica”. W obu przypadkach zaleca się, aby kody dla każdego przypadku miały inną liczbę znaków niż kody blokady ekranu.
 5. Teraz musisz przejść do kliknięcia „ograniczenia dotyczące treści i prywatności ”.
 6. Tam Opcje App Store i iTunes.
 7. Teraz pozostaje tylko pchnąć dalej ”zakupy w aplikacji„I wybierz opcję„ nie zezwalaj ”.

Innym środkiem zapobiegającym zakupom w Apple Store bez pozwolenia jest wykonanie następującej procedury, która jest szybka i taka sama skuteczne w osiągnięciu zamierzonego celu.

 1. Wprowadź ustawienia jako pierwszy krok.
 2. Przejdź bezpośrednio do „Czasu użycia”
 3. Tam wybierz sekcję „Ograniczenia dotyczące treści i prywatności”
 4. Przejdź do tak zwanych dozwolonych aplikacji.
 5. Tam możesz kontynuować sterowanie ręczne, w miejscu oznaczonym dla iTunes Store.

logo jabłka

Jakie są inne środki zapobiegające zakupom w Apple Store bez pozwolenia?

Środki bezpieczeństwa i ochrony, nie można ich powiązać tylko z jedną możliwością, ponieważ ogranicza to i zobowiązuje użytkownika do wyboru jedynego istniejącego. W tym konkretnym przypadku Apple jest bardzo ostrożny, ponieważ wie, że nie tylko bezpieczeństwo jego użytkowników jest ważne, inwestuje w nie dużą ilość pieniędzy i czasu.

Ale będzie to również możliwe, aby móc zaoferować Ci wybór, z którego będziesz mógł wybierać, tak abyś osiągnął swoje cele w sposób, który uważasz za najlepszy lub w taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i życzenia. Są one następujące.

Możesz wprowadzić bezpośrednie ograniczenie Informacje o zakupach w Apple Store, w urządzeniu niemowlęcia, co byłoby bardzo przydatne. Z tego powodu opcję „prośby o zakup” można edytować, gdzie zakup, którego zamierza dokonać bez pozwolenia, może zostać zatwierdzony, nadzorowany i, w razie potrzeby, odrzucony.

Inną możliwością jest to, że dziecko używa tylko urządzenia osoby dorosłej, w tym celu może zaplanuj Apple Store, zmuszając ją do podania hasła w momencie dokonywania każdego zakupu.