Skip to content

Jak wyłączyć lub usunąć powiadomienia z Facebooka w Operze Mini?

12 de wrzesień de 2022

Jeśli przeglądarka, która jest domyślnie instalowana na Twoim urządzeniu mobilnym z Androidem, nie przekonuje Cię zbytnio, powinieneś wiedzieć, że wiele głównych przeglądarek, które zwykle działają w systemie Windows, ma również wersje specjalnie dostosowane do smartfonów. Rzeczywiście, przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy nie wspomnieć o tym, co dzieje się z Operą Mini, jedną z najlepsze przeglądarki na smartfonyktóry wyróżnia się również wieloma opcjami konfiguracyjnymi.

Powiedzieliśmy już, że Opera Mini to przeglądarka na komputery PC i urządzenia mobilne, która zawiera wiele funkcji, które uczyniły ją sławną na całym świecie. Teraz, w tym konkretnym przypadku, chcieliśmy udostępnić Ci samouczek, który z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich użytkowników, biorąc pod uwagę, że jest blisko związany z Facebookiem, główną siecią społecznościową na świecie. Jeśli chcesz poznać jedną z najlepszych sztuczek Facebook w Operze Mini, to nie wahaj się czytać dalej.

Dzieje się tak, że z punktu widzenia Opery Mini ta przeglądarka wyróżnia się kilkoma funkcjami, a jedna z nich dotyczy bezpośrednio kontroli powiadomień z różnych sieci społecznościowych. Jak można się domyślić, przy tej szczególnej okazji chcieliśmy zobaczyć, co dzieje się z Facebookiem. Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, tutaj nauczymy Cię, jak usunąć powiadomienia z Facebooka w przeglądarce Opera Mini w następujący sposób: szybciej i łatwiejaby nie przeszkadzały Ci już w przyszłości.

Wyłącz Operę na Facebooku

W porządku, aby wyłączyć te powiadomienia, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Pierwszą rzeczą będzie oczywiście otwarcie przeglądarki, a w niej najsłynniejszej sieci społecznościowej na świecie, aby nie było wątpliwości, że mówimy o Facebooku. Cóż, gdy już to zrobisz, następną rzeczą do zrobienia jest potwierdzenie kont, aby uniknąć problemów, a zobaczysz, że Opera Mini pamięta wszystkie Twoje dane dostępowe. Zrobione, zróbmy Ustawienia powiadomień w sekcji Ustawienia.wyłącz powiadomienia z Facebooka

Następną rzeczą będzie usunięcie zaznaczenia z pola obok powiadomień na Facebooku, co jak widać jest niezwykle prostą procedurą, która może zająć Ci nie więcej niż łącznie sekundy, a od tego momentu nie będziesz już otrzymywać zawsze irytujące powiadomienia z tej sieci społecznościowej. Oczywiście możesz odzyskać powiadomienia w ciągu zaledwie sekundy, po prostu ponownie sprawdzając pudełko w pytaniuwięc w każdym razie mówimy o bardzo prostym procesie, możesz również wyłączyć powiadomienia Messengera lub wyłączyć diodę LED powiadomień.

Poza tym, że nauczyliśmy ten samouczek szczególnie na podstawie oferowania pomocy wszystkim użytkownikom sieci społecznościowej Facebook, nie chcieliśmy przestać brać pod uwagę, że możemy z niego skorzystać w innych sieciach społecznościowych, takich jak Snapchat, Twitter , Instagram i inne. Rzeczywiście, jak zawsze zalecamy, aby jeśli udało ci się przeprowadzić samouczek, zostaw nam kilka wiadomości, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi czytelnikami, a oni również mogą rozwiąż swoje problemy.

Chociaż trzeba pamiętać, że oprócz tej metody, możemy się ich również pozbyć, wykonując tylko podobną procedurę, z aplikacji tego portalu społecznościowego, w jego dziale ¨Prywatność i ustawienia¨ gdzie musimy przejść do opcji „Powiadomienia”, aby wyłączyć ręcznie, naciskając pola

Dzieje się tak, aby żadne powiadomienia nie pojawiały się ponownie, gdy jesteś przeglądanie Internetuale jeśli żadne z tych działań nie zadziała, będziesz musiał wysłać e-mail do administratora platformy Facebook.

W konsekwencji powyższego już wiesz, jakie masz metody, aby trwale eliminować powiadomienia z Sieć społecznościowa Facebookktóry jest odbierany automatycznie, gdy korzystasz z dobrze znanej przeglądarki Opera Mini.

Który jest uważany przez wiele osób, a zwłaszcza przez jego użytkowników, jako najlepsza darmowa przeglądarka obecnie dostępny na rynku cyfrowym dla smartfonów, ze względu na wiele bezpiecznych i stabilnych opcji nawigacji, które oferuje, aby podróżować po wspaniałej drodze, jaką jest internet, ale jeśli chcesz dodać coś jeszcze, udostępnij to w sekcji komentarzy.

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się zablokować powiadomienia z Facebooka w Operze Mini?

dołącz do naszego kanału telegram