Skip to content

Jak wykonywać lub symulować fałszywe połączenia, aby robić figle za pomocą Fałszywych połączeń na telefony komórkowe Samsung i Huawei

29 de grudzień de 2022

Po co nas oszukiwać żarty, które wszyscy lubimyiw tym konkretnym przypadku znajdujemy artykuł, o który prosili nas użytkownicy posiadający urządzenia mobilne koreańskiej firmy Samsung i marka Huawei od dłuższego czasu, szczegół, który nie mniej należy wziąć pod uwagę.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że w zasadzie będziemy uczyć krok po kroku Jak wykonywać fałszywe połączenia na Samsung i Huaweiwięc jeśli masz jedną z koreańskich firm, zalecamy kontynuowanie czytania.

Obecnie nie tylko możesz żartować, symulując połączenia, ale są też różne żarty do wykonania, takie jak te, które są tworzone i wysyłane przez WhatsApp.

Bez wątpienia jednym z najlepszych źródeł żartów z telefonu jest pobranie ich za darmo z Jokesphone, jednej z największych platform.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć w tym względzie, jest to, że dla miłośników żartów, wiedza, jak wykonać fałszywe połączenie, jest niezbędna.

Poza tymi kwestiami logicznymi, o których wspominamy, prawda jest taka są pewne kroki, których musimy przestrzegać do wykonywania fałszywych połączeń z telefonu komórkowego Samsung lub Huawei, dlatego zalecamy dalsze czytanie na ten temat.

Jak wykonywać fałszywe połączenia na telefony Samsung i Huawei za pomocą bezpłatnej aplikacji?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli chodzi o żartowanie z telefonu komórkowego, jest to, że chociaż obecnie wiele aplikacji umożliwia wykonywanie fałszywych połączeń i możemy to sprawdzić, rzucając okiem na Sklep Google Play, tylko niektóre z nich są naprawdę dobre.

Z tego powodu uważamy za istotne, abyś wziął pod uwagę w tym sensie, że postaramy się skupić konkretnie na korzystaniu z jednej z tych aplikacji, zwanej Fałszywym połączeniem.

Jak z pewnością możesz sobie wyobrazić, Fałszywy telefon Jest to całkowicie darmowa aplikacja która pozwala na wykonywanie fałszywych połączeń z telefonu komórkowego Samsung w najszybszy i najłatwiejszy możliwy sposób. Oczywiście musisz poświęcić kilka minut, aby mieć pewność, że żart się uda, szczegół, który nie jest drobny.

W każdym razie pierwszą rzeczą będzie pobranie go, a do tego musisz mieć zespół obsługujący tę aplikacjęMożesz to zrobić z platformy sklepu Play, ponieważ jest to bardzo łatwe, dzięki czemu możesz uzyskać do niej natychmiastowy i bezpieczny dostęp.

Trochę Informacje, które musisz podać fałszywemu połączeniu aby to naprawdę działało, muszą mieć do czynienia z: Imię osoby dzwoniącej, numer telefonu, dzwonek, interfejs połączenia oraz Czas, w którym połączenie powinno zostać odebrane, zarówno my, jak i nasza ofiara.

Jeśli chodzi o wymagania aplikacji, powinieneś wiedzieć, że potrzebujemy tylko 8 MB pojemności i system operacyjny, który musi być Androidem 4.1 lub nowszym.

Jak korzystać z fałszywego połączenia na Androidzie?

Korzystanie z tej prostej, ale wykonalnej aplikacji jest bardzo łatwe W naszych urządzeniach Samsung i Huawei wystarczy wykonać następujące kroki, a za kilka minut będziemy mieć wszystko gotowe:

  • Pierwszą rzeczą jest skonfigurować Aplikację, aby działała poprawnie.
  • Po dokonaniu wszystkich konfiguracji musimy pozostawić nasze urządzenie odblokowane, aby nie zakłócało fałszywego połączenia.
  • Uważaj na reklamy aplikacji (zmniejsz głośność) i jak tylko skończę przesyłanie bez problemów.
  • Wybierzemy format połączenia i pozostawimy ekran taki, jaki jest, ponieważ aplikacja jest skonfigurowana tak, Pamiętaj, aby nie blokować ekranu.
  • Teraz musimy tylko poczekać, aż upłynie czas, a połączenie zostanie aktywowane na naszym telefonie komórkowym.

Teraz, jeśli będziemy mogli cieszyć się tym żartem, który tak bardzo chcieliśmy zrobić w łatwy, szybki i prosty sposób, coś, o czym wcześniej myśleliśmy, że nie da się zrobić, i Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowe.

aplikacja do fałszywych połączeń

Niewątpliwie żart ten można zrobić nie tylko w celu żartowania, ale także w niezręcznych momentach i sytuacjach, w których tylko telefon w odpowiednim czasie może wyciągnąć cię z cygara z tego powodu te aplikacje mają podwójną funkcję.

Także istnieją inne specjalne aplikacje do robienia psikusów rodzinie i przyjaciołom, jednym z nich jest dobrze znana aplikacja Juasapp, która zyskała dużą popularność w zakresie żartów telefonicznych.

dołącz do naszego kanału telegram