Skip to content

Jak wykonać twardy reset lub zresetować telefon komórkowy ZTE Blade L2 za pomocą chińskiego menu krok po kroku

27 de wrzesień de 2021

Chociaż prawdą jest, że ZTE nie jest głównym producentem smartfonów na świecie, a prawdę mówiąc nie jest nawet blisko bycia jednym z najbardziej poszukiwanych przez użytkowników, to z drugiej strony nie oznacza, że ​​wielu jest naprawdę zainteresowanych w możliwość cieszenia się sprzętem.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że chociaż moglibyśmy mówić o wielu jego terminalach, chcieliśmy skupić się szczególnie na jednym z nich, ZTE Blade L2 i jak wykonać na nim twardy reset.

Kiedy mówimy o twardym resecie urządzenia mobilnego z Androidem, czy to ZTE Blade L2, czy jakimkolwiek innym, odnosimy się bardziej niż cokolwiek do proces, dzięki któremu ponownie uruchamiamy terminal fabryczny, aby pozostawić go tak samo, jak wtedy, gdy go usunęliśmy z fabryki.

W ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że podczas wykonywania twardego resetu pierwszą rzeczą, jaką zamierzamy osiągnąć, jest to, że nasz ZTE Blade L2 utraci absolutnie całą zawartość, którą miał, więc jak najszybciej wykonaj kopię zapasową na wszelki wypadek .

Twardy reset do ZTE Blade L2 to złożony proces, który składa się z formatowania, pierwsza metoda zawsze składa się z całkowicie ręcznego formatowania z ustawień systemu, a druga poprzez specjalny tryb rozruchu co przekłada się na tryb odzyskiwania.

Z załamaniem, które kończy się pokazywaniem kilku opcji które prowadzą do pozostawienia telefonu w formacie fabrycznym, ale problem polega na tym, że jest w języku chińskim, jest to całkowicie skomplikowane, ponieważ ograniczenie dla tych, którzy nie rozumieją języka, jest poważne, pozostają bez możliwości sformatowania czegokolwiek, to tam wejdziemy Szczegółowo wyjaśnimy, jak to zrobić.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne telefonu ZTE Blade L2?

Cóż, musimy to powiedzieć istnieją dwie różne metody jeśli chodzi o możliwość zrootowania ZTE Blade L2.

Pierwsza metoda rootowania telefonu komórkowego ZTE

 • Pierwszym z nich jest odejście z ustawień urządzenia, przechodząc do kopii zapasowej, przywracania ustawień fabrycznych i oczywiście klikając tę ​​opcję.
 • Zobaczysz, że po tym urządzenie ZTE Blade L2 rozpocznie proces przywracania ustawień fabrycznych, a logo Androida pojawi się w pozycji leżącej podczas pracy. Po ponownym uruchomieniu terminala zobaczysz, że ma skutecznie zresetować z fabryki, bez dodatkowych treści lub innych.

Druga metoda rootowania telefonu komórkowego ZTE

Teraz tak ta pierwsza metoda nie zadziałała dla ciebie Aby naprawić niektóre problemy operacyjne ZTE Blade L2, musisz wiedzieć, że istnieje kolejny krok po kroku dla jego twardego resetu.

 • Masz w pierwszej kolejności, że wyłącz ZTE Ostrze L2 przed rozpoczęciem procesu. Następnie musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk zwiększania głośności + zasilania przez około 10 sekund, zwalniając je wszystkie, gdy pojawi się logo Androida.
 • Następnie musisz nacisnąć klawisz odpowiadający procesowi, który musisz wykonać, przewijając za pomocą klawiszy głośności i wybierając z Wł., aby uniknąć problemów.
 • Po wykonaniu poprzednich kroków zobaczysz, że jesteś w trybie odzyskiwania swojego ZTE Blade L2, i będziesz musiał wybrać opcję Wipe Data / Factory Reset za pomocą przycisku zasilania, a następnie Tak. Następnie przejdziesz do usunięcia wszystkich danych użytkownika.
 • Następną rzeczą jest ponowne naciśnięcie klawisza zasilania, aby potwierdzić, a następnie dać opcję „Uruchom ponownie system teraz”, za pomocą której wystarczy poczekać kilka sekund, aby proces się zakończył.

Wielu użytkowników ZTE Blade L2 powiedziało nam z drugiej strony, że ich omawiane urządzenie mobilne miało chińskie menu, i w tym przypadku musisz wiedzieć, że niektóre kwestie są modyfikowane, na przykład trasa, którą musimy podążać, aby osiągnąć nasze cele.

Rzeczywiście, musisz naciśnij na opcję „Przywracanie ustawień fabrycznych” za pomocą klawisza zasilania, aby przywrócić ustawienia fabryczne ZTE Blade L2. To drobny szczegół, ale trzeba to wziąć pod uwagę.

Jakie są najczęstsze metody resetowania telefonu komórkowego ZTE Blade L2?

Teraz przed wykonaniem tego procesu zaleca się wykonanie kopii zapasowej, która gwarantuje, że nasze informacje po wykonaniu tego procesu będziesz bezpieczny. Ponieważ kiedy formatujemy telefon komórkowy i przywracamy go do stanu fabrycznego, musimy zrozumieć, że większość naszych informacji zostanie utracona, stanowi to problem podczas wykonywania tego procesu tworzenia kopii zapasowej.

Pierwsza metoda: sformatuj lub twardy reset ZTE Blade L2

Po wykonaniu kopii zapasowej tak, jak powinna być, możesz wziąć swój tryb fabryczny o Twardy reset do ZTE Blade L2 bez żadnego problemu, w tym celu wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami:

 • Ustawienia> kopia zapasowa, przywrócenie ustawień fabrycznych.
 • Kliknij przywrócenie ustawień fabrycznych.
 • Poczekaj na ponowne uruchomienie urządzenia i Logo Androida pojawia się w pozycji leżącej.
 • Kiedy zaczynasz od nowa, zdasz sobie sprawę, jak telefon został zresetowany do ustawień fabrycznych.

zresetuj telefon zte

Druga metoda: twardy reset ZTE Blade L2 (obowiązuje dla menu w języku chińskim)

 • Wyłącz telefon komórkowy.
 • Naciśnij i przytrzymaj klawisze głośności +, przycisk zasilania, przez około 7 sekund.
 • Zwolnij klawisze gdy pojawi się logo Androida.
 • Użyj klawiszy głośności, aby wybierz żądaną opcję.
 • Użyj klawisza zasilania potwierdzać.

W tym momencie w trybie odzyskiwania wybierz Wyczyść dane/przywróć ustawienia fabryczne przyciskiem zasilania, następnie wybierz TAK, aby usunąć wszystkie dane, ponownie i naciśnij klawisz zasilania, aby potwierdzić, że jest gotowy i możesz ponownie uruchomić, teraz musisz wybrać Uruchom ponownie TERAZ i gotowe, kończymy reset.

Zrobić Hard Reset powinien być podany w Factory Reset, Za pomocą klawisza zasilania musisz wybrać TAK, napisane po chińsku jest jedynym innym w menu, ponieważ pozostałe należą do nie.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak, zostaw nam komentarz, chętnie to przeczytamy!