Skip to content

Jak wykonać twardy reset lub sformatować fałszywego lub sklonowanego Samsunga za pomocą chińskiego odzyskiwania

31 de maj de 2022

Samsung jest jednym z wiodących firmy produkujące urządzenia mobilne na całym świeciefirma, którą wielu użytkowników wybiera ponad konkurencję ze względu na niezawodność, jaką zwykle cechują ich urządzenia, między innymi stawiając ją ponad konkurentami.

W każdym razie już kilkakrotnie wspominaliśmy na tej stronie, że stopniowo odkrywamy, że pojawiają się podróbki różnych terminali Samsunga, wiele z nich zostało dobrze osiągniętych … a inne nie.

repliki samsunga

Dzieje się tak, że ponieważ Samsung jest bardzo znaną marką na całym świecie, istnieją modele Samsunga, które są replikami, które przybywają z całego świata w różnym czasie. Wielokrotnie możemy stwierdzić, że pod względem estetycznym wyglądają nawet dość podobnie do oryginalnych zacisków.

Jednak jego działanie jest znacznie bardziej ograniczone, ponieważ używany jest również sprzęt. Wielu użytkowników tych replik Samsunga chce tego samego poznać niektóre z jego głównych samouczków o.

Jak sformatować Samsunga chińskiego

Proces formatowania repliki Samsunga lub chińskiego urządzenia mobilnego jest naprawdę łatwy. Zawsze ważne jest, aby sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest chiński czy oryginalny. Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że te terminale najprawdopodobniej korzystają z tego samego systemu operacyjnego Android, co oryginalne urządzenia Samsung. Dlatego poniżej pozostawimy Ci szczegóły, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na ten temat, jak zawsze Ci mówimy, nie wahaj się ani chwili i zostaw nam swoje pytania.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, zwłaszcza jeśli chodzi o twardy reset tego urządzenia mobilnego Samsung, jest to, że istnieją różne metody, które możemy wziąć pod uwagę, i że w każdym razie pozostawią one Twoje urządzenie doskonale przygotowane na wszystko, co ma przyjść.

W związku z tym należy zauważyć, że istnieje potrzeba dwa wymagania dotyczące twardego resetu na fałszywym Samsunguzarówno. Po pierwsze 70% dostępnej baterii, aby nie zakłócać procesu, a po drugie wykonać wcześniej pełną kopię zapasową urządzenia.

pierwsza metoda

Następnie przechodzimy do pierwszej metody wykonania twardego resetu fałszywego Samsunga, która polega na pierwszym wyłączeniu danego urządzenia mobilnego. Następnie musimy przytrzymać niektóre klawisze, a mianowicie klawisze głośności + wraz z przyciskiem zasilania. Kiedy pojawi się klasyczne logo Samsunga, czas zwolnić wszystkie klawisze, które naciskaliśmy.

Fałszywy tryb odzyskiwania Samsung

Teraz wejdziesz w tryb odzyskiwania, aby mocno zresetować fałszywego Samsunga, i musisz poruszać się za pomocą przycisków głośności, aż wejdziesz w opcję „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”, wybierając ją przyciskiem zasilania, klikamy OK i twardy Reset rozpocznie się natychmiast. Przechodzimy do opcji „Uruchom ponownie system teraz” przyciskiem zasilania, a po ponownym uruchomieniu urządzenia, Twój fałszywy Samsung zostanie już w pełni zresetowany do ustawień fabrycznych.

fałszywy tryb odzyskiwania Samsung

Powody, dla których musisz wykonać „twardy reset” smartfona

Najczęstszym jest to, że jest jakiś błąd wskazując, że należy to zrobić. „Twardy reset” to całkowite wymazanie wszystkiego w telefonie z wyjątkiem systemu operacyjnego.

Jeśli coś zmusza Cię do wykonania „twardego resetu”, na przykład poważne błędy po aktualizacjia nie wiesz, co robić, w tym poście wyjaśniliśmy, jak należy przeprowadzić ten proces i co możesz zrobić później, zanim znów będziesz mógł cieszyć się telefonem komórkowym.

Nikt nie robi „twardego resetu” dla kaprysu, bo kasowanie wszystkich danych z komórki nie jest przyjemne, z jednej strony proces bywa skomplikowany, a z drugiej okazuje się, że później trzeba wszystko skonfigurować ponownie z całą cierpliwością, ponieważ musisz poczekać na aktualizację aplikacji itp.

Więc w jakich przypadkach ktoś chciałby wykonać „twardy reset”?

Są to najczęstsze przypadki, takie jak:

  • Oczyść i odzyskaj przynajmniej dobrą część płynności, którą miał wcześniej.
  • To zamierzasz oddać lub sprzedać terminal innej osobie a ideałem jest dostarczenie go jako nowego.

W każdym razie zaleca się, abyś się tego nauczył, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy będziesz tego potrzebować, czy to na telefonie komórkowym, czy dlatego, że chcemy pomóc przyjacielowi.

dołącz do naszego kanału telegram